reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Joanna, trzymany wszyscy kciuki, mam nadzieję że będzie wszystko ok, ja jak byłam tydzień temu na USG, to dzidzia była dwa dni do przodu w stosunku do daty z om, a jak byłam wczoraj, to już z powrotem jak data z om (i wcześniejsze badania USG), a lekarz powiedział że wszystko ok. Ja w związku z plamieniami (2 razy takie zywo czerwone, a pomiędzy takie brązowe) mam zalecenie leżenia i "spoczynkowy tryb życia" już trzeci tydzień leci (jutro zacznę 10 tydz. ciąży). Mnie ogólnie lekarz powiedział, że przy takich plamieniach ważne jest oszczędzanie się i "spoczynkowy tryb życia".

No więc jak Dziewczyny czytam ile robicie przed świętami to podziwiam Was wszystkie! Jesteście wielkie!;) ja na razie nie mam nawet na wierzchu ogarnięte, mąż bedzie ogarniał jutro, a ja się staram nie zauważać balaganu;)
 
reklama
Witam się (jeszcze z łóżka) [emoji6]

Pola - cieszę się, że z dzidzia wszystko w porządku, a Tobie życzę duuuuzo sił i wytrwałości. Leżenie przez święta może być nawet mile - jeżeli masz kompletną rodzinkę przy sobie [emoji5].
Moja rodzinka lubi leżakowac, więc zdarza się, że w wolny dzień przerabiamy maratony bajkowo-komediowe [emoji6]

Morela - gratuluję Kochana [emoji5]. Cudowne uczucie moc ujrzeć ruszającego się mikro człowieczka [emoji5]

Aha - Tobie również gratuluję [emoji5].
Moich kilka koleżanek ma dwóch synów i córkę (córy jako trzecie się urodziły), więc.. Poczekamy i zobaczymy [emoji6] (Kasiulka, to też do Ciebie [emoji6])

Megann - widziałam, ale raz jeszcze ogromnie gratuluję. Śliczne foteczki [emoji5]. Ogórkowa??? [emoji23]


Samotnaja - podziwiam to łączenie dwóch prac, i ogarnięcie świat.
A jak Twoja Teściowa? I jak sytuacja z autem się skończyła?


Kasiulka - tylko spokojnie z tym kucharzeniem. Każda z nas lubi świąteczne klimaty, ale żeby to się teraz ponad siły nie odbywało [emoji5]


Żonograja - ubawilam się Twoim snem [emoji23]
Ja się nie nastawiam na szybkie poznanie płci. U J trochę to trwało. Pamiętam, ze w 90% dziewczyny z poprzedniego forum już wiedziały co i jak... A ja nadal nie (dopiero w 29 tc gin potwierdziła w 100% córe). Jedna z moich kompanek natomiast celebrowala dziewczynkę - wszystko było ku temu (usg, przeczucia, zachcianki, kalendarze, kształt brzucha) - a pod koniec ciąży wyszło, że to jednak chłop będzie [emoji6]


Ja dzisiaj ogarniam swoją chatke (mieszanko). Upieke później sernik, i może coś szybkiego i słodkiego bez pieczenia - typu 3bit. Z potraw - to...zrobię śledzie w jogurcie, może też pod pierzynka i rybę po grecku. Barszcz już mam ukiszony. Na uszka i pierogi z grzybami - jadę jutro z pomocą do babci. Chciałam już wczoraj lepic - ale usłyszałam - "i takie stare pierogi będziemy jeść? co ty myślisz, że ja w wigilię będę do góry pepkiem leżeć?!" - to jest cała moja babcia [emoji5]

