reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Sle zrobilyscie mi ochote na racuchy z jablkami:p a tu u mnie devolay, a ja tak srednio mam ochote na mieso, no ale coz..
 
reklama
Ja racuszki zrobiłam z tego przepisu dokładnie: Link do: Jabłka w cieście naleśnikowym | Kwestia Smaku
Aga ja tam uwielbiam smazone rzeczy, tez jak AIM moge zejsc wszystko ze wszystkim, sledzia a pozniej czekolade, mleko z lososiem itp i tak mnie cały czas mdli, wiec bez roznicy co w siebie właduje.

Zonagraja ja codziennie piję soczek wyciskany z pomaranczy i grejfrutów, to moj must have :) ja tez nie mam zupelnie zadnych przeczuc. Inaczej napewno sie czuje niz w 1szej ciazy, kiedys mi w tarocie wyszło, ze bede miec samych synów, wiec juz jakos tak sie na syna nastawiłam, ale wiadomo ze zawsze jest ten cien nadziei ze moze córka ;)
 
Żonograja - wszystkiego najlepszego dla Twojej Córeczki [emoji8]

Na Grechute, Niemena i Anne Jantar&Natalia Kukulska (Radość najpiękniejszych lat) zawsze byłam wrażliwa - a teraz to wszystko jest jeszcze nasilone. Norma - albo obie jesteśmy popaprane [emoji6][emoji14]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja tylko na szybko
U mir wszystko super.baby z pomiarow troche wieksze ale Tak pomiary i przeziernosc karkowa super.tylko Moje cisnienie troche znowu za wysokie i musimy obsrrwowac
1481808783-1d1mld.jpeg

Cale 5.2 cm szczescia[emoji173][emoji173][emoji173]
Nastepna wizyta za 4 tyg i beda wszxstkie organy sprawdzane.moj lekarz woli 5 razy wszystko pomierzyc dlatego w 16 tyg plus na polowkowym dokladne badania
f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Jezu, Dziewczynki, ale mam braki... :frown:
Najpierw byłam 10 dni za granicą, po powrocie laptop mi padł, a jakoś przez tel słabo się odnajduję na tym forum :crazy: Nie jestem w stanie nadrobić wszystkich postów, ale muszę cokolwiek napisać, bo mnie wyrzucicie z forum.
Jestem w 11 tyg, po ostatnim USG w sobotę wyszło, że termin porodu idealnie pokrywa się z terminem om (10.07.). Brzuszek coś tam wieczorami widać, ale niewiele, za to w końcu mam cycki :rofl: Żadnych wymiotów, tylko śpioch straszny i czasem ból głowy. Aaa, i jeszcze beksa jestem... Wyję o byle głupstwo, jeśli to będzie Syn, to aż wstyd za takiego mazgaja :p:D

29. grudnia będę miała test pappa w ramach NFZ jako geriatryczna matka :rolleyes2: Czy któraś z was będzie to robiła?

Karo, piękny Dzidziuś, gratuluję!

Wam wszystkim kochane Mamusie również gratuluję udanych badań, rosnących brzuszków i Maluszków :biggrin2: Miło się Was czyta.
Swoją fotkę wrzucę pewnie za jakieś pół roku, jak ogarnę, w jaki sposób to zrobić :o:no::oo2:
 
Odemnie rowniez najlepsze zyczonka dla corci

A wogole wzielam tez zaswiadczenie of lekarza Do pracy i moj macierzynski bedzie sie zaczynal 21.05.mam wrazenie ze to jeszcze wieki
Lilith gdzie ty?
f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry