reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Katanka za mna dużo obciążeń glukoza ( nie mam z tym traumy abolutnie) nigdy nie wciskałem cytryny. Nie wiem czy ta wciśnięta równie dobrze hamuje chemiczny smak glukozy, nie mam porównania. Ta cytrynowa smakuje trochę gorzej niż wygazowany sprite :p
Słyszałam tez, ze nie wszędzie pozwalają wciskać cytrynę żywa

Tymuniek, pisze właśnie ze możesz kupić swoją w aptece. Albo w aptece zamówić. Jeżeli masz problem z tolerancja tego smaku
 
reklama
W ciazy z cora wymiotowalam kilka razy dziennie do porodu. bylam tym wykonczona ale warto było. na początku kroplowki. w uk od razu tabletki antywymiotne w podwójnej dawce, wytrwalam do 14tc tak meczylo. w ciazy obumarlej czułam sje ekstra jak teraz.. na początku się bałam..

Maziajka no co Ty.. byś wiedziała, że nic mi się nie chce, nawet posmarować balsamem, zrobjc czegoś dla siebje, malowalam się wooo daawno temu. włosów ostatnio nawet przed wyjściem nie poczesalam.. mogę zapierdzielac ale kolo siebie tak mi się nie chce.. czuje się brzydka ooo.. ale nientak jak w ciazach z córkami, wiec pewnie za niedługo mi minie.

Cierpię na atopowe zapalenie skóry i wjeczne akergie, jak moje dzieci zresztą.. ale skóra teraz jest lepsza.. jakaś taka z różowymi plamami ale lepsza..jedrniejsza.. za to czy wam też tak woda stoi?? mam wrażenie ze popuchlam, głównie na dole..okropnie..

AIM nikt Ci tego nie może zagwarantować.. w poprzedniej ciazy wyczekiwalam jak durna końca 1 trym a mój dramat rozegrał się później.. nigdy nie ma pewnksci.. Dla mnie przeczucie daje dużo..wtedy czułam, że jest źle.. Teraz jestem spokojna i nie chce zacząć wariowac.. A to 6 ciąża a dzieci ze mną 2..

Judyta tez mnie wymeczyla a poród z cięciem na żywca sni się do dziś. ale w zyciu bym o niej jakomwinnej nie pomyslala.
Za to w poprzedniej ckazy modlilam się o takie mocne objawy bo ich brak kojarzył mi się tylko z 1 strata..

Ewciu koniecznie daj znać jaka wyszła. tez mam na nią ochotę ale pkki co brakuje mi czasu.. za to marze by zrobić Macaroniki.. musze się zmobilizować.
Korzystan ze zwolnienja jak możesz i synek będzie zadowolony, że jesteś w domu. jak się czujesz teraz??

Luandzia częściowo wiem co czujesz. dla dziecimjednak warto zrobić wszystko! życzę Ci, by tym razem tak źle samopoczucie szybciej się skończyło.

Jutro na suwaczku wyskoczy mi 12.. wyczekuje 13 tc. mam tam, że czekam na konkretne tygodnie ale oczywiście ciesze się jak głupia z każdego dnia a potem tygodnia..

Tymuniem to juz niedługo te Prenatalne!! :)


Maziajka, zjadlas paczek??
 
Luandzia wiem co czujesz ja sama kilka mirsiecy staralm sie o ciaze i pozniej mialam wyrzuty sumienia jak marudzilam , ze mi zle...nie raz lzy z bezsilnosci polecialy.Bardzo sie ciesze ze to przeszlo i nie dobrze mi juz glownie tylko wieczorami.,ale wtedy kapiel ,mycie zebow i do spania...Wczesniej to dzien w dzien zreszta dziewczyny wiedza jak marudzilam:p

Lilith mi sie tez dlugo nie chcialo ale rzesy i prostownica musialabyc.Co do balsamu musze jakis kupic i sie smarowac przeciw rozstwpom wiem ze to g*** daje ale dla samej psychiki:p

Paczka nie zjadlam ale dzis kupie mhmm serio ciekawa jestem plci bo z Jankiem nic slodkiego a teraz same slodkosci bym jadla najlepiej paczki, ciasta z kremem bita smietane:p lody:p mama mowi ze ze mna w ciazy tez tak miala no zobaczymy:-)


Milego dnia dziewuszki:-)




010igov3fkey3mez.png
 
Cześć Kobietki :-)

Wam też się dzisiaj nic nie chce? Nie dość, że snuje sie od rana (miałam duuuuzy problem ze wstaniem) to jeszcze na wpół ślepa jestem - najchętniej wrocilabym do łóżka [emoji6].

W sobotę zaczęłam 10 tc [emoji3]



Luandzia - witaj w naszym gronie [emoji3].

