reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Linoone powodzenia oby szybko i bezboleśnie :-) też mi moja gin powiedziała, że tym razem będzie pewnie szybciej, bo druga ciąża... zobaczymy za 2 msc :p

Emol wspaniałych lat razem i zero problemów :-) oraz spełnienia wszystkich marzeń :-)
 
reklama
Linoone kciuki że szybki i bezproblemowy poród, choc w zasadzie myślę że już jesteście razem :)
Grześ lepiej tylko ten jęczmień :) ja do czwartku nie zniknie to umowie go do lekarza. Ja za to prycham.
 
Tak, już po! W sumie skurcze zaczęły się po 14, o 16.20 urodziłam. Tym razem bez zzo bo nie zdążyli. Ogólnie to o 16.10 odeszły mi wody i zaczęły się parte na patologii, tak znienacka. Akurat jak dotarł mój mąż, w głębokim szoku co tu się dzieje. Wieźli mnie pędem na porodówke, prosząc żebym nie parła, bo urodzę w windzie [emoji23] I 5 min po dotarciu na porodówke Julka się urodziła. 3630g, 54cm, 10/10 [emoji4]
 
reklama
Do góry