reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pola jezu 7h! Masakra! Dobrze że to dobrze zniosła:D Majorka się podobała? W której części byliście?
Ale fajnie że zostaniesz z Oliwka w domu jeszcze :)

Ewelina co będzie w zimę.. chyba zwariujemy [emoji14]

Judith też mam stres z powodu żłobka. Młoda idzie od połowy sierpnia, wcześniej ma 10h adaptacji więc jakoś to rozlozymy w czasie co byśmy obie przeżyły.

Ja od rana dziś śpiewam sto lat mojej gwiazdeczce.

Jakie macie foteliki na rower? Możecie cos polecić?
Pumelova sto lat dla Agatki na roczek!:):)

Fotelika nie mamy jeszcze, ale chcemy kupic hamax siesta (bo da sie pochylic jak dziecko zasnie).

Bylismy na wschodzie Majorki, w takiej malej miejscowosci font de sa cala. Bylo przepieknie, widoki sa niezapomniane i piekne zatoczkowe plaze:)
Sama sie dziwie jak moje dzieci zniosly tak dzielnie to opoznienie, bo ja juz sama dostawalam pipcia;)
Ps. Wspolczuje stresu zlobkowego, Agatka na pewno bedzie sie cieszyc z kontaktu z dziecmi, tylko ten poczatek to wiadomo roznie bywa..
 
reklama
Pumelova sto lat dla Agatki :-)
Pola to czekam na test, bo ja już kilka dni się na niego czaje :-) co prawda babcia kupiła na roczek jeździk czerwonego land rovera :-D ale znając życie mój kompakcik będzie za mały :p i nie sięgnie do ziemi...
Matko, u nas dalej zęby, temperatura 38, nie chce jeść ehh, niech już wyłażą :-\
U nas w rodzinie roczki obchodzi się tak w gronie najbliższych, a że mam rodzinę dużą to będzie 27 osób... robimy w domu, jakoś dam radę :-D na szczęście do pomocy mama i siostra :-) a o prezent narazie tylko jedna ciocia zapytała i mama chciała żebym sama wybrała, a ona zapłaci
 
Pumelowa, sto lat dla Agatki!!! :)

My mamy Pucia, mój bardzo lubi, tylko faktycznie trzeba się wczuć w czytanie tego ;) oczywiście mój nic nie powtarza, ale słucha bardo uważnie :)
 
Pola ale ja nigdzie nie posalam o przeżywaniu czy okazywaniu.
Napisalam tylko ze to dla mnie trudny dzien. I wiem, ze świętując w większym gronie mogłabym sie po prostu rozkleic. I to byłoby słabe.

A we 3 kupimy tort j juz. Potem pewnie u moich dziadkow i tyle. Bez robie ja wielkiej imprezy. Na takie przyjdzie czas pozniej np za rok, jak juz bedzie bardziej kumaty. Dla mnie rok to nie impreza dla dziecka tylko dla rodziny ;)

Judith dzięki za zrozumienie [emoji173]️
 
Pola dzieci potrafią zaskoczyć. Zobaczymy jak to będzie że zlobkiem. Ja byłam na południu majorki kolo palmy, bardzo fajna wyspa.

Nika u mnie wyszło 16- babcie&dziadki, prababcie i chrzestni Agatki. Ale robiliśmy w knajpie bo ja nie.umiem gotować obiadów dla takiej ilosci:p rolady śląskiej jeszcze nie robiłam [emoji23]

Agatka też oczywiście pucia nie powtarza ale interesuje się jak jej czytam. Linoone pierwszy raz jak czytałam na głos to jak debil się czułam ale z czasem było lepiej [emoji23][emoji23]

Ola W no wiadomo że roczek to bardziej dla rodziny :)

Judith dziękuję!
I wszystkim dziękuję za życzenia!
 
Agatce kochanej ślicznej sto lat, niech pięknie rośnie[emoji172][emoji7][emoji8]

Olaw polecam torcik malinowy mango z grycana [emoji106] u nas dodatkowo w urodziny Miko było zakończenie roku szkolnego, Filip grał na koncercie na gitarze w domu kultury, więc przyjechali teście, było bez wielkiej pompy, ale rodzinnie, spokojnie.
 
Pola ale ja nigdzie nie posalam o przeżywaniu czy okazywaniu.
Napisalam tylko ze to dla mnie trudny dzien. I wiem, ze świętując w większym gronie mogłabym sie po prostu rozkleic. I to byłoby słabe.

A we 3 kupimy tort j juz. Potem pewnie u moich dziadkow i tyle. Bez robie ja wielkiej imprezy. Na takie przyjdzie czas pozniej np za rok, jak juz bedzie bardziej kumaty. Dla mnie rok to nie impreza dla dziecka tylko dla rodziny ;)

Judith dzięki za zrozumienie [emoji173]️
Ola zle zinterpretowalam Twojego posta. Super tez tak w seoim gronie spedzic ten dzien!:)
 
Pumelova ja tez sie czułam
Jak skończony debil - szczególnie ze maz był w pokoju obok [emoji23] a Kuba tez dziwnie na mnie patrzył [emoji23]

Aha dobra! Ten torcik brzmi mega pysznie - cała moja ciaza to jedno wielkie mango [emoji23]
 
reklama
Do góry