Ika - ja z niskocisnieniowcow, więc przed ciąża wypijalam 4-5 kaw dziennie (w większości z mlekiem, ale w pracy lubialam czarną parzoche). Teraz mnie odrzucilo, i prawie w ogóle nie piję (zdarzają się wyjątki jak np. w sobotę - cappuccino), alw wystarcza mi cieniutka herbata (czarna lub Earl Grey - 1 torebkę mam na 3 razy).


Lilith - a co to? Naszemu " forumowemu motorkowi" paliwa zabrakło? Może i dobrze - organizm mówi "stop". Za dużo dzialasz wokół - czas skupić się na sobie, troszkę polezec i popachniec [emoji6].
Co do zatrzymania wody - nie mogę patrzeć na swoje nogi (do kolan) - tragedia.


Maziajka - nooo, no i to jest informacja [emoji3]. Bardzo się cieszę, że już jest lepiej [emoji106]. Ja też już poszerzam zakres malunkowy na twarzy - kreski na nowo goszczą na moich powiekach, a przy weekendzie nawet i kolor na ustach się pojawił [emoji6]


Przeczytałam Was do końca - i widzę, ze większość z Was słabo się czuła przez weekend - ja dopiero dzisiaj łącze się w bólu (weekend nawet dobrze przeszedł - ale dużo w tym zasługi, że nie leżałam za długo. Mam tak, że jeżeli za późno wstanę, cały dzień snuje się bez życia, do tego zaraz głowa mnie boli, itd... Dlatego póki co nie chce L4, bo będę na nim bardziej chora niż bez niego)



aim - ciężko nam będzie z Tobą dyskutować w ogólnym temacie gin-polozniczym. Masz wiedzę poparta obserwacjami, literaturą, studiami. Nie mniej, kiedy przychodzi czas na przeżywanie własnej ciąży, okazuje się, że nasz organizm pisze własną książkę, taką z odczuciami, emocjami itd. Masz za sobą przykra historie - ale nie możesz ciągle patrzeć w przyszłość przez pryzmat przeszłości. Wiem, że masz obawy, ale... Ciągle myślenie o tym, że może być coś nie tak - nie sprzyja Twojemu samopoczuciu.
Piszesz, że źle przyjmujesz słowa "będzie dobrze", ale popatrz na nie pod kątem nie sztampowego zdania, ale dobrych myśli skierowanych w Twoją stronę. Wierz mi - większości z Nas ciężko jest podnieść na duchu innymi słowami, tak aby nie rozdrapac starych ran. Główka do góry [emoji3]


Patimyszko i aim - kciukasy za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) u nas wczoraj strasznie halny wiał, pewnie na zmianę pogody i faktycznie tez duzo gorszy nastroj miałam, cos w tym jest :D
Mnie od kilku dni złapały mdłości, wczoraj wieczorem dramat, ale dlatego, ze nic nie jadłam na wieczór i byłam okropnie głodna- czułam duzy spadek cukru. Dziś tez nie czuje sie za dobrze. Może wybiorę sie po te tabletki o których pisałyście.
Zgadzam sie z tym, ze przeczucia są waznę, ja jednak mysle, ze teraz bedzie dobrze, mam dobre przeczucia, choc cały czas sie bardzo martwię.
Co do malowania sie to ja codziennie full make up, włoski ułożone, z ciuszkami ładnymi już zdecydowanie gorzej, bo nosze tylko getry, a mam ich całe 2 pary i do wiekszosci bluzek nie pasuja jednak, nowych tez sie nie oplaca kupowac, bo nie wiem jak długo bede chodziła do pracy, a w domu to w byle jakim dresiku moge pomykac.
 
Wlasnie leciala reklama allegro z dziadkiem...yyyy chwyta za gardlo, faktycznie hehe niesamowite:p ah te hormony...

A wlasnie mialam pytac, jak tam u Was z dbaniem o siebie....bo dopadlo mnie cos, ani w lustro mi sie nie chce patrzec:-/
A jak juz sie zmobilizuje to musze sluchac gderania M- po co sie malujesz?! ble, ble, ble.. wasi tez sie tak czepiaja, czy to jakis ewenement?:-/

A podobno przy drugiej czy kolejnej ciazy, prawdopodobienstwo pojawienia sie rozstepow jest wieksze?! faktycznie? nienawidze sie balsamowac..:baffled:
 
reklama
Katanka ja przed pierwsza ciaza bylam.chudzielcem totalnym ani nogi a ni dupy jak to moj R mowil bezdupna bylam:pi w ciazy wlasnie mi w biodra i uda poszlo...ku uciesze mojego R ale rozstepy wlasnie tam mam duze na brzuchu zadnych..mam nadzieje ze w tej ciazy juz mi nic.nie urosnie procz brzucha:p i nie bedzie rozstepow nowych:p

Truskawka a sama.sie prosolas o te mdlosci:p hehe ja tez laze w samych dresach albo jeginsach:p

Aga To wracaj do lozka jak masz mozliwosc:p

010igov3fkey3mez.png
 
Do góry