reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Ale ja nie mam kłopotów od strony dróg oddechowych tylko opuchnięte ucho. Inhalacje z soli fizjologicznej chyba są, że tak powiem za mało radykalne na taki stan...
Kasiulka mam w domu dicortinef i maść triderm, którą odkryłam w ostatnim czasie i doskonale sobie radzi z zapaleniem, ale to są mocne leki i trochę się boję [emoji53]
Na razie próbuje wodą utlenioną i spirytusem salicylowym, może okaże się, że ta metoda jeszcze da radę, choć czuje już sporą opuchliznę.


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Truskawka, wiem że te liczby są dość wysokie ale pomyśl to tak naprawdę ok 0.5% szans to bardzo mało, bądź na tyle spokojna na ile się da bo taki stres może tylko zaszkodzić a nic nie jest przesądzone wręcz dalej to są małe szanse że coś jest źle :*

Wiem ale to ryzyko skądś wyszło, tak naprawdę moze to być nie tylko wada genetyczna ale tez problemy z łożyskiem i bardzo wysokie ryzyko późnego poronienia. Moze to być tez problem z gestoza dość duży, tak naprawdę to pokazuje ze coś jest nie tak i oprócz nifty czeka mnie i tak dalsza diagnostyka :(
 
Truskawka trzymam mocno kciuki żeby było wszystko dobrze :*:*

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Mimo wszystko musisz maksymalnie próbować się uspokoić bo dziecko czuje stres. Wiem że jest to ciężkie ale masz większe szanse że okaże się że jest dobrze niż że jest źle a duży stres nawet idealnie zdrowej ciąży może poważnie zagrozić. Musisz maksymalnie na ile dasz radę wierzyć w maleństwo i nie nakręcać się, w miarę dobrze nastawiać, nie myśleć w kółko o najgorszym. Stres naprawdę może zagrozić mocno, pamiętaj.
 
Truskawka tak jak pisze Aim musisz sie uspokoic.
Dziewczyna z innego watku z wyniku pappy miala b.duze ryzyko ZD a jej synus urodzil sie zdrowy. Bedzie dobrze Kochana [emoji8]

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Truskawka współczuję ci strasznie stresu...:( postaraj się może nie czytać w internecie dziwnych rzeczy....
Jesteś z Krakowa, u kogo robiłaś USG/pappa? Może warto jeszcze skonsultować te wyniki, np w Koperniku? Pomimo wszystko postaraj się dla dzieciaczka nie stresować (wiem że to ekstremalnie trudne...). Ile czeka się na wyniki nifty?
 
reklama
Truskawka chciałam napisać to damo co Aim... ściskam
Monti przy uchu to ja bym sama nic nie majstrowała tylko poszła do lekarza. To faktycznie nie czas na aplikowanie samodzielnie leków
 
Do góry