reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Jenny ja mam thermomix używam, ale sama bym nie kupiła, dostałam w prezencie, mam znajomych którzy mało gotowali a z thermomix robią full

Dziewczyny, tak z innej beczki czy któraś z Was zna się na prawie pracy?
 
reklama
Dzięki dziewczyny za opinię.

Aha83.ja.1.5 roku pracowalam w kadrach.. mam koleżanki więc mogę spróbować pomóc? Tylko w jakiej kwestii. Rozumiem że chodzi o Twoje wypowiedzenie ?
 
Byliśmy dzisiaj z Arturkiem na kontroli u stomatologa. Ząbki zdrowe, są krzywe Ale mamy się tym nie przejmować bo szczeka jest wielkosciowo odpowiednia. Niestety po mamusi ma ze jedynki mu nachodzą na siebie... Dzisiaj byłam u gina, zrobiono mi ust, cytologia, skierowanie na próby watrobowe, full serwis na nfz. Misia byłam w Rembertowie w asw. :)
 
Dziewczyny czy Wasze dzieci tez zaczęły mieć wilczy apetyt? Kuba mam wrażenie, ze non stop je... w nocy się budzi raz max dwa i domaga się mleka... jak go próbowałam oszukać woda to tylko go rozzłościłam...
Jak daje więcej wody, a mniej mm w butli, ti wypija po czym domaga się jeszcze...
Pomijam dzisiejsza noc, podczas której postanowił od 4 rano nie spać....

W ogóle ma jakaś fazę, ze woli leżeć na podłodze niż w łóżeczku...
 
Dziewczyny czy Wasze dzieci tez zaczęły mieć wilczy apetyt? Kuba mam wrażenie, ze non stop je... w nocy się budzi raz max dwa i domaga się mleka... jak go próbowałam oszukać woda to tylko go rozzłościłam...
Jak daje więcej wody, a mniej mm w butli, ti wypija po czym domaga się jeszcze...
Pomijam dzisiejsza noc, podczas której postanowił od 4 rano nie spać....

W ogóle ma jakaś fazę, ze woli leżeć na podłodze niż w łóżeczku...
U nas jak nie ma kolacji porządnej tylko np zje jogurt to O 3 W nocy się domaga jedzenia, a że ostatnio wybrzydza to jadła kurczaka w nocy bo inaczej byla histeria :/
 
Mój od zawsze się rzuca na jedzenie, ale tylko w dzień na szczęście. Od czasu odstawienia od cyca nie je w ogóle w nocy. W ogóle u nas jest masakra, bo on cały czas lata do kuchni i krzyczy am am, otwiera lodówkę i wyciąga sobie jedzenie.. [emoji23]
 
reklama
Do góry