reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Czy jest tutaj mama cukrzycowa dziś zaliczyłam wizyte u diabetologa cukier 106 :( dostałam glukometr i mam mierzyć cukier 4 razy dziennie:(
 
reklama
Tymuniek ja teraz w małym stopniu. Ale 2 poprzednie ciaze tak (mam nietolerancję glukozy w ogóle). Teraz na czczo mam po obciążeniu na granicy normy, ale po godzinie i dwóch juz jest ok. Wcześniej miałam wysokie zwłaszcza po dwóch. Teraz mam mierzyć od czasu do czasu rano. Ale na początki lutego znowu obciążenie. Ostatnio wstałam mega głodna, a cukier wcale nie mega niski 85
Moj stan cukrzycowy byc moze poprawił moze dlatego, ze zrzuciłam 24 zbędne kilogramy. Ale i tak nie jest super
 
Ostatnia edycja:
Tymuniek ja mam podwyższony cukier. Mierze 4 razy i o dziwo jest w miarę ok, tylko po pizzy mi skoczył mocno i bułce słodkiej. A ostatnio jadłam kolację i ptasie mleczko i po godzinie był 112. Musisz sobie wybadac sama po czym masz ok wynik. Mi zazwyczaj na czczo w domu wychodź 80-90. Tyle że trzeba częściej a mniej jeść. I z tym nam największy problem.
Spokojnie dasz radę. Ja już tak często nie mierze tylko jak zjem coś nowego to sprawdzam. Paluchy miałam sine może przez to że biorę accard.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka to jakie są te normy tak naprawdę bo wszędzie czytam coś innego a gin mnie jeszcze nie wysłał do poradni. Mam mierzyć na czczo i po godzinie po głównym posiłku.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia na glukometrze po posiłkach?
Ja mam na czczo do 90
A po 1h 120, ale wiem ze niektóre dziewczyny do 140. Moja specjalizuje sie w cukrzycy ciężarnych i mówi, ze na kongresach teraz uznawane na glukomtrze do 120.
Glukometry trochę zaniżają
 
Tymuniek, Ola W - gratuluję obu poznania płci.
Tymuniek śliczne zdjęcia - ale przyznam, że i ja byłam pewna, że to jaderka [emoji6]

aim - z tym przeczuciem mam tak samo. Poprzednio mąż od samego początku był pewien, że będzie córa, więc ja dla kontry trzymałam kciuki za chłopca. Teraz mąż skłania się bardziej ku chłopcu, więc ja mam metlik [emoji16]

Żonograja - ja od lutego pewnie zacznę shoppingowac [emoji1]


Kasiulka - udanego pobytu u Rodziców. Pewnie cała familia przeszczesliwa [emoji5].

A gdzie Lilith?

A ja po 4 h snu zostałam rozbudzona przez M... Wykapalam się, i d...pa. Zasnąć na nowo nie mogę [emoji6]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agness - trzymam kciuki za rozmowę.

Ja po świętach albo po Nowym Roku ruszam z informacją do Szefa. Myślałam, żeby to załatwić przed świętami, ale moja kadrowa (życzliwa dla mnie na maxa - taka prawie mama), zaleciła mi poczekać jeszcze te parę dni, argumentując "po co ma mi się czkac przez całe święta" [emoji6]. Pracujemy w takiej w połowie rodzinnej firmie (podlegam bezpośrednio pod szefa, ale współpracuje też z jego zięciem, żona szefa natomiast prowadzi pod szyldem firmy hurtownie, w której pracują ich 2 córki). Także rzeczywiście mogłabym być gorącym tematem [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry