reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Judith i co bedziesz jechac do USA? Ja bym tam chciała.
Pumelova życzymy zdowka.
Misia również zdrówka.

Jeny możesz na jaką chcesz część etatu wrócić. A zęba nie ma ale już lepiej, jutro

Jezu jakie rozbieżności w cenach żłobków.

Liluli też jestem już padnieta. Dzisiaj. Byliśmy u fizjoterapeuty

Jenny Uczyłam się angielskiego ta metoda przez rok - nauczyłam się mówić z wyprzedzeniem rocznikowo w szkole o 3 lata.
A co do opiekunek znajomi mają bliźniaki i nikt nie chce przyjść za 5000/ miesiąc. Ale to Warszawa. Za 3000 to raczej nie znajdziesz, no może ze Ukrainke.

Ola w to mój na szczęście sam sobie trzyma butlę. Chociaż to :)

Poranna burza ja niestety mam tylko urlop do lipca 2018 więc niestety żadnych dodatkowych tygodni nie mamy bo jestem bez pracy w tym momencie. Gratulujemy osiagniecia!

Ola w to my w drugą stronę. Muszę pójść do pracy aby kredyt dostać.

W końcu 5 stron nadgonilam. Dzisiaj przyjechała moja chrzestna więc cały dzień z nia spędziłam.
Z rana był fizjoterapeuta. Artur ładnie się obraca ale zauważyła ze Artur jest niespokojny jeśli jest noszony na prawej ręce, jak na lewej to spokojny więc kazała nam go nosić tylko po prawej stronie aby mięśnie wzmocnić. Ma trochę słabe rączki, pokazała ćwiczenie na nie, Artur od razu robił żabę z nogami więc dała go na klek podparty, ładnie stoi więc mamy go motytowac.
Stwierdziła również ze Artur ma niespokojny sen bo przez obroty się bardzo bodźcuje i aby przed snem go ponosić i pobujac na rękach aby się uspokoił. I zauważyła ze Artur uwielbia walić zabawkami o podłogę więc aby go tak "zaciekawiac" i zabawiac. (nie na sama noc) ogólnie jest dobrze ale widać że Artur bardzo się ćwierci i chce "wiecej" ale nie ma wiedzy jak.
Po dzisiejszych ćwiczeniach juz Artur 2 razy podniósł się na klek podparty więc jak u nas ćwiczenia dają efekt. Dobrze jest morywowany.
Jutro idę na ściągnięcie szwów. Śledzie cały dzień z chrzestna. I mój ojciec przyjeżdża (choć wiedział że mamy gości, ale wolał się wpierniczyc bo jak to on nie przyjedzie na urodziny córki, ale każdy wie że przyjedzie aby tylko się pokazać ze pamięta, a w grudniu się jej pytał kiedy ma urodziny, w sumie jak co roku, zawsze kogoś pyta, bo nie pamieta)
A wiecie jaka jest największą hipokryzja. Jak moja siostra miała 11 lat i gadała z ojcem przez tel i pyta się kiedy dokładnie ma urodziny bo nie pamięta, a on się obraził ze jak może nie wiedzieć kiedy jej ojciec ma urodziny. Serio. Tym bardziej ze siostra była wtedy dzieckiem to może dokładnie nie kojarzyć.
Muszę jeszcze jutro zrobić pracę na zaliczenie bo jedna laska z grupy zrobiła na odpiernicz że po prostu ją wypisalismy, ale ktoś musi zrobić jej część na ten esej.
 
reklama
OlaW wow ale spryciarza [emoji7]

Judith zazdroszczę, super propozycje masz w tej pracy

Poranna_burza gratuluję postępów, super, że rehabilitacja przyniosła efekty

U nas żłobek, Mokotów, Ursynów to około 1300-1700 [emoji21]

Linoone współczuję, mój aferę zrobił tylko,że w nocy, na szczęście w dzień był super, ale ha ze zmęczenia pomyliłam godziny kosmetyczki i przepadła mi wizyta [emoji21]

Mmag mój to wcina wszystko, oby z łyżeczki [emoji4]

Misia chyba się u mnie nic nie rozwinie, ale męża rozkłada [emoji58][emoji58] tak prywatny żłobek, do państwowego to na jakiś dzikich 200 miejscach jestem
 
Pumelova ale chamstwo :/
Pytam, bo moj tez pokasłuje troche, ale czasem wyglada jakby to było udawane. No nic, bede baczniej obserwowac,


Judith moj maz to by w ciemno pojechał do USA. Ja bym sie bała, ale bylismy tam miesiac - podróż poślubna - bozeeee tam jets pieknie! I ludzie mili [emoji7] No pod tym wzgledem na prwno bym chciała tam mieszkać.

