reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Z fb dobry pomysł ale nie na teraz bo fakt faktem dziwnie jest tak podpisywać pod niektórymi dolegliwościami imieniem,nazwiskiem i zdjęciem nawet między nami :D Chociaż...na chłopski rozum nawet później po założeniu facebookowej grupy wyszło by na jaw która się skarżyła na to i na to :D

Lilth - Jeszcze do tego co mi ostatnio odpisałaś na temat mieszkania. Fakt masakrycznie drogo chyba ,że pojedziesz na koniec miasta ale wtedy bilety kosztują 5 razy tyle i dystans ogromny ,a mój pracuje w samym centrum. Jak tutaj przyjechałam po raz pierwszy to miałam 200f w portfelu i musiałam brać co najtańsze (na szczęście od razu po tygodniu znalazłam prace i szybko zmieniłam mieszkanie) potem poznałam mojego,szukaliśmy innego mieszkania najpierw jako koledzy potem już jako para. Jak wplątaliśmy się w agencje to był koszmar i problemy finansowe ale to się już zmieniło na szczęście i może mi się uda dostać jakieś dofinansowanie do mieszkania bo już pytałam i wszystko idzie w dobrą strone. Chciałam wyjechać do mniejszego miasta ale mój ma tutaj prace i nawet jak ją straci to w ciągu 2 dni znajdzie nową,a nie wiem jak jest w mniejszych miasteczkach...tutaj też nie trzeba znać idealnie języka i mamy znajomych którzy zawsze pomagają gdy jest ciężko i na odwrót - my im.

Mi ustają powoli te dziwne dolegliwości i polecam wam kawe latte z imbirem na mdłości i rozgrzanie ;). Ja codziennie zamawiam i kolekcjonuje kubki ze Starbucks'a ale zacznę sobie ją powoli w domu przygotowywać tylko muszę kupić ekspres bo taka rozpuszczalna nie podchodzi :(
Piersi już też bolą mniej tylko czuje ciągnięcia w dole brzucha ale z tego się akurat cieszę bo wiem ,że zaczyna coś rosnąć :D
W jakim mieście mieszkasz w Anglii?Ja byłam w Hull rodziłam tam pierwszego syna.
 
Megann - ufff... Cieszę się, że wszystko w porządku, no i co nieco zostało wyjaśnione [emoji3]. Potrafisz budować napięcie - wiesz? (już 2-gi raz) [emoji14].

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Haha wybaczcie :D mam nadzieje ze juz zadnych napięć nie bede musiala budować :D czego Wam również życze :D to musi byc nasze spokojne kilka miesiecy [emoji173][emoji173]

Ale dziękujeeeeeeeeeee bardzo dziewczyny [emoji8] po tym jak naoglądałam się tych słodziachnych noworodków na oddziale, to już mam ochote poogladać zdjęcia naszych forumowych dzieciaczków:D ale niech narazie sobie zdrowo rosną [emoji182]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Megan super,że u Ciebie takie wiadomości pozytywne :)

Dziewczyny czy wy też macie takie zachcianki.....? :p U mnie to już masakra jak tak dalej pójdzie to w I trymestrze przytyje ze 3 kilo nie mogę się oprzeć słodyczom ;) dziś kupiłam 5 szt ptysi w cukierni i prawie wszystkie zjadłam ( przed ciążą nie obchodziły mnie słodycze ) czasami przed okresem miałam ochotę a tak to wcale....
Coś czuję,że będzie dziewczynka ... ;)
 
Haha wybaczcie :D mam nadzieje ze juz zadnych napięć nie bede musiala budować :D czego Wam również życze :D to musi byc nasze spokojne kilka miesiecy [emoji173][emoji173]

Ale dziękujeeeeeeeeeee bardzo dziewczyny [emoji8] po tym jak naoglądałam się tych słodziachnych noworodków na oddziale, to już mam ochote poogladać zdjęcia naszych forumowych dzieciaczków:D ale niech narazie sobie zdrowo rosną [emoji182]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale fajnie napisane :) Ja też mam ochotę już pooglądać nasze kruszynki :)
 
Witam mamuski
Ja po pracy.dzisiaj w pracy bylam tylko 4 godziny a czuje sie jakbym byla conajmniej 10.jutro wolne i w Piatek znowu. W sobote mamy w przedszkolu taka impreze mikolajkowa i musze Ciasto piec. Jak w ciazy z corka tylko spalam i lezalam a w tej jakos nonstop w biegu

Megan super wiesci

Kciuki za mamuski ktore jutro wizytuja.ja jeszcze 2 tyg

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
reklama
Agness - ciągoty na słodkie to niekoniecznie wyznacznik na dziewczynkę [emoji6].
Ja nie rzucalam się na słodycze - raczej słone za mną chodziło - i mam córkę. Natomiast moja przyjaciółka w obu ciazach zajadala sie ciastkami, czekoladkami, itp.i ma 2 synów [emoji2]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry