reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kasia myślę że nie możesz myślę ze płacze, tylko że to dla jej dobra, tak jej powtarzaj. Będzie dobrze :)

Aim my mamy podobny maraton tylko że pierwsza ospę mamy już za sobą :)

Ktos pytał co się dzieje po ospie - absolutnie nic :) jeśli coś się dzieje to dopiero po 10 dniach - może być gorączka i ewentualnie wysypka ale to bardzo rzadkie :)

Jutro mój starszy wyjeżdża na obóz pierwszy raz aż na tydzień :)
 
reklama
Abed to pewnie stresik jest?

Ola W ja będę priorixem szczepic tak słyszałam w przychodni - a ty masz jakieś zdanie o tym która lepsza? Chyba że nam.wyjdzie alergia na białko jaja to odraczamy
 
Dziewczyny, czy wy serio same jadacie obiad z dwóch dań? Pytam zupełnie z ciekawości bo mi to do głowy by nie przyszło, żeby nam tak ugotować. A Młoda w żłobku będzie miała dwa dania rozdzielone drzemką :)

My też za parę dni zaczynamy maraton, odra swinka różyczka i ospa później bexero, pneumo i zastanawiamy się jeszcze nad wzw a, no i jeszcze doszczepiamy pozostałe meningo ..
My szczepimy Priorixem ale szłyszałam, że obydwie szczepionki są zupełnie podobne i w zasadzie nie ma to większego znaczenia.

Kasia, jak wrócicie do UK to może Młoda już chodzić będzie tak tutaj rozpracujecie to wszystko [emoji5]
 
Judith dwudaniowy obiad to tylko na weselach jadam [emoji23][emoji23][emoji23] zazwyczaj jedno a często żaden bo mi się gotować nie chce jeśli akurat mezowi robie coś czegoś ja nie moge;)
 
Judith moja przewaznie je dwudaniowy obiad po drzemce zupka ok 12 a pozniej ok 15 drugie danie.Zupe dla niej musze miec ale nie znaczy ze dziennie gotuje 2 daniowy obiad po proatu jak robie zupe to porcje zawsze mroze i w tak. sposob mam dla niej zawsze zupkę....
A dla nas przewaznie gotuje jakies drugie danie wiec je je z nami ok 15.
 
Pumelova nie mam. To jest szczepionka, ktorej boje sie najbardziej.

Robisz test z krwi? Kurde wlasnie ja nyslec zeby to zeobic. Bo wtedy w szpitalu jak miał pokrzywke to wlasnie jadł jajko... potem owoce, wiec mogło byc krzyżowe. No ale
Było.

Moja zaufana pediatra pow, ze mmr i prorix niewiele sie roznia. Mmr ma zła sławę w zwiazku z ta afera, ze powoduje autyzm. Niemniej ta mmr to tez nie jest ta sama mmr, ktora była wtedy. No ale niesmak wsród rodzicow pozostał.
Nie bede czarować- ja najchetniej tej jednej szczepionki bym bie robiła.... ale boje sie tez powikłań po tych chorobach. Nie samej choroby, bo same w sobie straszne taczej nie sa.
Nie wiem. Naprawde ide na to jak na ścięcie.

Judith ja jem jednodaniowy ;)
 
Pumelova nie mam. To jest szczepionka, ktorej boje sie najbardziej.

Robisz test z krwi? Kurde wlasnie ja nyslec zeby to zeobic. Bo wtedy w szpitalu jak miał pokrzywke to wlasnie jadł jajko... potem owoce, wiec mogło byc krzyżowe. No ale
Było.

Moja zaufana pediatra pow, ze mmr i prorix niewiele sie roznia. Mmr ma zła sławę w zwiazku z ta afera, ze powoduje autyzm. Niemniej ta mmr to tez nie jest ta sama mmr, ktora była wtedy. No ale niesmak wsród rodzicow pozostał.
Nie bede czarować- ja najchetniej tej jednej szczepionki bym bie robiła.... ale boje sie tez powikłań po tych chorobach. Nie samej choroby, bo same w sobie straszne taczej nie sa.
Nie wiem. Naprawde ide na to jak na ścięcie.

Judith ja jem jednodaniowy ;)
Chciałam zrobić testy ale byłam w przychodni i ciężko było znalezc zyly bo Agatka jest mega drobna i cieniutkie ma żyły. Płakała tak żałośnie że ja od razu zalowalam że chciałam tego badania i odpuściłam po drugiej próbie. Mam jeszcze ten komfort że przy kp jak ja sprobuje to też się dowiem czy jest reakcja a w takiej ilości nie będzie miała wstrzasu:) (pół roku nie jem mleka i jaj bo mi lekarz kazał odstawić, ale badania robiliśmy tylko na mleko więc nie wiem jak z jajem). Więc jak będzie reakcja na jajo to odraczamy, nie będę ryzykować wstrząsu.
 
Pumelova nawet się nie stresuje, on już wyjeżdżał dwukrotnie na zielone przedszkole i do dziadków na dwa tygodnie :) odjeżdżał to mi nawet przykro się nie zrobiło ;) taka że mnie matka :)
 
reklama
Dziewczyny, czy wy serio same jadacie obiad z dwóch dań? Pytam zupełnie z ciekawości bo mi to do głowy by nie przyszło, żeby nam tak ugotować. A Młoda w żłobku będzie miała dwa dania rozdzielone drzemką :)

My też za parę dni zaczynamy maraton, odra swinka różyczka i ospa później bexero, pneumo i zastanawiamy się jeszcze nad wzw a, no i jeszcze doszczepiamy pozostałe meningo ..
My szczepimy Priorixem ale szłyszałam, że obydwie szczepionki są zupełnie podobne i w zasadzie nie ma to większego znaczenia.

Kasia, jak wrócicie do UK to może Młoda już chodzić będzie tak tutaj rozpracujecie to wszystko [emoji5]
Judith ja jem jednodaniowy albo cos przekasze, ale Oliwce od jakiegos czasu daje dwudaniowy, tj specjalnie dla niej gotuje zupe + zjada z nami na drugie danie to co my jemy.
 
Do góry