reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Kasiu - i jak po wizycie z Emi?
Swietny pomysl z tymi koszulkami [emoji3]. Znajomy ma super foto z corkami na FB: Dziewczynki maja czarne koszulki z napisem "male zlo", a On ma napis "duze zlo" [emoji16]. To tak troche w moim klimacie [emoji48], i z jajem [emoji16]. Musze pomyslec cos w temacie [emoji4]
 
Aga z domkiem tragedia, ekipa która teraz robi wykończenia : szpachlowanie, płytki, panele, łazienki, od ponad miesiąca jest na etapie szpachlowanie. A ja głupia chciałam kuchnie zamawiać. Myślałam że do września się wprowadzimy, zanim do pracy wrócę, a tu szanse zerowe :(

Byliśmy dzisiaj na pogrzebie wujka, brat mojej babci, ale w miarę często się widywalismy, mimo że to nie najbliższa rodzina. Smutny dzień
 
Dziewczyny jak ja się za Wami stęskniłam ... [emoji2] sto lat mnie tu nie było. Nie ogarniam, za mało godzin w dobie.
Odstawiam stopniowo moją małą od cycka, już tylko w drugiej połowie nocy cycuje i nad ranem no i automatycznie nie mam czasu na forum [emoji849]

Na szybciocha przejrzałam co się działo jak mnie wywaliło z orbity [emoji2]

Emol gratuluję córeczki [emoji7] układ idealny. Starszy brat, mała różnica wieku. Cudnie.

Linoon gratuluję.

Trochę wam zazdroszczę tych brzuszków, ale rozsądek w mojej sytuacji bierze górę i jeszcze chwilę się muszę wstrzymać. Ale kto wie, może za rok [emoji48]

Pozostałym dziewczynom i dzieciakom gratuluję sukcesów, siedzenia, kulania, stawania i dreptania [emoji2] cudowny czas. Ja sie codziennie niezmiennie jaram strasznie tym małym cudem moim.

Chorowitkom życzę zdrówka a mamom sił.
 
Aga Emi czysta z każdej strony, powiedział że musi to być jakiś wirus i kazał dawać przez kilka dni Paracetamol.Tylko, że ona nie znosi tych syropków smakowych heh Pomyślałam, że kupię czopki ale okazało się, że tu są na receptę:/ Także jak będę w Pl to kupię a może do tygodnia ten katar jej zniknie.
 
PoZdrawiamy
IMG_20180617_162900_221.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180617_162900_221.jpg
    IMG_20180617_162900_221.jpg
    78,6 KB · Wyświetleń: 316
reklama
Dziewczyny miłych wakacji:) Ja cały czas mam w głowie Juratę ymmm❤

Na weekendzie dużo chodziliśmy po placach zabaw, nad zalew czy w ogóle po naszych lasach, fajnie było. Tylko L jest taki marudny i osowiały, bo górne dwójki Mu idą.

Zrobiłam Bikini Chody, uff myślałam, że umrę ( pofoglowaliśmy sobie z jedzeniem na weekendzie), na obiad curry, rodzice pewnie przyjadą , później może po Męża z dziećmi skoczymy, no i tak to się kręci znowu .
Jutro rehab L, pojutrze mój alergolog. Przynajmniej będzie jakieś zajęcie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry