reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Monti ja daję po parę łyżeczek bo moja i tak wi3cej nie je;)

Abed ja też tam ubrałam lepsze domowe ciuchy ale pamiętam to poszukiwanie sukienek co roku:p

Kasia831 wszystko sobie na nowo ppukladasz, na spokojnie:*

Liluli serio serio- bo przecież będę zajęta dzieckiem w czasie wesela a ona potrzebuje pomocy cały czas ;) dla mnie lepiej, przykro mi było, ale nie muszę przynajmniej panieńskiego robic;)
Ja ubieram tak jak laski - body długi, spodnie, na to kombinezon czapka buciki. No i kocyk. Jak jest mega zimno to zakładam krótkie body i bluzę na to ale też taka cieniutko bawełnianą

My poszliśmy spać o 22:30, karmiłam o 23:30, o północy obudziły nas fajerwerki, jak się skończyły to Agatka się obudziła... I tak w sumie ja poszłam spać o 2, ale mąż się wyspał [emoji23][emoji23]



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oby ten rok był dla nas mamusie łaskawy! Zwłaszcza ze sporo z nas wraca do pracy...
Zdrowia dla dzieciaczków, cierpliwości dla mam i spełnienia marzen [emoji173]️


Kuba zasnął ok 22. Potem ze dwa razy sie wybudził z płaczem, ale mzoe yo dlatego ze sie gapil w tv u znajomych. My w domy nie oglądany, wiec mial sporo nowych bodźców. ale potem twardo spał do 6. Takze No miał w D... nowy rok i fajerwerki, ktore było na maksa słychać No prawie pod blokiem nam puszczało [emoji23]
Moj syn wybrał sen [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry