reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Chybra generalnie chcę wrócić do jogi.Bo pomagała mi na mój kręgosłup.
Mmag podczas masażu nie powinno boleć.Co innego po....tzn że działa.A to że masz czerwoną skórę tzn że jest podatna na masaże i to dobrze:)
Ola z kolanami mam problem od 9m..myślałam że po ciąży przejdzie ale nie...no i w dalszym ciągu stopy mnie bolą po nocy.
Misia biedny Grześ.Ale trudno jest zdiagnozować choroby zakaźne...


Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia i jak dzisiaj ? Byliscie u drugiego lekarza?

Pumelova trzymam kciuki :* antybiotyk na pewno pomógł, a Wy jak ?

Abed pewnie trzeba korzystać, udanego dnia :*

Ola W iga tez jeszcze nie siedzi, tzn próbuje nogi wyprostuje ale plecy jej opadają do kolan, nie umi utrzymac.

U nas ja jestem oszczędna i na wszystko zbieram pieniądze z wyprzedzeniem święta, urodziny, wakacje itp.
Właśnie zbieram się na zakupy a Iga z tatą do pradziadka pojedzie, dzisiaj do teściów na kawę na ich święto a jutro do moich rodziców :)
 
Agatka lepiej [emoji173] ja tez, ale to mniej ważne [emoji173] w poniedziałek znów się sluchamy, chyba już odstawimy antybiotyk[emoji173]

Abed udanej kosmetyczki[emoji16]

Kasia jeszcze się bolą stopy? Mnie tylko w ciąży bolały

Ewella dziękuję też lepiej:) umiem oddychać nosem[emoji23] fajnie że już obskoczycie wszystkich dziadków, my musimy przełożyć na przyszły tydzień:( udanego weekendu!


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola W moja Zuzia się rwie do siedzenia ale z pozycji półleżącej, czasami jej się uda usiąść ale leci na boki. Czasami jak bardzo się męczy bo nie ma siły to jej podam rękę i od razu siedzi. Ale to jeszcze za wcześnie, więc staram się ją hamować, tym bardziej że nie pełza. Dopiero od może ponad tygodnia się na brzuszek zaczęła przewracać.
 
Hejka no raczej nie szkarlatyna, gardło go boli, nie chce jeść i marudzi. Dlatego tylko czytam co u Was. Pozdrawiam mocno i trzymajcie kciuki żebym nie oszalała.
Pumelova dobrze se już z wami lepiej, nam nadzieję że mąż i pies też już dochodzą do siebie.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova- my u tej fizjo byliśmy pierwszy raz, powiedziała, że za dwa tygodnie do kontroli, bo trzeba zmienić ćw. Super że Wam się poprawiło.

Ola W- mojej jeszcze daleko do siadania…

Misia- o masakra człowiek idzie do lekarza bo nie wie co jest dziecku, wychodzi i też nic nie wie,,, oby szybko przeszło.

Aniek42 mam nadzieję że wkrótce się porządnie wyśpisz.

Ja dziś byłam na zakupach, wybrałam się po mleko dla Asi bo wygląda na to że te czerwone policzki to wina mleka. Jutro zmienię i będę obserwować mam nadzieję że dobrze je przyjmie. No i wreszcie się trochę poruszałam, włączyłam na YT Chodakowską a później zumbę fitness, od razu więcej energii mam, miałam już wczoraj zacząć ale @ mi nie dała nic zrobić … ciekawe czy jutro będzie mi się chciało cokolwiek zrobić, dobrze że mąż nie pracuje w weekendy to się może Asią zająć.
 
Hej,

Padam dziewczyny:/ jestem wykończona :( Natalce idzie drugi ząb,dodatkowo czworakuje wszędzie i nawet siku sama nie mogę iść. Tylko idę albo ja za nią albo ona za mną...

Co do oszczędności to ja raczej jestem oszczędna i ogółem żałuję sobie coś kupić ale już mnie to wkurzam że tylko ja myślę o ewentualnych oszczędnościach i ja ogarniam kasę na życie itd. A sknera ze mnie taka ze np jak bylam w pierwszej ciazy, już na końcówce to raz tak pozalowalam kupić sobie batona( byłam już ok 20 min od domu) i prawie zemdlalam z głodu

Mąż mi wczoraj kupił orzechowke i chyba dzisiaj się napije żeby odstresowac bo czuje się mega styrana psychicznie i fizycznie ...
 
Madzik mam to samo! Etap „juz nawet do łazienki nie pojde sama” uwazam za otwarty [emoji23]

Orzechówka! Pyyyycha

Pumelova super ze lepiej :)

Oj dziewczyny, ja tez dzis wykończona. Kuba do południa śpi ładnie, a od ok 15 oczy mu sie zamykają, ale na drzemkę sie nie da położyć... a potem ze zmęczenia juz w ogole bie moze usnąć. Zasypia ok 18-19 i potem budzi sie ok 20 i kolejne 2 h nie chce spac


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry