reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova jejciu mam nadzieję że jutro będzie lepiej. Przynajmniej Agatka nie dała popalić.
Artur nawet dzisiaj spokojniej spał. Ale co z tego jak ubudzil mnie na smoczka o 3, zakrecili mi się w głowie, poszłam po szklankę wody i ... tak się rozbudzilam że zasnąć nie mogłam. Artur spał grzecznie a ja nie. Zaczęłam zasypiac przed 6 to wtedy Artur się ubudzil na butlę. Poszłam spać na 30 min bo musiałam dzisiaj wczesniej wstać bo muszę na Ursynów jechać aby ściągnąć szew więc bedezmuszona w tym śniegu jechać ponad 1 h bo to druga str warszawya. Ale przynajmniej blisko pracy męża więc go zawioze. I będę miała cały dzień samochód.
 
reklama
Pumelova oby Ci sie polepszyło!

Kurde... a dzis Kuba jak na zlosc obudził sie o 5. Do tego kupa, jak juz sie obudził tod ałam mu jesc. Wiec cały plan dnia sie rypnal...
Jak jest zmecozny to próby trakcji nie robi. Zaczal na tych czworakach szybko ale nogi na boki i sie kurza jak go poprawiam.
No i oczywiscie dzis w nocy spał niespokojnie. Nie wiem dlaczego. Ale pogoda dobija, wiec nie mam siły...
Oby on dzis tez był senny [emoji1317]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej, zaglądam sobie teraz na forum patrzę i…. kiedy Wy zdążyłyście tyle napisać?

Widzę że rozmawiałyście o podawaniu buraka. Moja jadła bez niczego, sam buraczek jej podałam na początku, później jadła z jabłkiem – dobrze pasuje jabłko do niego. Planuję ugotować jeszcze i podać z kurczakiem i ziemniakiem, ale na razie czekam aż to uczulenie zniknie,

Aha83- jak przeczytałam że u Was po ćwiczeniach wystąpiło napięcie w nóżkach to aż się boję na kontrolę iść, nie ogarniam za bardzo tej volty i boję się że tylko jej krzywdę zrobię, zobaczymy co mi powie we wtorek jak pojedziemy.

Ola W- WOOOW- mega zdjęcie. :) mega spryciarz z Kubusia, rozumiem, że się martwisz, że pewne rzeczy robi za szybko, ale z drugiej strony super że jest tak zdeterminowany aby osiągać swoje cele, gorzej jakby się od razu poddawał przy pierwszym niepowodzeniu. Masz powód do dumy

Ostatecznie kupiłam wczoraj w aptece emolium na mróz i wiatr dla niemowląt,

Aniek42- bardzo współczuję nocnych pobudek, moja tak miała z miesiąc temu- noc w noc się budziła po 5 -6 razy, masakra jakaś, przekręcała się na plecy a później jej było niewygodnie i się złościła, teraz też się kręci ale nie wstaję do niej jak nie płacze.

Chybra- nie dziwię się że zawracałaś, ja byłam kiedyś z Asią odwiedzić koleżankę a że jechałam tam pierwszy raz a ona daleko mieszka to wzięłam nawigację, i jak wracałam to już ciemno było, a ta nas przez las prowadziła i takie tam było błoto (prawie bagna) że ledwo samochód przejechał, kopał się z razy, modliłam się żebyśmy tam nie zalgnęli, około 2 Km było takiej drogi….. Przełożyłaś wizytę na inny termin?

Pumelova- mega szkoda takiego maleństwa, trzymam kciuki, żeby szybko się jej poprawiło. No i dla Was oczywiście też zdrówka,

Misia12- i jak po kontroli?

Liluli skierowanie na nfz Dał Wam lekarz rodzinny?

Poranna_burza, Emol- super że u was postępy.

Ja się tak zastanawiam, kiedy moja wreszcie podniesie się na dłoniach, ona ciągle na przedramionach leży.

Poranna_burza- u nas odwrotnie- mąż bardziej rozrzutny a ja sknera, ale u nas mamy wspólne konto więc i tak mogłabym kupować co bym chciała- ale i tak mało wydaję.

Moja się obudziła dziś o 6 wypiła mleko i poszła spać ze mną na łóżku- o 8 mnie obudziła (włożyła mi palec do nosa) i po twarzy miziała. Nawet coś tam po swojemu odrobinę mówiła. O 10.25 poszła spać i mogłam forum poczytać. Idę zrobić teraz koktajl na drugie śniadanie bo za chwilę się pewnie obudzi a obiecałam jej że od razu będziemy się bawić. Miłego dnia.
 