Emol super! No u nas było tak, ze jak go stawiałam w kleku przez dwa dni, to na 3 ruszył. Ale teraz znowu troche niedbale i nogi na boki, wiec musze z nim powalczyć :D bo sie buntuje ‍♀️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pumelova - moja "wieś" w porówaniu do Ciebie to tylko ok 7 tyś mieszkańców :):)


Ehh dziewczyny dziś była kolezanka , rodzi w marcu i uszykowałam dla niej już karto ubranek po moich dziewczybkach ...nie ukrywam ze ciezko było mi sie rozstac z tymi małymi ubrankami ...ale wiecej dzieci już nie planujemy. ( byajnmniej swiadomie). Chyba już mi teskno do tego 3 kg niemowlaczka :)

Ja tez mam sporo zaległego urlopu ..powinnam wrocic do pracy jakos na koniec wrzesnia. ale już przed wakacjami wybieram sie do pracodawcy na rozmowe ...własnie co robic dalej ...
no chyba że to tego czasu wygram w lotto :) to dylemat z praca rozwiaze sie sam...takze ten tego ...prosze o kciuki za moją wygraną ::):):):)
 
Abed to tylko katar i kaszel a ja się tak martwię... masakra:(

Emol rodziców się nie wybiera;)
Fajnie że Artur postępy robi. W jaki sposób go motywujesz do kleku?

Aha no jak się mieszka w takich dzielnicach to chyba was stać na taki żłobek:D:D
Ja je tylko z seriali znam:p

Ola na pewno będziesz wiedziala jak to bedzie choroba, widać że kaszel ja meczy i budził ją na początku w nocy.

Jenny rozumiem:D sąsiaduje z większymi miastami stąd moje podejście że jesteśmy mali [emoji4]kciuki!
Moja najlepsza przyjaciółka jest w ciąży z terminem na sierpień. Cieszę się jakbym to ja była w ciąży[emoji7]i aż mi się zachciało takiego noworodka co niby tylko je i śpi[emoji23]
Kciuki!



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova fizjo pokazała nam jak pokierować nogami aby prawie ze sam stanął i potem bujać do przodu i do tyłu aby wzmocnić ręce. Oraz zabawka na wysokości oczu aby patrzył przed siebie albo na boki, Nie w dół. Niestety trudno mi opisać jak kierować ta noga. Ale równie dobrze wystarczy już bobasa tak "polozyc" i również bujać przód tył.

Coś teraz znowu jest kolejną falą ciąż. :)
 
Hahhaha Pumelova - NIE! Nie stac! Jestem z tej samej czesci i No kurde nie stac :D

Moja przyjaciolka tez w ciazy. Ja miałam termin na 5, a ona na 3 [emoji23][emoji23][emoji23] szkoda tylko, ze nie ten dam rok! Ale tez przezywam jakby o mnie chodziło. Tylko znacznie hmmm spokojniej i dojrzałej bym teraz podeszła do ciazy. Ale No coz...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola ja też właśnie tak przeżywam [emoji7] super bo ona będzie na l4 jssxze w trakcie mojego macierzyńskiego [emoji7][emoji7][emoji7] no szkoda że nie ten sam rok [emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova - Przerwa w rehabilitacji moze przyniesc pozytywne efekty. My z uwagi na antybiotyk tez nie cwiczylismy. W tym czasie syn zaczal zjadac swoje stopy, unosic sie na prostych rekach i wykonal probe trakcji. Rehabilitantka sie smiala, ze przerwa mu dobrze zrobila.


Kasia_831 - Jak Twoja corka ? Co z wysypka?


Dzieki dziewczyny!
Jesli chodzi o wychowawczy... to przyznam, ze oszczedzilam i oszczedzam dalej pieniedze. Bo tez ciezko mi bedzie na utrzymaniu meza. Jesli okaze sie, ze musze sie "prosic" o pieniadze to wroce do pracy. Moj maz to sknera nie z tej ziemi, a ja mam tzw. latwa reke do wydawania. Dlatego te oszczednisci to ogromny sukces :laugh2:
 
reklama
Poranna burza to fajnie że może jej to pomoc :) dajesz nadzieję
Ja mam to samo, mój mąż oszczędza a ja wydaje. Na macierzyńskim nie potrafię nic odłożyć, korzystam jeszcze z oszczędności jak pracowałam. Te 20% mniej które dostajemy to właśnie były moje wydatki, bo połowę wypłaty przelewam na wspólne konto. Połowę licząc tą sprzed l4[emoji19] ale mąż oszczędny - odłożył mi na moje wakacje więc nie narzekam[emoji16][emoji16][emoji16]

U nas noc spokojna, Agatka dobrze spala, ja czuje się jak kupa, chora kupa. Jadę na ibupromie[emoji20]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry