reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ola W no moja mnie zaskoczyla ksiadz jej zrobil papa a on mu odmachala haha;D i pozniej machala wszystkim wokolo.Ale dzis juz jej sie odechcialo.


Ewella bo zapomnialam odpisac Jagoda na poczatku tez sie krztusula ale to po prostu trzeba przeczekac i probowqc co jakis czas.Teraz tez czasami sie dlawi ale wiem ze to nauka inaczej sie nie nauczy.Ale ogolnie ona je na prawde ladnie moj roczny siostrzeniec bardziej sie dlawi niz ona.Z tym ze to troche wina szwagra bo on mu wszystko najpierw " mamla" w buzi a pozniej daje jak go karmi..






Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przyszla_mamusia to alergia? Bo tak wyglada. Koleżanka smaruje takie zmiany tym
1515925233-caed29d619bb4398-aaaaaa.jpeg

Dwóch alergologow jej polecilo.
U nas dziś średnio, Grześ nadal z katarkiem, ale mniej kaszle zdecydowanie. Za to ja się posypalam. Chyba znowu katar zatokowy i do tego jakąś infekcja gardła. cos mi kawaler słabiej je. Zazwyczaj kaszki 100ml a ostatnio 50.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale np moj Kuba jak był na samym nutramigenie tez miał takie cos.
Wiec nie wiem na co miałaby to byc alergia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przyszla mamusiaa to niestety alergiczne zmiany musisz wprowadzic diete eliminacyjna bo inaczej nie pozbedziesz sie tego najszybciej zadzialaja niestety sterdydy ale najpierw spróbuj czegos innego lagodnijeszego ale poki nie rozkminisz od czego te zmiany sa i nie wyeliminujesz tego to zmiany beda ciagle [emoji21] powodzenia bo to wymaga determinacji

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dobrze, ale jeżeli dziecko jest na samej piersi to co powoduje takie uczulenie?
Koleżanka mi mówi,że jem za dużo nabiału,czyli wychodzi na to, że ma znaczenie jak odżywia się matka.
A lekarz mówi, że to atopowe zapalenie skóry i bądź tu człowieku mądry...
 
Aniek w samolocie wyjątkowo było duszno, ona cała w wypiekach a była lekko ubrana.Z którego kuriera korzystasz?W zeszłym roku jak.się przeprowadzałam to też płaciłam ok 80zł za 30kg ale ostatnio jak lecialam do pl i chciałam wysłać nasze rzeczy to akurat już ta firma angliapolska.pl podrożała baardzo i korzystałam z innej £20 za paczkę do 20kg.Jadąc do pl miałam taką jedną a wracając spakowałam 2...
Emol mąż w takim wieku, kiedy to libido jest już niższe:) a tobie dopiero hormony zaczynają buzować:) napewno ciężko się zgrać w takiej sytuacji:)
Mamusia muminka biedna dzidzia:( Słuchaj ja będę zawsze obstawać przy swoim.specyfiku tzn galaretka aloesowa.Na wszystkie wykwity skórne, a nawet stosuję na dziąsła u młodej.Wczoraj od razu usnęła po zastosowaniu.Gorąco polecam.Jakbyś była zainteresowana to napisz na priv.


Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka dzieki, będę próbować pomału :)

Aniek zaczekamy zaczekamy do feri na spokojnie :) Agatka tez musi wyzdrowieć :)

Przyszła mamusia, iga takie czasami ma pod kolanami ale znacznie mniejsze, smaruje linomagiem zielonym i schodzi.

Misia dużo zdrowia dla Was :*

Milej niedzieli
 
Mamusia ja absolutnie nie jestem lekarzem i nie podważa m ich opini widzialam takie zmiany u dwojki dzieciakow szwagierki obydwoje tylko na piersi. Smarowala cudami nic nie pomagalo po eliminacji niemalze wszystkiego co uczula było lepiej. Przeszlo dopiero jak zrezygnowala z kp i przeszla na mleko dla alergikow. Ale te zmiany ktore juz byly musiala zaleczyc poszedl w ruch sterdyd. Chlopaki sa alergikami rozne miesa nabial itp itd. Stad moja sugestia zebys spróbowała eliminacji w diecie. Wiem ze jeszcze smarowala je olejem kokosowym bio troche pomagalo ale zmiany nie zniakaly tylko bledły
Z AZS nie mialam do czynienia nigdy wiec nie wiem jak to sie objawia niestety

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyszła mamusia jestem na fb w grupie mama karmiąca na diecie eliminacyjnej, tam laski mówią o takich zmianach że to lojotokowe zapalenie skóry, ale ie wiem czym smaruja. Ja jestem na diecie bez mleka jaj i innych alergenów bo alergeny przechodzą do .mleka. A mamy problemu z alergia ale żadnych takich plam, u nas są objawy w układzie pokarmowym tylko

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No dobrze, ale jeżeli dziecko jest na samej piersi to co powoduje takie uczulenie?
Koleżanka mi mówi,że jem za dużo nabiału,czyli wychodzi na to, że ma znaczenie jak odżywia się matka.
A lekarz mówi, że to atopowe zapalenie skóry i bądź tu człowieku mądry...
Azs też może być z alergii:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry