reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Chybra najlepszego dla L.

Wspolczuje sytuacji.... ja niestety nie mam szacunku dla ludzi, którzy zdradzają i nic ich nie usprawiedliwia w moich oczach.
Tzn traktuje ich normalnie, gadam z nimi itd (wlansie dzis przychodzi do nas kolega, ltory zdradził swoja dziewczyne). Ich wybory itd. Ale gdyby mnie to spotkało, to człowiek od razu przekreślony. Wiele mogłabym wybaczyć, ale nie zdradę
 
Ja to tam zawsze uważam że wszystko opiera się na zasadzie akcja-reakcja, i że zdrady by nie było gdyby w związku druga osoba byłaby absolutnie idealnie w 100% ok. Jasne, reakcja pod postacią zdrady to wielki (za wielki?) Kaliber, ale nic się nie dzieje bez przyczyny i widać skoro do tego doszło to znaczy że strona zdradzona też się w jakiś sposób przyczyniła do tego. Wiem wiem, to kontrowersyjne stanowisko ;)
 
Aim też uważam, że coś między Nimi musiało nie grać, a brat tego nie widział lub nie chciał zauważyć? Szczerze mówiąc wydaje mi się, że Ona od początku nie chciała mieszkać w Wawie, nie miała tam nikogo, a brat też miał służbowe wyjazdy takie po miesiąc. A z tą zdradą jeszcze nie do końca wierzę, bo w złości różne rzeczy się opowiada, gdy na weekend przyjedzie brat to o wszystkim pogadamy.
 
Ja też od jakiegoś czasu mam styczność z takimi historiami. Ale one akurat powodują że nie tyle doceniam, co mam, tylko dają mobilizację do tego, by pracować nad związkiem bo widzę, że istnieje konkretna tendencja, jakie sytuację/rzeczy doprowadzają do zdrad czy rozwodów.
 
Aim nie wiem czy kontrowersyjne. Ja tez uwazam, ze cos musi byc na rzeczy, bo jak jest siper, to jest i nikt nie chce tego zmieniac. Niemniej uwazam, ze nie jest to usprawiedliwienie dla samego czynu. Mozna sie zwyczajnie rozstać. Dlatego nie akceptuje zdrady, przy czym absolutnie nie mowie, ze osoba zdradzona jets pokrzywdzona, a zdradzający jest najgorsza istota na świecie ;)
W dużej mierze to kwestia słabości, ze sie kogos zdradzi. No ale niestety nadal nie usprawiedliwia to samego czynu. W moich oczach oczywiscie :)

Pumelova [emoji23]
 
reklama
Bab niee, nawet nie, ale miałam chęć cos odpisać [emoji23]

Boże jak gorąco, czemu nie mogę teraz leżeć na leżaku pod palma i cieszyć się lekka bryza tylko siedzę w fotelu upocona jak dziki osiol z oslatkiem pod pacha:/
 
Do góry