reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny, chcialam sie zapytac o te spodnie z hm (skinny low) - czy kupowalyscie w swoim rozmiarze normalnym, czy jakies mniejsze lub wieksze?

Ja zamówiłam swój rozmiar, bo większe były za duże ale nie wiem jaki będzie ten konkretny model, jak przyjdzie to dam znać czy sa dobre
 
reklama
Samotnaja matko strasznie wspolczuje:-( trzymaj sie kochana:-( wiadomo co sie stalo?jesli nie masz.ochoty nie pisz oczywiscie.

Misia ja poza ciaza tez nie mam jestem raczej kwasna tam a to dobrze...ale w ciazy nadrabiam..

010igov35ye70zfx.png
 
Jezu teraz będą to przeżywac, jak małe dzieci w piaskownicy. Nie usłyszałyście nigdy w życiu, że ktoś was nie lubi? Wszystko tak przeżywacie?
Haha
Ania widzisz Ty nie lubisz nas my nie lubimy Ciebie.
Nam wszystkim jest ze sobą dobrze i tylko Ty zasiałaś zamęt. Może to jednak z Tobą jest coś nie tak ....
Skoro tak Cię męczymy po prostu opuść grupę i idź w swoją stronę, jakoś to przeżyjemy.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do hm wydaje mi sie ze rozmiarówka jest lekko zaniżona. Bo teraz w ciążowe normalnie wchodzę w 38, a bez ciąży to tak ciasnawo mi było w hm rurkach (40 była sporo za duża). Moje są baaardzo rozciągliwe. Dlatego jakbym kupowała swój rozm nie większy
 
Samotnaja Kochana wspolczuje Ci bardzo kurcze myslalam ze jestesmy juz bezpieczne w tym II terymestrze [emoji22] nie wiem co napisac tule Cie mocno Kochana

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Ci, ze w weekend specalnie pojechałam do hm tam gdzie maja ciazowy dział i mierzyłam takie normalne z pasem rozmiar 34 i 36 no i 34 były dobre, a 36 duzo za duze, wiec te z gumką tez wziełam teraz 34, bo ciazowe maja bardzo rozciagliwy materiał
A powiesz jaki masz obwód w pasie dla tego rozmiaru 34?
Chciałabym je zamówić a nie moge znaleźć tej informacji na stronie hm..
 
Morela popieram Cie bardzo dobrze napisalas nikt nie bedzie pisal bzdur na nasz temat ta Ania to majakies kompleksy hihi niech sobie bidaczka popisze swoje zale bo w realu pewnie nie ma z kim pogadac, no trudno. Ja ja dobrze pamietam tak mnie zgrzalan a poczatku pisania ze nie mialam ochoty juz tu byc cale szczecie szybko sie stad ulotnila a zostala stala grupa fajnych babek i spora dolaczyla. Mysle ze najlepszym rozwiazaniem jest ja ignorowac poprostu [emoji14]


Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A powiesz jaki masz obwód w pasie dla tego rozmiaru 34?
Chciałabym je zamówić a nie moge znaleźć tej informacji na stronie hm..
Tu nie ma znaczenia rozmiar pasa bo te co ja zamówiłam sa z gumkami po bokach, wiec powinny sie mocno naciągać, bardziej boje sie o biodra i nogawki. Jak mi przyjął to wymiarze i napisze obwód tych spodni, ale na stronie pisze zeby brać taki rozmiar jak zawsze bo rosną razem z brzuchem
 
Tu nie ma znaczenia rozmiar pasa bo te co ja zamówiłam sa z gumkami po bokach, wiec powinny sie mocno naciągać, bardziej boje sie o biodra i nogawki. Jak mi przyjął to wymiarze i napisze obwód tych spodni, ale na stronie pisze zeby brać taki rozmiar jak zawsze bo rosną razem z brzuchem
Aha dziękuję za pomoc, w takim razie zamówie swój rozmiar póki jeszcze jest dostępny
 
reklama
Ja mam 2 pary ciazowek z h&m w swoim rozmiarze i poki co sa na mnie za duze..nie wiem poczekam na wiekszy brzuch moze beda dobre.Dalej mieszcze sie w swoje przed ciazowa wiec luz.

010igov35ye70zfx.png
 
Do góry