reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dZiewczyny. Niestety muszę się z Wami pożegnać. Wczoraj miałam bole i dostałam zastrzyk a dzisiaj rano mnóstwo krwi i pecherzyk na majtkach. Po usg doktor stwierdził że faktycznie nie widzi pecherzyka...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Arrow - przykro mi Kochana [emoji17] [emoji17] [emoji17]. Tule mocno :-*

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
czyli żadna z was nie miała takiego problemu? czy nie zauważylyście mojego posta? :) za 2 godziny będę próbowała 'wbić' się poza kolejką do gina a jak się nie uda to wieczorem mam prywatną wizytę. naczytalam się w nocy o tej tarczycy i tylko złe sny miałam..
arrow współczuję :( szczęście w nieszczęściu że wszystko samo się oczyscilo
 
Hej dziewczyny
Arrow bardzo mi przykro ;( wiem jak sie czujesz, tez to przechodziłam niestety. Trzymaj sie kochana :(
Sandra, Megan dajcie znac co z wami

My mamy nosidełko babybjorn, ale tylko tata nosił w tym młodego, bo dosc pozno to kupilismy i młody był juz nie na mój kregosłup
Co do domku to ja byłam przeciwna budowie, dobrze mi sie mieszkało w miescie, ale teraz bym juz nigdy przenigdy sie nie zamieniła, mimo, ze do najblizszego sklepu musze odpalić auto i jednak do pracy tez prawie 40 min dojezdzam. Ale mega przestrzen i ogrod wynagradzaja wszystko. Mamy tez dwa psy duzych ras, w bloku moglabym o tym pomarzyc tylko. Jeszcze tylko przydałoby sie ten domek jakos zapelnic dzieciaczkami :)
 
Olokolo91 - są tu mamy tarczycowe. Z tego co pamiętam - anissima, ale nie tylko Ona.
Zastanawiam się, czy też nie zrobić sobie badań.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
czyli żadna z was nie miała takiego problemu? czy nie zauważylyście mojego posta? :) za 2 godziny będę próbowała 'wbić' się poza kolejką do gina a jak się nie uda to wieczorem mam prywatną wizytę. naczytalam się w nocy o tej tarczycy i tylko złe sny miałam..
arrow współczuję :( szczęście w nieszczęściu że wszystko samo się oczyscilo

tsh idealne w ciazy jest kolo 1, idz jak najszybciej do endokrynologa, niech Ci cos na to przepisze, bo taki wynik jest bardzo zagrazajacy dla ciazy.
 
Arow :-( przykro mi ale dobrze ze samo sie oczyscilo.bedziecie mogli szybko postarac sie o dziecko.Trzymaj sie:*

Kasiulka moze tak nie znam sie do konca na chustach a szkoda mi wydac tyle kasy nie wiedzac czy w ogole dam rade z kregoslupem ja mam na prawde powazne schorzenia.

Aga jak ja dalam z badaniami Ty tez dasz:p a z tego co sie orientuje to do wiekszosci badan wlasnie trzeba byc na czczo a do glukozy to juz wg mnie tymbardziej.

Zonograja nic slodkiego no co Ty[emoji14]ja to nic kwasnego znowu.Na zapach cytryny mnie dzwiga.


A mlody oki mowi ze mu ogorek kiszony siadl bo go czul caly czas a wczoraj mieli na podwieczorek hotdogi w przedszkolu z ogorem.


010igov3fkey3mez.png
 
Maziajka - właśnie nie każde badanie z krwi powinno być wykonywane na czczo. Stąd wolę podpytać - bo zwyczajnie nie pamiętam jak to było wcześniej ;-)
Przy prenatalnym, gdzie będą pobierać min.10 ml, broń boże mam nie być na czczo ;-).

W piątek biorę wolne, bo chcemy ok. 12:00 wyjechać do Krakowa, więc postaram się, odpowiednio przygotować, co by przed wejściem do labo już nie fiknac ;-)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Aga no ale z tych takich podstawowych ciazowych jak morfologia itp to trzeba niestety na cczo ja mialam rogalika przy sobie od razu jak pobrali to zezarlam.


010igov3fkey3mez.png
 
Hej dZiewczyny. Niestety muszę się z Wami pożegnać. Wczoraj miałam bole i dostałam zastrzyk a dzisiaj rano mnóstwo krwi i pecherzyk na majtkach. Po usg doktor stwierdził że faktycznie nie widzi pecherzyka...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro :( wierzylam ze bedzie dobrze :(


Zatrzymali mnie w szpitalu a tel sie rozladował:) narzeczony za godzine do mnie przyjedzie[emoji14]wczoraj wieczorem dostalam znowu plamienia rozowego a potem pojawilo sie troche krwi , ja dojechalam do szpitala to lekarz powiedzial ze nie widzi plamienia , z dzidzia wszystko okej , serduszko ladnie biło ale mam zostac :) w nocy jak bylam w toalecie to bylo troche krwi na papierze ale moze to po tym badaniu . Teraz jest dobrze :) dostalam luteine , duphaston na wszelki wypadek ale dzisiaj powinnam juz wyjsc[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Trochę mnie nie było, dużo pracy, za mało czasu na odpoczynek przez co czuję się źle :/w niedzielę snułam się po domu jak cień, ciągle mi niedobrze.
Co do domu, nie mamy własnego,ale z "gminy" wynajmujemy i nikt nas stąd wyrzucić nie może póki płacimy, podobno z czasem można wykupić taniej,ale nie chcemy. W przyszłości kupimy coś większego (teraz mamy na dole salon , kuchnia , ubikacja, a na górze 3 sypialnie i łazienka + można zrobić schody i na poddaszu kolejna sypialnia), to szeregówka, za domem oczywiście mamy kawałek podwórka i pomieszczenie gospodarcze. Robiliśmy podejście do kupna domu 165m2, idealny dla nas, tylko nie wiem kto by to sprzątał :p ale zrezygnowaliśmy w ostatniej chwili i dobrze ;) przyjdzie lepszy moment na kupno.

Dziś mam wolne bo mam o 12:00 USG w szpitalu. Wczoraj zadzwoiłam się umówić i okazało się,że musi być na już bo w 10 tygodniu musimy zrobić badania prenatalne, a przed nimi musi być to 'termijn echo' zeby moc sie umowic na prenatalne, wiec na szybko dzis USG , a o 15:10 mam wizytę u lekarza rodzinnego,bo wszystko mnie swędzi, jakies okropne uczulenie i mam nadzieję,że coś mi na to da, bo nie wiem jak z tym wytrzymam drogę do Polski w piątek :/
 
Do góry