reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Sorry że tak na raty ale mam sajgon z bablem.

Napolka super zapasy. Ja już wszystko zjadłam z rossmana. Za to pojechałam dziś do Auchana i kupiłam 1kg ciastek które mogę jeść (bez mleka i jaj) za 8zl[emoji7][emoji7][emoji7]

Ewella jak dziś Iga, lepiej? Mniej marudzi?:*

Saba niezła wycieczka:D super plany na pewno lot Ci się spodoba
Super sposób z tym rosolem, zgapie:)

Emol.ale poród trwa krócej niż ten ból po wyrwaniu:D

Misia jejku biedna że Cię rozłożyło. Ja jestem wykończona przeziębieniem Agatki a co dopiero jakbym to jeszcze ja była chora:/

Kasia to nie zeby, jakiś wirus. Węzły powiększone oskrzela już trochę zajete. Bronimy się przed antybiotykiem

Aniek lydka jest fioletowo zolta[emoji23]
Może jak pojedziecie z jego siostra to się przynajmniej Mają zajmie?




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny witam się niedzielnie,
córcia od jakiegoś czasu śpi z nami w łóżku,za nic nie chce spac w swoim łóżeczku, ale mniejsza z tym ; chciałam prosic was o radę odnośnie czerwonej skóry mojej myszki, załączam zdjęcie,ze smarowideł co używałyśmy i nie pomogły są to: emolium, atoperal, linum, emotopic, krem z emolium; dodam, że takie czerwone miejsca robią jej się we wszystkich zagięciach,pod kolanami, na kostkach, czasem pod pachami, na szyi, na nadgarstku.Zobacz załącznik 835325
Jedyne co lekarka kazała nam stosowac to jakąś maśc imunoglukan, ale w aptece mi powiedzieli, że to masc dla dorosłych.
Może Wy macie coś sprawdzonego co by podziałało?
Przyszła Mamusia - moja starsza córka ma takie plamy pod kolanami, na pośladkach, powyżej pośladków i na rękach (zgieciu łokci). U nas testy alergiczne nic nie wykazały - te zmiany pokazały się gdy miała 5 lat więc można było ja tym testom poddać, i walczymy z nimi do dzisiaj. Tak jak Wendy napisała - gdy dochodzi do aż tak silnej reakcji zwalczamy ją sterydem (advantan).
Myślę, że i Wendy i pumelova mają rację z tą dietą eliminacyjna. AZS Azetesem... Ale eliminacja i obserwacja wytycza Ci pewna drogę. Moja Jagoda reaguje na: czekoladę (kakao), banany, jajka, konserwanty i sztuczne barwniki. Oczywiście zdarza się jej czasami coś zjeść bez tragedii na skórze, ale ciężko jej się powstrzymać i nadwyżka zaraz jest widoczna.

Spróbuj wyczyścić się z alergenów na pewien czas, a następnie powoli wdrażać po 1 alergenie.


Aaa, my mamy na koncie nawet pobyt na oddziale pulmonologii i alergologii. Nic tam nie wykazali. Powiedzieli mi, że ten typ tak ma, i najprawdopodobniej będzie miała na stałe.

Trzymam za Was kciuki.
 
Hymmm z libido różnie to bywa, ja ogólnie nie mam z nim problemu, chociaż np teraz gdy zaczęłam nowe tabsy się zobaczy. Nie wiem niestety co może je poprawić. Ja wiem to na pewno, że pozytywnie na mnie wpływa stabilizacja finansowa i w ogóle rodzinna , na prawdę, jest to może dziwne, ale gdy są między nami niesnaski czy mamy problemy to libido = 0.

L wczoraj jadł brokuła, smakował oczywiście, ale wieczorem bąki Go męczyły i nie mógł usnąć...

Przy K zauważyłam, że wszystko blendowałam na gładko, a przy L po prostu rozgniatam widelcem i widzę, że nie ma z tym problemu:blink:

Ale ładna pogoda, ale tak zimno, że mi prawie głowę urwało. Byliśmy w Auchanie i u ojca na obiedzie, teraz dzieci śpią, a ja leżę pod kocem i piję zieloną:blink: Z rana mąż z L jadą na szczepienie, resztę dnia zamierzamy się lenić w domu.

Współczuję nocy nieprzespanych, ja niby przesypiam, a i tak w ciągu dnia chodzę jak neptyk...
 
O kurcze Pumelova...hmm...w sumie u nas też panuje jakaś grypa, zbiera ponoć niezłe żniwo:/ to ja już sama nie wiem czy to zęby czy faktycznie jakiś wirus.
Mamusia tak jak dziewczyny piszą może to być przez kp.Aloes to tylko oczywiście na złagodzenie objawów a nie na wyleczenie.


Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a w takich miejscach to tylko pokarmowa alergia czy np w zgięciach moze tez byc takie zaczerwienienie jako reakcja np na sierść kota?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ewella gratuluje zeba :)

Chorym zdrowka zycze.

U mnie masakra jakas, maly marudzi w nocy nie spi po kilka godzin :( chyba zeby sama nie wiem. Jeszcze dzien babci w przedszkolu wiec gosci mamy :)
 
Ewella gratuluję zęba.
Niestety na temat alergii się nie wypowiem u nas na razie nic nie było.
Pumelova, Misia12 zdrówka życzę.
Kupiłam dziś w Smyku ten gryzak (podajnik) tak to nazwano do jedzenia. Nie kupiłam tego z siatki tylko w formie dużego smoczka (jest bardziej miękki) z dziurami mały zachwycony. Włożyłam mu kawałek mandarynki i jak chciałam mu mu wymienić bo już tamtą wyssał to był krzyk nie nadążałam wkładać super sprawa jutro kiwi.
W Tesco jest również promocja na słoiczki Bobovita i kaszki i tubki z owocami i Pampersy.
Maziajka mądra córcia pokazała księdzu że już czas na niego. [emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola nie wiem. Mój mąż ma alergię na sierść kota i objawia się kichaniem i alergia kontaktowa (np na wierzchu dłoni jak poglaska). Ale nie mam wiedzy jakiejś lepszej na tej temat

Abed łącze się w bólu masakry. Moją budzi kaszel co parę minut[emoji85]

Chyba muszę częściej Agatce machać bo skąd się tego nauczy

Saba ja dziś robiłam zamówienie w gemini ale zrobiło się tak duże że usunęłam ten gryzak.. hm:p stwierdziłam że zanim wprowadzimy jakieś owoce w naszym tempie to mi się zbierze nowe zamowienie.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry