reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Bylam w sklepie i mam swoje pyezne swiezutkie lukrowane paczki mniam!!!

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
DorciaS - [emoji110][emoji110]

Katanka, Truskawka - ja z make-upem nie przesadzam na codzień (podkład, tusz, eyeliner). Balsamuje póki co tylko nogi i ręce. Brzuch i cyce po świętach zacznę traktować odpowiednimi kremami.
Włosy mam zawsze w miarę zrobione - ale to przez moją manie codziennego mycia głowy, więc później suszarka + prostownica są w użyciu.
Co do strojenia się...to z rana nie mam na to czasu. Zresztą zawsze stawiam na komfort - więc na ogół latam w jeansach, do tego bluzka lub dłuższy swetr, i botki [emoji6].

Lilith, aim - a probowalyscie może tego specyfiku? Link do: Mediderm, krem, 500 g - Portal Dbam o Zdrowie

Moja córa na problemy skórne, oprócz AZS, reaguje na niektóre alergeny spożywcze. Ten balsam jest rewelacyjny, a jeszcze bardziej jego cena i wydajność. Przyznam, że sama też go stosuje. Młoda dodatkowo ma jeszcze z medidermu emulsje do kąpieli. Ale to akurat rzadko stosuje, najczęściej J myje się Nivea hipoalergiczna.


Maziajka - ha ha ha.. Łóżko powiadasz? [emoji14][emoji14][emoji14]

Mój M wymyślił, żeby zadzwonić do mojego szefa, powiedzieć mu o ciąży i postawić przy fakcie, że teraz będę przyjeżdżać o 8:00 [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej

Kciuki za wizyty w tym tygodniu :)

Ja siedzę w domu więc się nawet nie maluje, ubieram tylko legginsy krem na twarz włosy poczesze i jest ok ;)a jak już wychodzę to musze się malować bo mam dużą wysypke naokoło ust i policzki :(

Smaruje się w dzień oliwka z rossmana bardzo fajna jest ale czy działa :-D liczę na to ze tak ;)
Dzisiaj 10t1d czuje się dobrze ale spać jakoś dzisiaj nie mogłam ale może dlatego że jutro wizyta,
Pogoda za oknem nie sprzyja na spacery wieje i leje...
Miłego dnia
 
Już ciii z tymi słodkościami [emoji14]. Od rana czytam o kostce rochera, maziajki pączku, a jeszcze ewella o cieście francuskim wspomniała.... A mi się przypomniał spory kawał tortu (z kremem toffi z mascarpone) który moja córa wczoraj dostała od koleżanki. Miałam wziąść kawałek do pracy.. I zapomniałam [emoji19].
Za to pamiętalam żeby zabrać paluszki do pracy i mini wafle ryżowe z buraczkami.. Skleroza

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja po sniadanku.Szaro buro i ponuro u nas i jakas tez taka nie Do zycia jestem. Za to mala wstala w super humorze bo mogla Nasze ciastka wziasc Do przedszkola i mowi musi dzieciom powiedziec ze chodzi na Kurs plywania.takze zaraz ide wlosy myc i zaczyna Mi sie ciezki tydzien w pracy,caly tydzien pracuje oprocz czwartku Do 20-stej.oby szybko minal.no i w czwartek wizyta.juz zaczynam sie bac bo w pierwszej ciazy na przeziernosci karkowej wyszlo ze cos nietak jest

Dziewczyny wspolczuje wam tych mdlosci,ja jak narazie we wszystkich trzech ciazach spokoj. Niewiem jak bym to pracy chodzila, jeszcze Do tego praca stojaca.masakra by byla

Ja Do pracy musze miec pelen makijaz plus wlosy zrobione.jak jade mala Do przedszkola zawiesc tez Robie makijaz no chyba ze M.ma popoludniu to on ja zawozi to ja sie rano nie musze malowac[emoji6]ale ogolnie bardzo lubie dbac o siebie i jakos w ciazy tez zawsze tak bylo.

Maziajka mnie niestety w kazdej ciazy pierwsze Co sie powieksza to boczki.brzuch jakos nie za duzo ale boki i uda masakra Co mnie bardzo denerwuje

Trzymam kciuki za wizytujace dzisiaj


f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Dzień dobry wszystkim :)
Noc do bani, obudziłam się na siku i zasnąć nie mogłam a jak już odleciałam to sen taki straszny miałam, ehhh... :-( :(
Dziś idę do lekarza rodzinnego zapisać moją ciążę a jutro o 9 mam usg. Już mam mega stres :errr:
 
Bulkaasia - a dlaczego zapisujesz ciążę u lekarza rodzinnego? Ja przy okazji tylko informowałam swoją lekarke (gdy coś mnie rozkladalo i potrzebowałam jakiegoś leku, który nie odbilby sie na ciąży)


Karo - dzieciaki są niemożliwe w swoich działaniach. Twoją nakręca chęć pochwalenia się szkółka plywacka i ciasteczka, a moją pomimo, że starsza, kieruje próżność (nowe ciuszki, super książeczka.. A że przesiaduje w świetlicy szkolnej, więc zawsze ma większy odbiór w popisywaniu się [emoji6]).
Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Katanka ja już sie smaruje kremikiem na rozstepy 2 razy dziennie i jeszcze na wieczór zaczełam używac oliwki do brzuszka. Uzywam głównie z powodu, ze został mi cały poł litrowy krem z poprzedniej ciazy, po co ma zagracac szafkę i sie marnowac. Mnie sie w 1szej ciazy porobiły rozstepy na udach i na boczkach, ale mało wyrazne, na brzuchu nic nie mam.

Dorcia trzymam kciuki1! o której wizyta?

Maziajka same mdłosci mi nie przeszkadzaja, nasilaja sie jak jestem głodna, musze jesc co godzine, zeby ich nie miec. Troche sie martwie, bo nasielenie objawów tez moze cos zlego wrózyć :/ a tak poza tym jak napisałas wczoraj o tym pączku to mnie tez dopadło i pojechałam do sklepu przed chwila i wlasnie opucowałam swojego :D:D

Aga hihi ja juz przyjezdzam pozniej niz zwykle :D zawsze bylam przed 8 a teraz gdzies tak 8.10 strasznie ciezko mi sie wstaje. A co do ciast to hmm wczoraj jeszcze mnie wzieło na tort bezowy taki z owocami i masą z serka mascarpone moze zrobie na weekend :)
 
Do góry