reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Mnie bardzo bolał brzuch na samym początku takie ciągnięcie w jajnikach jakby mi ktoś wykręcał.
Ale teraz brzuch mnie prawie wogóle nie boli, tylko od czasu do czasu tak mnie dziwnie kłuje od środka jakby ktoś mi igłę wsadził...Brzuch od samego początku mam twardy szczególnie na dole jak kamień i już go czuję delikatnie,że jest taki napięty dziwnie naciągnięty
No właśnie o to mi chodzi o to ciągłe wrażenie napiętego twardego brzucha Strasznie mnie to uczucie męczy i trochę się martwię niby wiem że to zupełnie normalne bo macica musi się rozciągnąć ale mimo wszystko nie pamiętam abym aż tak odczuwała to w pierwszej ciąży.
Jak myślicie dziewczyny czy możliwe że odczuwam to tak dlatego że przez ostatnie 2 lata przynajmniej 4 razy w tygodniu chodziłam na siłownię by wzmocnić mięśnie brzucha czy to one mogą się teraz tak rozciąga?

Żonagraja boli znowu.. ciągnie, czasem coś zakluje. ale pamiętam z poprzednich ze tak było..staram się nie stresowac.. używam Buscopan bo nospa Kijowa. i pomaga szybko. wystarczy, ze się Poloze i tak samo. mam dzis 12+1 :)
look
Mi Nospa też nie pomaga mam więc spasmoline i mimo że widzę jakąś poprawę to i tak nie działa to na mnie tak jakbym tego oczekiwała
Pewnie trochę świruje ale po tylu latach przerwy mam wrażenie jakby to była moja pierwsza ciąża :)
 
reklama
Któraś z dziewczyn bierze clexane (przepraszam alE nie pamiętam która) chciałam zapytać jaka dawke bierzesz [emoji2]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam dawke 0.4 i chyba Ewcia jeszcze ma clexan


xnw43e3k256g9p2p.png
 
Witam,

Ja też po wizycie. Doktorek miał opóźnienie i wróciliśmy dopiero o 1 w nocy...
Z Ktośkiem wszystko dobrze. Póki co jest z daleka od blizny. Serduszko bije, nawet słyszałam. Coś pięknego :-)
Muszę jeszcze dziś zawieść próbkę na wymaz. Dostałam skierowanie na prenatalne, jutro będę dzwonić się zarejestrować. Kolejna wizyta 3 stycznia.
Aaa i możecie mnie oficjalnie dopisać do lipcówek :-) cesarke najpóźniej będę miała w 37 tygodniu.

Olusia, tak jak Lilui napisała, ja też biorę clexane i także 0,4.

Lilith, przede mną też zakupy.... Nie mam pojęcia kiedy, bo K.caly czas w pracy, a ja dźwigać nie będę choć wypadało by już coś robić...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie [emoji2]
Boziu mi sie znow wrocilo... i to ze zdwojona sila za szybko sie cieszylam od 18 juz 3 razy spotkanie oko w oko z kibielkiem...do tego mam taki helikopter w glowie...:-(

010igov3fkey3mez.png
Kochana... Tak to już jest, jak zachwalisz to.. "zawalisz" [emoji6].
Ale pociesze Cię - cos było we wczorajszym wieczorze, bo i mnie wyczyścilo po obiadokolacji (albo za długo nie jadłam... Bo od śniadania (9:00) do tej wspomnianej obiadokolacji (19:30) trochę czasu upłynęło. W międzyczasie wpadły mi 3 krakersy (17:00) i kawa w szkole). Poranek też lekki nie był.



