reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Bab wszystkiego najlepszego:)

Linoone to widzę ze tak samo jak ja. Do tego zimna gazowana woda z lodówki z duza ilością lodu. Albo cola... W te wakacje dość często mam na nia ochotę. Ale i również niższe mam ciśnienie krwi bo z Arturem zawsze ok 125/130 na 70/80 a teraz jest najczęściej max 110 na 40/50
 
reklama
Emol, ja też mam fazę na cole, uwielbiam zimną z lodem ale wygazowaną ;)
A przy garach nawet nie staje. Dziś robiłam kotleciki z cukinii w parowarze, więc nie stałam przy kuchence, ale pot to tak mi ściekał po plecach że musiałam iść się wykąpać ;)
 
Miałam dac znac co z alergia i szczepieniem - szczepić normalnie.

Postanowiłam zrobic sobie badania. Miałam kiedys cos z tarczyca- torbiele, potem guzek. No i nietety mam wskazanie do biopsji...
Powiem Wam, ze jestem załamana.... niby juz kiedys miałam biopsje. No nie nylo rady, zeby guzek zniknął albo sie „naprawił”. Ale mimo wszystko sie załamałam.... naprawde nix nie moze byc dobrze i normalnie...

Ale przynajmniej moj aniołek mnie zachwycił, bo od dwóch dni praktycznie bezbłędnie pokazuje na sobie nos, uszy, szyje, głowę, brzuch, pępek, ręce i nogi :D tylko z oczami ma problem :p wystawia tez język ba „pokaz język”. A nie wałkowaliśmy z bim tego. Wiec mega zaskoczenie :) i to jesy mega pozytywny element moich ostatnich dni
 
Ola w teraz mam wrażenie ze wszędzie sa guzy :/ moja mama miala miec wyciętego miesniaka ale nie wycieli bo obok jest gorzej. Macica cala wycieta. Zrobili później badania. Właśnie w czwartek byla na spotkaniu z radiologiem bo wyniki slabe i ma 2 rodzaje naswietlan i chemie. Rak w 4 stopniowej skali zlosciwosci ma miejsce 3. :( najgorsze jest to ze fart jest taki ze miala miec wyciętego miesniaka... Inaczej to w ogóle nie wiedzielibyśmy ze ma raka) ani ja ani siostra nie możemy tego sprawdzić nie będąc otwierane... Gdybym miala cc to mogliby sprawdzić a tak to ani cytoligia ani usg nic nie wykazuje. Cale życie będę w niewiedzy. Masz możliwość zbadania i szybkiego reagowania. Na pewno będzie dobrze
 
Ola, kurcze niefajnie.. ale będzie dobrze.

Emol, :( zdrówka dla mamy. Ona chyba jest dość młoda z tego co pamiętam? I już takie problemy, nie powiem trochę się przeraziłam.. trzymam kciuki
 
Emol masakra.... bardzo wspolczuje :(
Ja tez mam wrazenie, ze ciagle tulko nowotworu....
Ale to az dziwne, ze żadne badanie moE jest w stanie wykazać...

Linoone mam nadzieję.
 
42 lata wiec mloda... niektore w tym wieku jeszcze dzieci rodza. mowi ze na szczescie ma dzieci bo gorzej by bylo gdyby ich nie miala a rak wyszedlby np po 30...
na pierwsze naswietlanie idzie juz 31.07... widac ze sie boi...

ola w. rak w takim miejscu niestety. cytologia sprawdza czy nasz raka szyjki macicy a to rak endometrialny czyli wnetrze macicy. jak masz nowotwor nerek, watroby to boli, codziennie urzywane narzady, zauwazasz objawy bo te narzady maja duze unerwienie. w srodku macicy niestety duzego unerwienia nie ma, oprocz miesiaczek nie uzywasz (no moze ze ciaza) i to nie jest jak guzy tylko wlasnie nieco inna struktura tkanki wiec na usg nie widac roznicy :/
Mama mowila lekarzowi ze ma 2 corki i jak mozemy wczesniej zdiagnozowac chorobe to lekarz powiedzial ze sie nie da :(
 
Wszystkiego najlepszego dla kolejnych roczników (aim, chybra, bab, Kasia, Jenny) [emoji8].


Emol - na wstępie chciałabym Cię pocieszyć, choć pewnie jest to teraz cholernie trudne (mama z diagnoza, tuż przed ciężką walką z nie fair przeciwnikiem). Musimy wierzyć, że wszystko pomyślnie się skończy. Najważniejsze, tak jak napisałas, że trafiono na ten nowotwór, i na biegu zaczęto działać.


Tobie, moja droga, ciąże bardzo dobrze służą [emoji5]. Ślicznie się prezentujecie. Cieszę się, że wszystko z Malutką okej.


Ola - brawa dla Kuby, moja tylko połowę pokaże na sobie, misiu czy na mnie [emoji38].
Przykro mi z powodu tej biobsji [emoji45]. Musisz być dobrej myśli, bo masz dla kogo się badać, leczyć i być zdrowa. Nie trac optymizmu - będzie dobrze [emoji110].


Bab - jak imprezka? I jakie menu docelowo wybrałaś? U mnie to by pewnie były lody, owoce, sałatki, zimna decha, i może pizza z dowozem, bo przy grillu nie wiem czy by mąż ustal [emoji23]


Chybra - współczuję bratu [emoji852]️. Niestety czasami dostajemy nożem w plecy.. Znam 2 pary już ex-małżeństw, z pozoru zawsze szczęśliwych, zawsze z ogromną czułością i szacunkiem do siebie się obnoszacych... Ale to były pozory. Prawdziwe uczucia były długo po cichu trawione i musiały w końcu mieć swe ujście.
Nie mniej - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło [emoji16]. Dość szybko (bo do ok. 1 Roku) znaleźli kolejnych partnerów, równiez po przejściach, i teraz tworzą wspaniałe związki.
 
reklama
Pumelova do siedzenia słabo się zabiera ale do raczkowania i stania na nóżkach ma powera:) fizjo powiedziała, że jej ciężko jest usiąść bo ma miednice zbyt wysuniętą do przodu i jest jej przez to niewygodnie.
Imprezka się udała ale moje słonko nie mogło spać z nadmiaru wrażeń.Ehh sentymenty mam, mój roczniaczek kochany:) gwiazda wystąpiła wczoraj w samej pieluszcze, nie miałam serca jej stroić w jakieś kiecki na taki upał.
 
Do góry