reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny ale Wam sie ten wirus zaczal od kaszlu/kataru? Jak rozpoznalysvie?

Abed tak robie. Staram sie go korygować jak cos robi krzywo, ale No nie zabronię mu przeciez. Jest mega silny, nie bede sie z nim siłować i zniechęcać, bo przedobrze i pozniej nie bedzie chciał stawać ;) wiec motywuje do tego raczkowania skoro juz i tak to robi, a w innych rzeczach nie przeszkadzam, ale poki co nie chwale go za to ;)
Natomiast miałoby było z jego strony gdyby No zaczal sam trzymać butle [emoji23]

Liuli troszke sie chwieje, ale ja sie nie moge nadziwić, ze soe podniósł. I ze tak wytrzymał. Mam nadzieje, ze w kwestii nauki bedzie równie zmotywowany [emoji23]

Linoone ja miałam wczoraj czy przedwczoraj pdoobnie. Tez afera bóg wie o co. Dzis było ok. Niewiele marudził


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
We wroclawiu opiekunka podobnie około 3 tys. Cene znam tylko z grupy na fb to nawet nie ruszam tematu ..

Jeny ciesze się bardzo. Dzięki temu rozwinę się zawodowo, a warunki tam będą super, mieszkanie widziałam bo jest tam już koleżanka i to będzie podobny standard. Zresztą po sąsiedzku. Mój nie-mąż [emoji6]jest bardzo bezproblemowy jeśli o to chodzi. Z resztą jego firma tam wysyłała wielokrotnie (inna). 3 lata temu byłam w Chinach na miesiąc to pojechał ze mną. Poza tym mamy zapewnione loty. Ogolnie muszę korzystać bo jako pani domu to ja się nie sprawdzam [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U nas przedmieścia Bielska a cena jak dla mnie kosmiczna 880 zł bez wyżywienia za żłobek. Mam nadzieje że chociaż starsza córcia zalapie się do publicznego przedszkola bo inaczej na waciki z mojej pensji nawet nie zostanie ;(
 
Pumelova - Wage nadrobicie, gdy corka zwalczy infekcje. Moj syn podczas choroby przybral przez 5 tyg. 200 g. Po antybiotyku nadgonil i w 3 tyg. przybral 430 g. Rozumiem Twoj smutek. Czu otrzymaliscie zalecenia dot. karmienia ?

Ola W - Super silny chlopak!

Syn po 3.5 miesiacach rehabilitacji osiagnal umiejetnosci zgodnie z wiekiem. Jestem z niego bardzo dumna. Zostal pochwalony przez rehabilitantke. Co prawda nie jest tak sprawny, jak niektore Wasze dzieciaczki, ale na to jest czas.

Czy ktoras z Was planuje zostac w domu z dzieckiem ? Ja bym chciala wykorzystac caly wychowawczy tj. 35 miesiecy. Dodatkowo mam 3 miesiece urlopu po macierzynskim.
 
Poranna burza gratulacje!
Pewnie, ze jest czas! Ważne, zeby robił to wszystko dobrze :) super, ze tak szybko nadgonił! :)

Ja bym BARDZO chciała zostac w domu z synem albo chociaz wysyłać go do zlobka na 4h max, ale niestyy... kredyty... :/ same sie nie spłaca.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Poranna burza ja tylko rodzicielski do konca pozniej zalegly urlop za 2016 i 2017 no i część za 2018.
Super postępy [emoji6]

Abed nie, nie wróciłam :) ale uwzględniają moją osobę w planach :) tzn proponują, jeszcze nic nie podpisywałam [emoji12] wracam jakoś we wrześniu [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Judith a no właśnie- super opcja :) ja bym się nie zdecydowała bo dość mocno mnie tu trzyma, ale zazdroszcze! Może wam się spodoba i zostaniecie :)

Jenny ja mieszkam w małym mieście(75tys mieszkancow), teraz sprawdziłam na stronce i płacimy 600zl bez dofinansowan. Czyli przeliczylam się z tym 1200. Jak będą dofinansowania to 460.
Tak ciocia nas leczy. Dzieki Bogu bo pisze do niej 30 razy dziennie i osluchujemy się w domu a nie w przychodni [emoji173]

Ola u nas był katar a potem kaszel i tyle. Ale my byliśmy u mojej kuzynki parę dni wcześniej i ona byka chora tylko nie raczyla powiedzieć nam o tym ....

Poranna burza na razie mamy się nie przejmować wagą dopóki nie wyzdrowieje. Ja się tam prawie rozplakalam z tego powodu więc potem ciocia do mnie dzwoniła że to normalne przy infekcji, Agatka ostatnie dni mnjej jadła to fakt. I że jak nie będzie przybierala to jej damy jakiś specyfik który można łyżeczka podawać kaloryczny (bo mówiłam że ona z butli nie pije). Gratuluję osiagniec. My się chyba cofniemy przez to niecwiczenie.
Ja nie chce zostać w domu bo nas na to nie stać w dłuższym okresie czasu. I ja sobie nie wyobrażam wypłaty nie dostawac, nigdy mi mąż kasy nie dawał.






Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Judith_ przepraszam coś pomyliłam ;) ktoś tu pisał że wraca od stycznia i jakoś źle mi się skojarzyło

Pumelova będzie dobrze :) mała wyjdzie z tego i zacznie jeść :) cóż taka nasz rola że martwimy się o te kruszki nasze :) trzymaj się, a cioci zazdroszczę ( pozytywnie) to że nie musicie łazić po przychodniach duży plus
 
Do góry