Oooo jak Ci zazdroszczę! Moj jesli w ogole by tak ze mna zasnął to by mnie nie mizial tylko z od razu z liścia :/ No delikatny, subtelny i powolny to on zdecydowanie nie jest.... przytulaśny tez nie. Niestety


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola ja bym niczego nie spowalniała, pięknie się chłopak rozwija a specjaliści wydziwiają:/ mój brat jak miał 8 miesięcy to już samodzielnie chodził-jakoś nie widzę żeby z tego powodu miał jakieś problemy typy wady postawy itd itp.A ja chodzić zaczęłam mając 16m i krzywy kręgosłup, płaskostopie, jedna noga krótsza itp także ok, można zasięgnąć rady specjalisty ale czasem traktujmy ją z dystansem.
Jenny faktycznie Helen Doron przynosi efekty tylko tak do określonego wieku np do 8,9 lat bo później te zabawy mogą już nie bawić starszych dzieci.Co do wirusa tutaj w uk nikt nie da antybiotyku bo wirusa nie leczy się antybiotykami i zgadzam się z tym.Co innego infekcja bakteryjna...ale lekarzom w pl nie chce się kierować na badania w tym kierunku i antybiotyk przypisują na wszystko:(
U nas przedszkolo-żłobek ok £1400....także mamy pozamiatane:)
Judith extra, ja też bym skorzystała:)
Pumelova jak byłam mężatką mieliśmy wspólne konto.Pracowałam i pomagałam mu w jego biznesie.Przez 2 lata nie mogłam znaleźć pracy w pewnym momencie ale on na nic mi nie żałował.Nie chcesz męża kasy bo chcesz być niezależna czy jest inny powód?Moja znajoma stąd też jest w ciąży i też mi tęskno;)Pumelova ty cięty języku:D
Poranna burza wysypka zniknęła.Chyba załapała coś w samolocie bo już od soboty była nieswoja.Dziś noc piękna:) aczkolwiek tak jak ty Emol rozbudziłam się po karmieniu o 2.30 i nie mogłam spać a Emilka spała jak zabita.




Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
K był taki, że nie dało się do Niego przytulić, ale mnie to frustrowało.

W nocy mega wiało i śniegowało, teraz już słońce się przebija. K i L śpią, dziadki wpadli, ja robiłam rybkę na obiad. Wątek o ćwiczeniach raczej skisł więc tu napiszę, że dziś był Szok Trening Ewki.

Wydaje mi się, że wyczułam u L u góry jedynkę, no zobaczymy.
 
A ja byłam w pl na 7 masażach ale plecy mnie łupią cały czas.Zbieram się do ćwiczeń i zebrać nie mogę:/ W pewnym momencie już zaczęłam ale po tygodniu przestałam, i nie pamiętam dlaczego:/ a przydałoby mi się poćwicZyć bo stękam jak stara baba.
Byłyśmy na spacerku, wywłóczyłyśmy się ze 2,5gdz.Zeszłyśmy do centrum i była tam ładna pogoda a jak weszłyśmy na nasze wzgórze to widać było że lało hehe
Młoda ma dziś wyśmienity humor, cały czas gada i śmieje się na głos do siebie jakbym jej jakichś narkotyków dała a to było tylko jabłko pierwszy raz:) i to pisało organic...A tak wogóle to chyba sposób znalazłam na nią.Dawałam jej dziś na łyżeczkę to jabłuszko po czym brała ode mnie łyżeczkę i sama wkładała ją sobie do buzi ściągając jabłko:) ładnie sobie trafia do tej buzi, ani razu nie chybiła[emoji38]

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol ja ostatnio też mam tak że jak mnie obudzi to zasnąć nie potrafie. Od w dni nie spałam w ciągu dnia, to nie w moim stylu.
Szew ściągnięty?

Ola W Agatka obudziła się o 4 [emoji14] do 5 nie spala bo zrobiła kupę, potem jadła itd. Zasnęła potem na pół godziny tylko:/
Może przez ten wiatr tak niespal?

Napolka a jak często macie kontrolę przy vojcie?
Mnie moja uderza rękami jak śpię koło niej:D

Kasia831 nie wiem, nie wyobrażam sobie nie dostawać swojej wypłaty. Pewnie by mi dawał kasę ale źle bym się z tym czuła.. nie wiem, nawet nie potrafię sobie tego wyobrazic. Dziwne wiem:p nigdy nie byłam zależna od niego a jesteśmy razem 12 lat. Raz mi dał kasę żebym sobie coś kupiła, że 2 miechy temu, do teraz mi głupio że wzielam.
Mi bok pleców przeszedł sam.. :o

Chybra wytrwala jesteś w tych ćwiczeniach:D





Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia No masz racje.

A dziewczyny czy Wasze dzieciaki juz siadają? Nie wiem jak wzmocnić kark Kuby. Bo próba trakcji jest ok (chociaz czasem mu sie nie chce), ale dosc mocno sie chwieje nawet na rękach.

Dzis dałam mu gruszkę (juz kiedys jadł i było ok) i kurde wysypało go pod wieczor na całej szyi.... ale tylko na szyi. Nie wiem o co chodzi...

Chybra to rozumiesz bol... zwłaszcza ze pierwsze dziecko i duża szansa, ze u mnie jedyne... a dalekie od moich marzen poczynając od płci. Oczywiscie zaakceptowałam płeć i kocham go bardzo, ale mowie o tym jKie miałam marzenia dot dziecka zanim sie w ogole pojawiło. I żadne sie poki co nie spełnia.. tzn nie mowie o zdrowiu np. Ale chociazby o braku problemow z napięciem, przytulaniu itp. Wiecie o co chodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova rozumiem:) ale czasem zdarza się tak niestety tak że jedna osoba traci pracę i trzeba jakoś to przeżyć albo np w moim wypadku teraz...w pl wszystko rzuciłam bo się zakochałam hihi, nie.mogłam znaleźć pracy no i wyszło, że jestem zależna...też nie mogłam tego przeżyć no ale R od początku traktuje nas jako 'my' a nie jako Ja i Ty.


Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry