reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Tea ja też tak łącze pracę. Mam 12 h w nocy np, dodatkowo 7 rano. Muszę tak dać rade jeszcze chwilę bo zależy mi właśnie na kasie dodatkowej bo taam oplacam składki dobrowolne na chorobowe a Mam okres 90 dni wyczekiwania.

hchy3e3k0ot2nxfe.png
To Ci współczuję naprawdę,ale za to później będziesz zabezpieczona finansowo :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tea o kurcze wspolczuje i w szoku jestem ze w tych czasach jeszcze ktos zateudnia ludzi na czarno.
Dobrze ze po porodzie kase bedziesz miala.

windy lez i staraj sie zrelaksowac i jakby co lepiej jedz sie przebadac bo mi tez ginka kazala uwage zwroci na takie skurcze.

010igov3fkey3mez.png
 
Ostatnia edycja:
Karo - tak Ci powiem, że dzielnie się trzymasz w pracy (a za stanie - to w ogóle szacun!) [emoji5]
Achhh grzaniec - tego mi trochę będzie brakowało. Ja jestem winiara [emoji14]. Ostatnio w odwiedzinach u brata M - miałam zrobionego z piwa bezalkoholowego, ale to nie było to... Podejrzewam, ze z winem 0% będzie to samo [emoji6].

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom


Aga, to znowu możemy sobie przebić piątkę :-D Ja też winiara jestem, i to tak na maxa. Póki co tylko wącham kieliszek mojego K, ale jak ja wytrwam ten rok i ciut? A za grzańca teraz wiele bym oddała :-p
 
No co wy dziewczyny az tak zle by mialobyc z tym skurczami nic mnie nie boli tylko napina mi sie brzuch. Juz jest troche lepiej, zobaczymy do jutra co bedzie moze to przez blizne po cc takie uczucie bo jeszcze czucie mi do konca nie wrocilo w okolicach ciecia.leze ile moge bedzie dobrze a jak bedzie gorzej to bede myslec.

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka, współczuję takiej szefowej :szok:Najgorsze to wypruwać sobie żyły, nawet kosztem najbliższych, i żadnej wdzięczności z tego... Jakaś zwykła su*a i tyle. Ale serce pewnie boli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No co wy dziewczyny az tak zle by mialobyc z tym skurczami nic mnie nie boli tylko napina mi sie brzuch. Juz jest troche lepiej, zobaczymy do jutra co bedzie moze to przez blizne po cc takie uczucie bo jeszcze czucie mi do konca nie wrocilo w okolicach ciecia.leze ile moge bedzie dobrze a jak bedzie gorzej to bede myslec.

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom

Wendy, sio do łóżka, biała herbatka i relaks! :yes:
Trzymam kciuki za lepsze samopoczucie.
 
reklama
Do góry