reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ręce mi opadły... Serio? [emoji23][emoji23][emoji23]

Była, była... Między innymi do mnie się odniosła - bo nie robiłam w ogóle bety po otrzymaniu pozytywnych testów, i jeszcze żeby było mało czekalam 2 tyg od wykonanych testów do wizyty u gin.
Taka wg niej byłam bezmyślna.
Nie trafiały do niej argumenty, że nie miałam problemów z poprzednią ciąża, utrzymaniem jej, czy zdrowiem.. Nawet zalecone przez gin odczekanie 2 tyg od testów, to też był fakt nie do pomyślenia przez p.Anie.




Tu się Wendy m.in. poznalysmy (wcześniej były posty odnośnie tematu podjęcia pracy w ciąży przez naszą forumowa koleżankę [emoji6]).


I pamiętam jak Ci Ania ciśnienie podniosła [emoji3][emoji6].

I tu Droga Była koleżanko/przyszła mamo, pokaże Twój tok rozumowania.. (Kultura nie pozwoliła mi wcześniej tego wytknac, ale, po tym co się dzisiaj dowiedziałam - przytoczę to teraz).
Ciebie w temacie wakacji w ogóle nie zainteresowało dziecko (które wówczas będzie miało niespełna miesiąc) .. Jesteś na tyle zadufana w sobie, że tylko komfort Twojej osoby zainteresował Cie w tym pytaniu /temacie.
Albo historia, jak to zemdlalas w sklepie, ale..olalas proponowana pomoc medyczna w celu sprawdzenia przyczyny - bo sie spieszylas..
Nasze odpowiedzi w tym temacie chyba też Ci się nie spodobały.. A szkoda, bo wychodzily z troski o Ciebie.
Smutne to.

Twoje pyskowki sa poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Zarzucasz "piaskownice" koleżankom - ale przypatrz się swojej osobie..


I na koniec - powiedz mi dziecko - gdzie Cie tu któraś z nas urazila? (poza dzisiejszym dniem - bo pomyje leciały z obu stron).




Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Oby jak najmniej w moim życiu takich niemiłych osób jak np. TY dziecko (wszystkowiedzące) z Morelą sobie rączki podajcie, jesteście siebie warte. I naprawdę kończę temat, bo nie ma z kim rozmawiac tutaj.
 
reklama
Truskawka jak ja bym chciała kiedyś musieć skrócić spodnie, marzę o takim dniu.
Ja też nie powiem jaki rozmiar spodni wzięłam, choć muszę przyznać że ciążowe są jakby rozmiar większe, chyba żeby się nie dołować :)
No i wyszedł mi brzuch na maxa, dopiero w kostiumie zobaczyłam że aż taki duży jest.
Lilith nie o to chodziło, że mam pretensje że mnie na niej nie ma :) na początku się nie wpisywałam bo nie chciałam zapeszać. Potem zapomniałam o niej całkiem i dopiero teraz jak wspomnialyscie o niej to zerknęłam.
Jednak słodycze to nie jest to co mi wchodzi ostatnio. Nie mogłam skończyć babeczki czekoladowej. Za to pikantne i kwasne wchodzi gładko.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba już szkoda to ciągnąć, bo atmosfera robi się marna ...
Lilith no w mother ceny mają zaporowe niestety. Mam jeszcze -25% do new looka więc może skuszę się na jakieś fatałaszki :D
 
Tęczowa - widziałam wcześniej pytanie, ale...ciśnienie mi skoczyło po wiadomo "czym"...
Nie wiem jak wagowo dzidziol. Sprawdzany był całościowo, ale wagi nie zakodowalam, a fote z usg mam tylko 1.. I na niej tylko długość mam podaną.

Lilith - nie mam pojęcia, czym się kierują tacy ludzie..
Z rana pisałam, że zdarzają się czasami na forach osoby o zaburzeniach psychicznych.. I że szybko się je wyczuwa [emoji1][emoji1][emoji1]. Nie no..przegielam.
To dziecko, któremu trafiło się dziecko.. Wszystko jest nowe i wow! Na początku nastąpiło zainteresowanie tematem, a później tęsknota za piaskownica dała o sobie znać.. Na jej nieszczęście (i małego grona jej odbiorców)- ona myśli, że ma pojme w temacie ciąży i macierzynstwa, i z tego co widziałam sama próbuje doradzać.. Ehh..

