reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Misia to zupełnie jak u nas. Tez sylwestrek we 3 i też mamy zimne ognie dla małej. Już wczoraj jej pokazaliśmy i bardzo ją interesowały [emoji1]

Ola nie dziwię się, że jesteś zła. My też mieliśmy zaproszenia od znajomych ale nie chcemy małej ciągnąc. Zresztą to pierwszy sylwester w nowym składzie i chcemy tak sami kameralnie...

Ja mam parowar i zacznę używać jak mała zacznie wiecej jeść, bo na obecne ilości mam zamiar dawać słoiczki.

Po ile dni podajecie jedno warzywko lub owocek żeby zobaczyć czy nie uczula?


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia brawo konczysz rok w dobrej formie a przynajmniej dbajac o siebie :)

Ewela ja tez sushi robie :) maz kupil malego szampana za 50 zl (oszalal) to po pulnocy po karmieniu wypijemy :)

Pumelova a ja wlasnie myslalam zeby ubrac cos innego niz dres ;) chociaz jakos ladna bluzke :)

Ola w nie przejmuj sie tylko idzcie na chwile, zawsze to jakas rozrywka ;)

Dziewczyny zycze Wam zeby te nasze dzieci sie zdrowo chowaly :) spaly po nocach :) a w dzien sie troche soba zajmowaly :) Szczesliwego Nowego Roku :)
 
Pumelova ja wracam 11 stycznia, ale ona dziś już wróciła do Austri bo tam pracuje,nawet się z dziećmi nie pożegnała..jej 7 letni wnuk stwierdził że postąpiła nie miło.R wraca pojutrze a i tak mnie wkurza bo tak miał się zajmować dzieckiem przez ten tydzień bo tak tęsknił a fruwał to tu to tam:/
My idziemy do mojej mamy.właśnie uśpiłam młoda, robiła mi jazdę przez 1,5gdz.No.bo teściowa rozpierdzieliła mi system i znów muszę ją ustawiać od początku.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Abed spoko zaraz się wyrównało bo pizza na sylwestrowa kolacje :)
Ola olej rozkminianie, idz baw się choć chwilę dobrze i wróć do domu. Może Kuba Cie zaskoczy i ładnie tam usnie.
Kasia ciężka masz teściowa :/ ja się cieszę że mogą jest daleko, niby dobra z niej kobiecina a wnerwia mnie czasem i tak.
Liluli jak Szymkowi tak podejdzie jak Grzesiowi to plucia nie będzie.
Linoone jest teraz tyle bio miejsc i chyba można nawet przez internet eko rzeczy od chlopa z dowozem do domu zamówić.
Aha no gratuluję kolejnego zęba.
Kylesa to boboimpreza się szykuje :)
Pumelova po ziemniaki była normalna za to po buraczku czarna.
Monti podawałam 3 dni bo na tyle słoik starczał i na tyle gotowalam. Jutro planuje podać obiadek że słoiczka może z mieskiem lub z rybka, pierwszy raz.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova mamy ciemne kupcie. To chyba Agatka okrada Artura z drzemek. Mój kawaler miał dzisiaj 1 drzemka 20 min i jedna 10 min. Staram się go uspac zaraz. U mnie tak samo wygląda rolada :)

Szczęśliwego Nowego roku. A za rok brzdace będą latać i nie będziemy miały jak za nimi nadarzyc :* aby dzieci nam się zdrowo chowaly i były najszczesliwsze na świecie.
 
My juz kilka dni do kaszki przymierzamy i jakos sie nie sklada czasowo. I nadal same warzywka i owoce je.

Pumelova haha siostra wybierala miedzy 2 siostrami a obie mamy dzieci [emoji23] nie miala za duzego wyboru :D
A tak serio nie wzieli Cie ze wzgledu na Agatke?

Chybra to jakies dziwne przesady [emoji52]

Misia tesciowa dobra bo jest daleko [emoji12]
Oby Szymkowi podeszlo bo dzis plul mi jablkiem..

Monti 3 dni podaje jedno warzywko.

Dziewczyny jak ubieracie dzieciaczki w dzien jak wychodzicie na zewnatrz. W swieta babcia mi powiedziala ze za lekko ubieram Szymka i dzis jak bylismy u znajomych to samo uslyszalam.

Szczesliwego nowego roku [emoji8][emoji8]
 
Hej Kobitki :)

Ja nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na imprezie jakiejkolwiek
My jesteśmy w domku, zrobiliśmy kolację odswietnie ubrani i dzieci poszły spać o 21 ;)

Ja teściów nie mam więc nie wiem jak to jest ale mojego męża wychowywała babcia którą doprowadziła mnie do nerwicy i otwarcie mi kiedyś powiedziała że rozwali ni związek....Nie udało Jej się oczywiście;)

U nas masakra z Natka bo zeby chyba bardzo dokuczaja :( W nocy co 2h sie budzila bidulka i gryzie wszystko a czasami jak ugryzie to zaczyna płakać. No i jak ja trzymam to momentami tak się spina ...Nie wiem czy to napisanie wiązać z zabkowaniem????
Ohoooo mój mąż już śpi Aaaa otworzyliśmy sobie piwo na "pół " i jakoś nie podeszlo nam ja wypilan 2 lyczki a maz z pol piwka. Dodam że to nasz pierwszy alkohol od września 2016 hehehe także nooo świętujemy

Wszystkiego najlepszego Mamuśki
 
reklama
Do góry