Lilith - to ile Cie skasowali za Mediderm? Smarowalas się już?
6 ciast??? Matko - ja 2-3 zrobię, i finito. Wolę barszczem, uszkami i pierogami z kapusta mojej babci się podelektowac [emoji4]. No i śledziki w jogurcie [emoji6]



Domiulka - Ty się tc pilnuj mnie [emoji6] - mamy ten sam termin [emoji14], czyli dzisiaj mamy 10 tc 4 dc.
A Kasiulki i Lilith stąd nie wypuscimy - nasze są [emoji3]


Olisia - współczuję ciągnięcia nauki w czasie ciąży - wiem z czym to się "je". W poprzedniej ciazy miałam kilka L4, dodatkowo mając termin na 26.05 już od połowy marca byłam na stałym L4 - a to mi dużo pomogło (bezstresowo przygotowywałam się na zajęcia, byłam w miarę wyspana, itd). No i to było moje 1 dziecko [emoji2].
A Ty pracujesz w zawodzie - prawda (dobrze pamiętam)?


Kasiulka - jak tam roraty? synek nadal tak chętnie wstaje z rana?


Żonograja - mnie lekko pobolewa. Najgorzej mam przy kichaniu w pozycji leżącej - mam wrażenie jakby mnie coś cielo po bokach.

Generalnie nie mogę narzekać - serio, czytając o Waszych dolegliwościach czy przejściach, byłabym obludna. Jedynie zmęczenie i senność najbardziej daje się we znaki - ale z tym spokojnie da się żyć [emoji6].
No i od dzisiaj muszę regularnie magnez łykac - bo skurcze w stopach zaczęły dokuczac - ale i to jest normalne dla mnie (kilka razy w roku mam silniejsze stany skurczowe) [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga :* . Tak na razie byliśmy na wszystkich roratach dla dzieci czyli we wtorek i czwartek :) Grześ to zuch nad zuchy. Martwię sie o niego ma takie sińce pod oczami. Byliśmy.na morfo, Pani mówi ze pewnie nie da rady pobrać w szpitalu we dwie pobierają kropelkowo. Pytam czy moze normalnie z żyły, a ona ze jak ruszy ręka to jej sie wykluje. Mowię nie zabierze, nie ruszy. Ona mnie pyta czy daje jej gwarancje. Mowię ze tak i pobraliśmy bez problemu. Teraz stres o wyniki moze bedą wieczorem

Ewcia ale fajowo. Spokojnych kolejnych mięsiecy urozmaiconych radosnymi emocjami

Lilth 6?!? Ja 6 chętnie mogę zrobić, ale czy by poszło ;) mam jeden fajny przepis na sernik ze śliwka w czekoladzie. Tyle ze najlepsza z naleczowska, ostatnio zrobiłam z inna i wyszedł taki sobie
Grześ jutro ma wigilie i poprosił o ciasto z mandarynek, nie wiedziałam czy w ogóle takie jest. Ale ufff jest dużo przepisów

Aga jak dałaś rade tak mało jeść? Ja co 3 h muszę

No i kciukaski za dziś dziewczynki
 
Aga mnie też właśnie przy kichaniu boli aż się kichać boje ;) Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :) Dziewczyny mam pytanie co polecacie do smarowania brzuszka na rozstępy bardzo się ich boje że mi się porobia,co prawda moja mama urodziła troje dzieci i nie ma żadnego moja siostra jedno ale duże 4240 a ona taka drobna i tez nie ma to i ja się pocieszam że mogę nie mieć ale nie wiadomo....ja jestem szczupła roz. 34,36 więc trochę się obawiam.Smaruje się oliwka ale może jest jakiś cudowny balsam którego któraś z was używa ?
 
Ja mam dzisiaj kiepski dzień.
Też biorę clexane 0.4 , któraś pytała.
Dzisiaj rano zaslablam, oblaly mnie zimne poty i po prostu padlam. Nie wiem co z tym robić. Poza tym bierze mnie jakieś chorobsko jak się leczycie dziewczyny?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może i racja że jak ma się dostać to nic nie pomóże ale wiadomo wolę się smarować niż czekać aż się pojawią.Moja siostra od momentu w którym dowiedziała się o ciąży smarowala się i nie ma ani jednego może to zasługa genów a może tego że dbała o ciało ;)
 
Do góry