reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola w zrobisz biopsję i będziesz wiedzieć, nie ma co martwić się na zapas. Moja koleżanka jak chciała zajść w ciąże dwa lata temu to się okazało że tarczyca do wycięcia, wycieła, złośliwe, jodowanie, rok czekania i teraz jest w ciąży :) tak że to da się załatwić :)

Emol współczuje, wierzę że z mamą będzie dobrze :) jest młoda i silna da radę :)

Kasia fajnie że mała robi postępy :) mój też nie był wystrojony w urodziny bo miał gorączkę i nie chciało mi się przebierać z wygodnego dresu ;)
 
reklama
No w sumie tydzień urodzinowy L się udał, dostał qpę kasy, zabawki, ubranka i fotelik 9-36 kg recaro young hero ( taki sam jak K):) Jestem zadowolona, a z bratem swoje obgadaliśmy i Mąż i ojciec się z Nim napili. Wczoraj wrócił do Wawy. Mieliśmy dwie imprezy, masę zdj robiłam, będzie z czego zrobić fotoksiążkę roczkową L:) U nas też ciągle wszędzie rak, dziadek teraz ma i szczerze mówiąc raczej nie dużo Mu zostało... Ale ba ur był.

Poopalałam też się swoje, dzieci się pokąpały w baseniku, dziś też byliśmy. Wieczorem może nad zalew skoczymy, w nd mam nadzieję skoczymy do krk na cały dzień pociągiem( 11.08 mamy 6 rocznice ślubu) bez dzieci, a 11.08 drewno na zimę nam przyjeżdża. A w jeszcze następny weekend Mąż chce skoczyć na komiksowy sabat na targi. Boże zanim się obejrzymy będzie wrzesień i mój mały K będzie szedł do przedszkola ehhh.

Dziś zrobiłam Secret Ewki, a przyszły mi już kolejne dwa Jej programy huehuehue:) Jeszcze chcę w tym tyg umyć okna, podłogi i kabinę, no i pewnie po rodzinie czy znajomych będę się kręcić. I tak to ten czas zasuwa.

W galerii dodałam parę ur zdj L.
 
Ostatnia edycja:
Cieszę się, że imprezka tak fajnie się udała. No i, że Brachol otrzymał męskie wsparcie ramienno-trunkowe (będzie dobrze [emoji123]) [emoji16].

Dajesz czadu chybra w ta pogodę [emoji2]. My zaliczylysmy przymusowy spacerek ponad 8 km (w godzinach 10-13, na 11 miałam lekarza, a auto mąż zabrał), i teraz czekamy na lżejsze powietrze (po 17 pójdziemy nad rzekę).
 
To jest dramat co się dzieje z tymi choróbskami [emoji53] mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

My dziś zaliczyłyśmy pierwszy dzień w żłobku! Na razie godzina, jutro dłużej a w piątek już drzemka.. dziwnie mi. Pewien etap się już skończył.

Kasia super że są takie ekspresowe postępy :) ale w sumie dziwne, nie pisałas kiedyś że w uk dziecko ma czas do 10. miesiąca by usiąść? Coś tak mi sie wydaje, a jak tak jest to szkoda że wcześniej Was nie skierowali.
 
Ostatnio chodzę strasznie nerwowa. Eh wszystko mnie wkurza. I powiedziała juz mężowi ze ja nie wiem czy z 2 dzieci kolejny rok w domu spędzę. Jak mi juz siada na głowę ze nie wychodzę do pracy na kilka h. I podjęliśmy decyzje ze nie będę 8 miesięcy na macierzyńskim tylko te ustawowe minimum 14.tygodni. Mąż idzie na tacierzynski a ja do pracy. Będę miała komfort psychiczny ale i również wczesniej będziemy mogli kupic mieszkanie. Dwie korzyści w jednym. Tyl ze piersią to nawet jak bedzie mleko to dlugi karmić nie będę. No może ze będę " wychodzić " na karmienie.
 
Ostatnia edycja:
Pumelova, szybka akcja przejeli Hanke oddali ją do sali gdzie byla jej pani ciocia na ten tydzień, i godzina „laby” - pojechalam na loda i wrocilam pod zlobek - jakieś 30 min sobie siedzialam tam. Ale wiadomo, wyszlam ze zlobka wsiadlam do auta to sie poryczalam ;) szybko sie pozbierałam i już sobie nie pozwolilam wiecej na rozczulanie. No tak musi być chociaż jutro może być gorzej. Na pewno otuchy mi dodały jedna grupa dzieciaczków które sie fajnie bawily z paniami w ogródku. Jakoś mnie to uspokoiło.

Emol rozumiem Ciebie doskonale. Szkoda mi oddawać Hankę obcym ludziom, ale ja byłabym sflustrowana zostając na wychowawczym. Wiadomo, u Ciebie inaczej, ale jednak wiem o co chodzi ;)
 
Judith_ ale zaczyna się nowy etap :) będzie trochę płaczu przy oddawaniu jak się zoriętuje że ją zostawiasz, ale po tygodniu dwóch minie :) Ja zaczynam od czwartku, tylko przez dwa trzy dni będę z nim siedzieć, a później sam zostaje :)

Emol odważna decyzja że mąż idzie na rodzicielski :) super :) ja uważam że ojcowie powinni siedzieć częćś urlopu.
 
Emol doskonale Cię rozumiem:)

Judith damy radę:) też sobie nie wyobrażam zostać w domu. Już jestem sfrustrowana:p ja myślę że moje dziecko się nawet nie zorientuje że mnie nie ma - oby!

Abed fajnie że możesz z nim zostać 2 dni, moja od razu sama.
 
reklama
Fajnie. Z mnie rozumiecie bo moje otoczenie dziwnie na nas patrzy ze jak to ojciec bedzie w większości czasu z dzieckiem?! ILiwia powinna być z matka itd... AL widząc jak tatuś przychodzi z pracy i to on wtedy jest najważniejszy. Mama odchodzi w odstawkę. To może tak samo bedzie jak ja będę wracać z pracy. :) na razie dziwnie reagują jakbym byla zla matka...
 
Do góry