Karolina - trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie ogórkowa haha ale ogólnie potrafie zjesc duzo tylko nie jak kiedyś że moglam jesc wszystko :D teraz np na piers z kurczaka patrzec nie moge :( na moje cale szczescie slodyczy nie wcinam tyle co przed ciążą a nawet prawie wgl nie jem :D moja ukochana cola jest bleee :D takze najlepiej jakby ktos mi podal gotowy obiad to zjem , ale gotowanie odpada :D co do porządków ja tydzien temu w weekend okna sobie pomyłam , firanki poprałam a mama przyszla pomóc poprasować i powiesic:D cale mieszkanie w sumie ogarnelam ale wiadomo dzisiaj znowu odkurzanie , kurze i wycieranie podłóg :D jeszcze ide odwiedzić chrześniaczke zeby dac prezenciki , pozniej chrześniaka a na koniec kolezanke która we wtorek urodzila :D Przy okazji życze Wam zdrowych , spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych osób [emoji173][emoji8]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :)
Aga nie czuję się wykorzystywana ;)

Podczytuję was codziennie, ale nie mam za bardzo co pisać. Niestety plamienia nie ustały, zdarzało mi się też krwawić, ale nie żywą, czerwoną krwią, a taką brudną, brązową. W czwartek 15 grudnia byłam na kontroli, bo wtedy właśnie pojawiła się ta krew pierwszy raz, na szczęście serduszko biło. Niestety maluch od 12 do 15 urósł tylko o 1 dzień.
Dzisiaj mam wizytę, strasznie się boję :frown:

Asia, trzymam kciuki, będzie dobrze. Z niecierpliwością czekamy wszystkie na Twoje info po wizycie... :tak:
A z maluszkami w brzuszku to nie jest tak, zdecydowanie każde rośnie w swoim tempie? Stąd chyba te różnice u każdej z nas po usg...
 
Joanna trzymamy kciuki!!! Wierze ze bedzie dobrze!

Pola a ja Ciebie podziwiam.z tym lezeniem my to mamy z gorki w porownaniu do Ciebie!

Karolina kciuki!!!

A gdzie Lilith???!??


Co do.okien mi przyjaciolka umyla a mama firanki powiesila :D


010igov3fkey3mez.png
 
Hej dziewczyny
Morela, Megan, Aha gratulacje :D
Joanna trzymam mocno kciuki, daj znac po wizycie. Czasem róznica wynika z błedu pomiaru, lekarz mi tłumaczyl ze dziecko moze sie inaczej ulozyc i juz pomiar wyjdzie inny.

Lilith wlasnie co z Toba?

Zonagraja swietny sen :D jejku ja tez mam takie realistyczne sny, pozniej caly dzien je pamietam, najczesciej mi sie jakies glupoty snia, wczoraj mi sie snilo, ze mi rabneli komórke ;p

Ja wczoraj upieklam ciasto, teraz drugie sie piecze, robie tez dzis barszczyk, a na jutro zostawie sobie kapuste. Reszte rzeczy ogarneła mama i tesciowa :)
 
Witam się (jeszcze z łóżka) [emoji6]

Pola - cieszę się, że z dzidzia wszystko w porządku, a Tobie życzę duuuuzo sił i wytrwałości. Leżenie przez święta może być nawet mile - jeżeli masz kompletną rodzinkę przy sobie [emoji5].
Moja rodzinka lubi leżakowac, więc zdarza się, że w wolny dzień przerabiamy maratony bajkowo-komediowe [emoji6]

Morela - gratuluję Kochana [emoji5]. Cudowne uczucie moc ujrzeć ruszającego się mikro człowieczka [emoji5]

Aha - Tobie również gratuluję [emoji5].
Moich kilka koleżanek ma dwóch synów i córkę (córy jako trzecie się urodziły), więc.. Poczekamy i zobaczymy [emoji6] (Kasiulka, to też do Ciebie [emoji6])

Megann - widziałam, ale raz jeszcze ogromnie gratuluję. Śliczne foteczki [emoji5]. Ogórkowa??? [emoji23]


Samotnaja - podziwiam to łączenie dwóch prac, i ogarnięcie świat.
A jak Twoja Teściowa? I jak sytuacja z autem się skończyła?


Kasiulka - tylko spokojnie z tym kucharzeniem. Każda z nas lubi świąteczne klimaty, ale żeby to się teraz ponad siły nie odbywało [emoji5]


Żonograja - ubawilam się Twoim snem [emoji23]
Ja się nie nastawiam na szybkie poznanie płci. U J trochę to trwało. Pamiętam, ze w 90% dziewczyny z poprzedniego forum już wiedziały co i jak... A ja nadal nie (dopiero w 29 tc gin potwierdziła w 100% córe). Jedna z moich kompanek natomiast celebrowala dziewczynkę - wszystko było ku temu (usg, przeczucia, zachcianki, kalendarze, kształt brzucha) - a pod koniec ciąży wyszło, że to jednak chłop będzie [emoji6]


Ja dzisiaj ogarniam swoją chatke (mieszanko). Upieke później sernik, i może coś szybkiego i słodkiego bez pieczenia - typu 3bit. Z potraw - to...zrobię śledzie w jogurcie, może też pod pierzynka i rybę po grecku. Barszcz już mam ukiszony. Na uszka i pierogi z grzybami - jadę jutro z pomocą do babci. Chciałam już wczoraj lepic - ale usłyszałam - "i takie stare pierogi będziemy jeść? co ty myślisz, że ja w wigilię będę do góry pepkiem leżeć?!" - to jest cała moja babcia [emoji5]

Karolina - trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :*
Witam :)
Aga nie czuję się wykorzystywana ;)

Podczytuję was codziennie, ale nie mam za bardzo co pisać. Niestety plamienia nie ustały, zdarzało mi się też krwawić, ale nie żywą, czerwoną krwią, a taką brudną, brązową. W czwartek 15 grudnia byłam na kontroli, bo wtedy właśnie pojawiła się ta krew pierwszy raz, na szczęście serduszko biło. Niestety maluch od 12 do 15 urósł tylko o 1 dzień.
Dzisiaj mam wizytę, strasznie się boję :frown:
Asiu daj znać koniecznie!
Hej dziewczyny
Morela, Megan, Aha gratulacje :D
Joanna trzymam mocno kciuki, daj znac po wizycie. Czasem róznica wynika z błedu pomiaru, lekarz mi tłumaczyl ze dziecko moze sie inaczej ulozyc i juz pomiar wyjdzie inny.

Lilith wlasnie co z Toba?

Zonagraja swietny sen :D jejku ja tez mam takie realistyczne sny, pozniej caly dzien je pamietam, najczesciej mi sie jakies glupoty snia, wczoraj mi sie snilo, ze mi rabneli komórke ;p

Ja wczoraj upieklam ciasto, teraz drugie sie piecze, robie tez dzis barszczyk, a na jutro zostawie sobie kapuste. Reszte rzeczy ogarneła mama i tesciowa :)
Dziękuję :*

Kochane ja już tak nie mam za bardzo czasu być tu na forum. Czeka mnie pieczenie i sprzątanie a jutro to już wigilijne szaleństwo. Tak więc Kochane moje Lipcówki życzę Wam samych cudownych chwil podczas tych świąt, żadnych problemów, magicznej gwiazdki i pyszności na stole :*



km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Witajcie ... ja już po wizycie i ... mam jak najwięcej leżeć.. Te nitki krwi są z niewielkiego krwiaczka , ponoć raczej niegroźnego , ale nie mogę się nadwyrężać... Mam się rozkładać i leżeć sobie " jak żabka na liściu" ( tak powiedział doktor:) ) mam unikać siedzenia w pozycji w której brzuch byłby uciskany...
Także od dziś L4 bez dyskusji ...
Szefowa zareagowała ok, za to współpracownica się do mnie nie odzywa- oburzona , że będzie musiała obsługiwać klientów... / co pozostawię bez komentarza..../
I jeszcze mam początki zapalenia pęcherza.. piecze , że cholera !

Poza tym ok :)
Wyniki w porządku: tsh, igg, toxo ok :)
Nie przytyłam jeszcze ani grama ( pewnie nadrobię później :)

Pędzę Was nadrobić :) Choć widzę, że przed świętami spokojnie ... :)
 
Do góry