reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Jenny ja mam thermomix używam, ale sama bym nie kupiła, dostałam w prezencie, mam znajomych którzy mało gotowali a z thermomix robią full

Dziewczyny, tak z innej beczki czy któraś z Was zna się na prawie pracy?
 
reklama
Dzięki dziewczyny za opinię.

Aha83.ja.1.5 roku pracowalam w kadrach.. mam koleżanki więc mogę spróbować pomóc? Tylko w jakiej kwestii. Rozumiem że chodzi o Twoje wypowiedzenie ?
 
Byliśmy dzisiaj z Arturkiem na kontroli u stomatologa. Ząbki zdrowe, są krzywe Ale mamy się tym nie przejmować bo szczeka jest wielkosciowo odpowiednia. Niestety po mamusi ma ze jedynki mu nachodzą na siebie... Dzisiaj byłam u gina, zrobiono mi ust, cytologia, skierowanie na próby watrobowe, full serwis na nfz. Misia byłam w Rembertowie w asw. :)
 
Dziewczyny czy Wasze dzieci tez zaczęły mieć wilczy apetyt? Kuba mam wrażenie, ze non stop je... w nocy się budzi raz max dwa i domaga się mleka... jak go próbowałam oszukać woda to tylko go rozzłościłam...
Jak daje więcej wody, a mniej mm w butli, ti wypija po czym domaga się jeszcze...
Pomijam dzisiejsza noc, podczas której postanowił od 4 rano nie spać....

W ogóle ma jakaś fazę, ze woli leżeć na podłodze niż w łóżeczku...
 
Dziewczyny czy Wasze dzieci tez zaczęły mieć wilczy apetyt? Kuba mam wrażenie, ze non stop je... w nocy się budzi raz max dwa i domaga się mleka... jak go próbowałam oszukać woda to tylko go rozzłościłam...
Jak daje więcej wody, a mniej mm w butli, ti wypija po czym domaga się jeszcze...
Pomijam dzisiejsza noc, podczas której postanowił od 4 rano nie spać....

W ogóle ma jakaś fazę, ze woli leżeć na podłodze niż w łóżeczku...
U nas jak nie ma kolacji porządnej tylko np zje jogurt to O 3 W nocy się domaga jedzenia, a że ostatnio wybrzydza to jadła kurczaka w nocy bo inaczej byla histeria :/
 
Mój od zawsze się rzuca na jedzenie, ale tylko w dzień na szczęście. Od czasu odstawienia od cyca nie je w ogóle w nocy. W ogóle u nas jest masakra, bo on cały czas lata do kuchni i krzyczy am am, otwiera lodówkę i wyciąga sobie jedzenie.. [emoji23]
 
reklama
Do góry