reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Lilith oglądałam wczoraj filmik, robiłam tak samo, dziś tez mi wyszło koło 130 a 120, z tym ze jak zaczęłam mierzyć to przylazł maz z synem i po zabawie, moze jutro spróbuje bo rano będę sama.
Ja pisałam o rutiniscorbinie na krwawienia z nosa, można próbować, napewno nie zaszkodzi.

AIM powiem ci ze ja przy pierwszej ciazy w ogóle zero stresu, od razu powiedzieliśmy rodzinie, a znajomym na tym etapie co jestem teraz. Natomiast teraz jest całkowicie inaczej, przez bardzo długa walkę o samo zajście w ciąże dość dużo czytałam i odeszłam wielu lekarzy, w tym takiego który powiedział ze praktycznie nie mamy juz szans na żywa ciąże. Czasem bardzo żałuje ze nabyłam wiedzę, wolałabym wiedzieć dużo mniej.
 
reklama
Sylver - witaj po przerwie [emoji5].
Geriatryczna matka? Zabraniam Ci tak mówić - jesteśmy młodymi mamuśkami - zapamiętaj [emoji16]. Jedynie co, to dzięki peselowi nie musimy płacić za te szczególne badania [emoji23].


Morela - ojej... Jelitowka? Biedna :-(. Szybkiego powrotu do zdrówka życzę.


Lilith - raz jeszcze gratuluję udanej wizyty. Cudne masz to usg [emoji3]



Aim, Ika, Pola - wiedza nigdy nikomu nie zaszkodziła. Ważne aby nie dać się zwariować natlokiem wyczytanych informacji. Historie, o których czytacie przytrafiaja się, ale nie jest powiedziane, że akurat na nas musi trafić. A i każdy przykry przypadek - może mieć różne zakończenia.
Aim - już kiedyś pisałam, że ciężko będzie z Tobą dyskutować, bo masz spora wiedzę i doświadczenie zawodowe. Ale... Przecież oprócz tych przykrych historii oddziałowych zapewne widziałaś też całą masę szczęśliwych. To powinno dodawać wiary [emoji5].

Maziajka - fasolka po brytonsku? Ojjj Laska - oby Ci nie zaszkodziła.

Wróciłam z młodą z urodzin na sali zabaw. Wypiłam tam słabą kawę, zjadłam mały kawałek ciasta i cierpię.. Wracając do domu, zrobiliśmy szybkie zakupy + kurczaka z różna. Nie odrzucil mnie zapach, ale...ponieważ już mi było ciężko na żołądku, to nie ryzykowalam z jego jedzeniem.


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Aga chyba Ty wczoraj pisałaś o zapachach, ja gdzies od wczoraj boje sie otwierać lodówkę, dosłownie wstrzymuje oddech a wszystko mam zapakowane :/ dziś weszłam do przedszkola to od progu wiedziałam co dzieci jadły, masakra
 
Aga jaka fasolka ja nic o fasolce nie pisalam:D cos Ty nie zjadlabym w ogole nie lubie a co dopiero teraz.

Truskawka w pierwszej ciazy tak mialam a dzial z nabialem w sklepie maskra jakas:D

010igov3fkey3mez.png
 
Ostatnia edycja:
Aga to Lilith miala fasolke sama sie zastanowilam.ze chyba nie dalabym rady podziwiam :)
A tak w ogole to witajcie nowe i stare tzn. mlode mamusie po kilku dniach trafilam w hasło do logowanie. Kompa nie odpalam a na tel co jakis czas wywala mnie i potem nie pamietam jakie mam haslo :(
Ale czytam ciagle jestem na biezaco.
Gratuluje udanych wizyt zdjecia super :))
Bidulkom chorowitkom zdrowka.

Co do kremow to polecam.Palmersa dobra cena nawet i mega wydajny.
Co do jedzenia to tez nie jem zbyt wiele ale za to mdlosci mnie mega dopadly ale co tam damy rade.

Juz nie pamietam co mialam jeszcze pisac.

A wiem chcialam zapytac kiedy tzn w ktorym tc umawialyscie sie na badania prenatalne, wiem ze powinno sie miedzy 11a13tc ale czy 13+4 nie bedzie za pozno?
Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wendy ja bylam na ostatniej wizycie w 10t4d i moja lekarka kazala mi w ciagu 2 tygodni zrobic bo moj dzidz jej sie jakis tydzien wiekszy wydawala wg om bede w 12t4d a wg Ostatniego USG 13t4.

010igov3fkey3mez.png
 
Bulkaasia no wlasnie wiem ze 13+6 to ostatni dzwonek w.sumie 21.12 bede na wizycie u swojej juz prowadzacej gin to niech mi powie do kiey mam zrobic i juz nie bede gdybac. Dziekuje za odpowiedzi :)

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ika89 maz ma racje zeby nie czytac takich rzeczy, bo naprawde mozna sie zdolowac mocno, a to nie pomaga.
Ja poltora tygodnia temu dostalam plamienia (trwalo tydzien -poczatkowo plamienie, pozniej takie "brudzenie"), dostalam pierwszego dnia duphaston w dawce uderzeniowej - 4 tbl na raz:) teraz 2 dziennie. No i glowne zalecenie lekarza: teraz w pani rekach reszta prosze lezec i odpoczywac + pozytywne nastawienie. Jak wrocilam do domu, to pierwsze co zrobilam: internet i dr google - i to byl blad :no2:.po pierwszej stronie (i zarazem ostatniej), ktora przeczytalam az zrobilo mi sie slabo:sad:.
Zamknelam internet na klucz i przez tydzien czytalam tylko ksiazki (lezac oczywiscie). Po tygodniu mialam wizyte kontrolna ( na szczescie jest ok.- choc dalej mam jeszcze wypoczywac/lezec) i po tym tygodniu dopiero otworzylam internet ......no i na szczescie znalazlam forum lipcowych mam;)
Internet to zło może nie w stu procentach ale w w większości...
Ja doła złapałam przez wujka Google strasznego...

Jadę jutro na wizytę bo dalej mam brązowe upławy ale co jest najdziwniejsze tylko po czopkach... nie rozumiem... Nie mają nawet drobinki krwi ale brąz i tylko w ostatnich dwóch dniach od tych tabletek dopochwowych jak już się oczywiście rozpuszcza ( pięknie stylistycznie napisałam sorki ;-))

Dziwne ale ja wolę na usg się upewnić.

Pierwsza ciąża i wszystko nowe. Czuję się jak dziecko we mgle bo jeszcze nic nie wiem i nie jestem wstanie stwierdzić czy coś tak powinno być czy nie.

Życzcie też powodzenia... wizyta jutro o 18 w centrum Dublina... Już widzę te piękne korki i moja nerwice.


Dodatkowo ciąża + jazda samochodem + choroba lokomocyjna = murowany paw i ból łba

Cu - do - wnie

A miało być tak pięknie.... taaaa

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry