reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Neapolka ny mamy befado sandalki 18-stki, są na styk bo chciałam żeby mu się dobrze wstawalo. Ale po domu to na bosaka pediatra kazał. Grześ dopiero zaczyna się puszczać i śmiga przy pchaczu i w chodziku. Jeszcze trochę mu zejdzie zanim zacznie chodzic.
Kasia mam nadzieję że Emilka szybko nadgoni, cwiczcie.
My szczepimy się po powrocie z wakacji :) tzn początek września, lekarz sam tak zaproponował, bo mowi że woli żeby dziecko było na miejscu, Grześ miał po wszystkich bardzo duży odczyn na nodze.
Pumelova córkę znajomi uczulona na jajko szczepili w szpitalu. Nic się nie wydarzyło.
 
reklama
Abed mam nadzieję że też taka będę a nie że będę płakać za dzieckiem [emoji23]

Misia no wiadomo nie musi się stać, ale pediatra powiedziała że odroczymy, wiec nie będę się wychylac;-)
 
Pumelova z tym uciskaniem jej to robię to od pewnego czasu intuicyjnie bo widzę, że ją to rozluźnia.Ale poczytam o tym, dzięki:) My ćwiczymy metodą Bobath i ja nie mogę tego w domu praktykować.Ta dziewczyna miała 6 lat praktyki u kogoś tam za nim zaczęła sama praktykować w gabinecie.

Abed, pumelova ja jestem raczej z tych o mocnych nerwach także wiem że to dla jej dobra.Mój R by tego nie zniósł....

Judith ostatnio jadłam u mamy dwa dania i myślałam że pęknę:) żołądek nie przyzwyczajony:)

Pumelova moja też nie ma żył.Widziałam ostatnio jak pielęgniarki się stresowaly.Znalazły w końcu jakąś w piąstce ale to było na chybił trafił.Na początku krew nie leciała i już się zestresowałam ale zaczęła lecieć i wtedy E przestała płakać hehe tylko się przyglądała:)
 
Kasia najważniejsze że rehab pomaga. Poczytaj o tym ugniataniu. Mamy chyba zawsze mają mocniejsze nerwy mimo wszystko. U nas ostatnio na morfo nakapaly z pięty ale teraz za dużo jej trzeba było a wtedy też się darla bo ja musiałam przytrzymać.
Do kiedy jesteś w Polsce?
 
Pumelova do 3 sierpnia ale jak będzie trzeba to zostanę dłużej żeby fizjo z nią ćwiczyła.Już po dwóch sesjach widzę , że jak ją posadzę tak żeby się podpierała z przodu rączkami to siedzi.I już dłużej utrzymuje się na czworakach.Czy to możliwe?
 
Możliwe. Po prostu fizjoterapeuta pokazuje że "tak się da", odblokowuje małego człowieka. Artur tak miał z czworakowaniem. Dwa dni i zaczął. Po prostu musieliśmy "pokazac"
 
Dwudaniowy obiad, rzadko bo jak jest pogoda to wolę iść na spacer niż gotować ;)

Emol ładne to łóżko, jeszcze Igi w tym nie widzę, ona w nocy przemieszcza się po całym lozeczku (140x75)

My tez zaraz szczepienia , muszę w poniedziałek zadzwonić.

U nas alergia jest na truskawki całe nogi ma obsypane, ale powoli schodzi juz.

Kasia dobrze, że juz widzisz postępy po rehabilitacji :)

Ola W Wszystkiego najlepszego dla Kuby :*

My wczoraj robilismy grilla dla rodziny, dzisiaj przyjdą znajomi ale juz tak na spokojnie :)
 

Załączniki

  • 20180707_170953.jpg
    20180707_170953.jpg
    681,5 KB · Wyświetleń: 114
  • 20180707_134644.jpg
    20180707_134644.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 109
My również robiliśmy wczoraj mała imprezkę urodzinową. Ale dla koleżanek. Takie Kinder party. Artur najmłodszy, 2 dzieci co w maju skończyła roczek i jedno dziecko co roczek skończyła w lutym. Tak się bawili, zaczepiali, rozmawiali po swojemu. :) jak mąż wróci z pracy to wezmę od niego zdjęcie i wrzucę.
 
reklama
Do góry