reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Chybra podziwiam że masz taką silną wolę i ćwiczysz :)
Byłam w ikei kupiłam plastikowe miseczki i przy okazji w smyku. Są mega promocje, kupiłam kurteczkę rozm.92 za 35 zł !!! Będzie może za rok :) Poza tym jakieś bluzeczki i spodenki, będzie do żłobka.
 
reklama
Ja się mogę pochwalić że chodzę 2 razy w tygodniu na fitness, liczy się? xD Mam wrażenie że to jest max co jestem w stanie upchać przy moim grafiku :/ strasznie brakuje mi czasu. Ale nie zrezygnowałabym z pracy mimo wszystko.
 
Dziewczyny, z całego serca polecam Wam klocki tzw języki. Kubę pochłonęły :) i w dodatku bawiąc aię nimi jest spokojniejszy :)

IMG_4754.JPG


One sa tez używane w terapiach sensorycznych. Baaaardzo fajne :))
 

Załączniki

  • IMG_4754.JPG
    IMG_4754.JPG
    421,5 KB · Wyświetleń: 287
Aim - podziwiam Cię [emoji122][emoji123].

Aha - ja też trenuje dlugodystansowy spacering [emoji16]. Ostatnio nawet myślałam czy nie zainwestować w wózek do biegania [emoji23]. Ale... Muszę się wyzbyć zgromadzonych klamotow, by zainwestować w kolejne.


Ola - na necie kupowałas? Podrzuć linka - ciekawe to to [emoji2]
 
Dziewczyny u mnie tez z aktywnosci to.sprztanie..pranie..prasowanie..i spacery na nic wiecej nie mam poki co czasu ..prawie caly dzieb jesteamy same w domu. Z atrakchi to ostabio na basen wyskoczylismy.

Aga_km...ja juz zaczelam wyzbywac sie rzeczy. Nosiedelko juz sprzedane..ale kolezanka odbierze dopiero we wrzesniu...ubranka wydaje na biezaco...raczej 3 bobo juz nie bedzie. A u Was ? Kiedys pamietam ze Ty lub Twoj maz chcial ?? Wracasz do pracy ?

Dziewczyny ja do pazdziernika w domu. Mam tyle urlopu ze jeszcze moge troche pobyc z coreczkami

Linoone, Emol jak sie czujecie ??
 
reklama
Jenny - ja dopiero zaczynam zbierać się do sprzedaży [emoji23]. Wczoraj i dzisiaj miałam akcje z nowym wózkiem (w sensie wczoraj go mialam, a dziś odsyłam [emoji23][emoji34]), i była to szansa na pozbycie się dotychczasowego.

Mój mąż chciał 3 Bobo [emoji6], ale chyba ochlonal [emoji16]. I dobrze. Co do pracy... Póki co urlopuje do 5.09. A następnie na wychowawczy idę (przynajmniej na pół roku). Poważnie myślę nad własną działalnością (dotacja dla mam kusi).

Basen [emoji4] - dobre i to [emoji2], baaa... Nawet super [emoji4]
 
Do góry