Kiedyś może zrozumie, że człowiek całe życie się uczy. A dobrym sposobem na życie bywa też pokora.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k, staram się czekać grzecznie do wizyty. Dzwonić nie będę, bo wyniki odbiorę w dniu wizyty dopiero. Zresztą nawet gdybym je miała na papierze, to wstrzymalabym się, ponieważ co chwila jestem na linii z doktorem :-)

Lilith, warto, warto :-)
Nawet na wizyty nie jest mi żal wydawać, gdzie u nas na pewno nikomu bym nie zapłaciła tyle :p
 
Tęczowa - widziałam wcześniej pytanie, ale...ciśnienie mi skoczyło po wiadomo "czym"...
Nie wiem jak wagowo dzidziol. Sprawdzany był całościowo, ale wagi nie zakodowalam, a fote z usg mam tylko 1.. I na niej tylko długość mam podaną.

Lilith - nie mam pojęcia, czym się kierują tacy ludzie..
Z rana pisałam, że zdarzają się czasami na forach osoby o zaburzeniach psychicznych.. I że szybko się je wyczuwa [emoji1][emoji1][emoji1]. Nie no..przegielam.
To dziecko, któremu trafiło się dziecko.. Wszystko jest nowe i wow! Na początku nastąpiło zainteresowanie tematem, a później tęsknota za piaskownica dała o sobie znać.. Na jej nieszczęście (i małego grona jej odbiorców)- ona myśli, że ma pojme w temacie ciąży i macierzynstwa, i z tego co widziałam sama próbuje doradzać.. Ehh..

Kiedyś może zrozumie, że człowiek całe życie się uczy. A dobrym sposobem na życie bywa też pokora.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale masz o sobie mniemanie, że hoho. Jedno słowo jagódkowa mamo DNO totalne, po tym jak oceniasz ludzi których nie znasz. I ty myślisz że masz pojęcie o macierzyństwie. Obgadujecie dalej dzieci między sobą, naprawdę żal mi waszych dzieci, że mają takie matki....... DNO!
 
Oby jak najmniej w moim życiu takich niemiłych osób jak np. TY dziecko (wszystkowiedzące) z Morelą sobie rączki podajcie, jesteście siebie warte. I naprawdę kończę temat, bo nie ma z kim rozmawiac tutaj.
Wiesz co, samych takich niemiłych osób życzę na Twej drodze życia. Serio.
Za mało poznałas życie... Ale spokojnie - wszystko przed Tobą!
Powodzenia!
Pozdrawiam Twojego partnera - chyba jeszcze nie wie jaki mu się "skarb" trafił [emoji6][emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia w życiu bym nie pimyslala, że się czepiasz haha. Tylko myślałam, że ja jakaś gafe puscilam..

Tęczowa niestety.. Ale new Look super a jeszcze jak masz rabat to trzeba korzystać. Może już coś na lato? Ja tak kiecki kuouje bo potem wiadomo cena do góry pójdzie i aż szkoda kasy..


Ania mam już dość.
Daje ostrzeżenie.
Skoro kończysz temat to kończ, idź siać gdzie indziej. Dziewczyny przynajmniej przytoczyly jakieś przykłady Twojego nieracjonalnego zachowania a ty w koło gadasz jedno i obrażasz innych, do tego kłamiesz na innym wątku.
Koniec tematu to koniec tematu. Nie wracaj więcej na ten wątek. Skoro ty nam tak, to My tobie również.
Bez Takich tanich temstow miałyśmy tu spokój a ty swoje wymysły, które siejesz gdzie indzidj probojesz jeszcze tu rozniesc.
 
reklama
Wiesz co, samych takich niemiłych osób życzę na Twej drodze życia. Serio.
Za mało poznałas życie... Ale spokojnie - wszystko przed Tobą!
Powodzenia!
Pozdrawiam Twojego partnera - chyba jeszcze nie wie jaki mu się "skarb" trafił [emoji6][emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
DNO totalne, nie będę już dyskutowac z tak zawistnymi ludźmi, jeszcze to się na was odbiję w życiu, naprawdę współczuję doświadczona wszystkowiedząca matrono.
 
Do góry