reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Pomóc może pomiędzy parciem :) i na serio to tam koniec z mojej strony, no racja że ja stałam od tej strony od której zdecydowana większość z was nie stała więc mamy różne na pewne rzeczy spojrzenie czy doświadczenie, postaram się nie uprzykrzać już więcej nikomu życia sobą w tych kwestiach :)


Co masz na myśli mówiąc, że większość z nas nie stała? Jakieś komplikacje przy pierwszym porodzie czy chodzi o coś innego?
 
reklama
Co masz na myśli mówiąc, że większość z nas nie stała? Jakieś komplikacje przy pierwszym porodzie czy chodzi o coś innego?
Chodzi o pracę w szpitalu. AIM pracuje w szpitalu. Myślę, że to stąd takie trzeźwe i surowe podejście.

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Nie, ja po prostu się nastałam wiele razy między nogami rodzących, mówiąc wprost :) myślę że większość stąd albo sama rodziła albo ewentualnie stała przy głowie rodzącej, a nie patrzyła co się dzieje w kroczu przez cały poród :) o to mi chodzi że stałam po drugiej stronie:)

Edit. No właśnie Morela :)
 
Macie może jakieś sprawdzone metody na zapalenie ucha w ciąży? B o mnie dopadło właśnie i wszystkie leki, które zazwyczaj stosowałam raczej nie są wskazane w naszym stanie [emoji53] z doświadczenia wiem, że w moim przypadku nigdy samo nie znika.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha spokojnie pij sobie kawke nawet 1 normalna w herbacie jest tyle samo kofeiny albo i wiecej jak ktos popija ciage :)

DZIEWCZYNY NIEDOSTY prosze was dajcie spokoj porod sn to tylko koncowka, malo znaczaca moim zdaniem, najwazniejsze jest te 9 miesiecy kiedy nosimy nasze pociechy dajac im mozliwosc rozwoju a to jak sie urodzi to coz to znaczy. Ja rodzilam.naturalnie 1 dzieckobi jakbym wiedziala jak to jest to poszlabym na cc. Pozatym patrzac na to ile moze sie zdazyc niespodzianek przy porodzie naturalnym to chocby na bezpieczenstwo dzidzi wolalabym zeby je wyjeli :)
Takze glowy do gory najlepsza mama to ta cobpod sercem nosi i wychowuje a to jak urodzi to juz chyba nie wazne.


Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monti u mnie zapalanie to bakterie zawsze, a jak bakterie to antybiol. Lepiej go wziąć niż mieć kręcące sie bakterie w swoim ciele ;)
O ile to na pewno bakterie, u mnie nigdy nie było inaczej
 
Macie może jakieś sprawdzone metody na zapalenie ucha w ciąży? B o mnie dopadło właśnie i wszystkie leki, które zazwyczaj stosowałam raczej nie są wskazane w naszym stanie
emoji53.png
z doświadczenia wiem, że w moim przypadku nigdy samo nie znika.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Inhalacje, inhalacje i jeszcze raz inhalacje:)
Macie może jakieś sprawdzone metody na zapalenie ucha w ciąży? B o mnie dopadło właśnie i wszystkie leki, które zazwyczaj stosowałam raczej nie są wskazane w naszym stanie [emoji53] z doświadczenia wiem, że w moim przypadku nigdy samo nie znika.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli jeszcze nie masz, to polecam zakupienie inhalatora i inhalacje solą fizjologiczną (są takie ampułki do nebulizacji). Dla mnie to jedyna i słuszna metoda - pomaga.
 
Dziewczyny u mnie ryzyko trisomii 13 1:216, w pn jadę robić nifty ;( kuzwa czemu zawsze musi być coś nie tak ;(
 
reklama
Truskawka, wiem że te liczby są dość wysokie ale pomyśl to tak naprawdę ok 0.5% szans to bardzo mało, bądź na tyle spokojna na ile się da bo taki stres może tylko zaszkodzić a nic nie jest przesądzone wręcz dalej to są małe szanse że coś jest źle :*
 
Do góry