reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dzięki dziewczyny! Tak sobie teraz pomyślałam, że w centrum chyba jest jakiś biobazar czy coś w tym stylu. To może się tam zaopatrze. No i może hala mirowska, tam chyba też powinnam coś znaleźć ekologicznego.

Kasia, współczuję akcji z teściową. Niech się obraża, potem sama będzie żałować..

Ola, u nas też zaczęły się problemy z sylwestrem, bo mój koniecznie chce iść do kolegi, który zaprasza do siebie, ale potem idą że znajomymi na miasto czy coś. Także na jakąś 20 idziemy do tego kolegi, posiedzimy 2-3h, mąż się nacieszy [emoji6] a jak oni się będą zwijać to my stamtąd albo do znajomych tych co mają dziecko, albo do domu. Nie jestem tym wszystkim zachwycona, ale wydaje mi się że jedna zarwana noc nie wpłynie niewiadomo jak źle na rytm spania młodego. A i mój mąż się spotka ze znajomymi na chwilę. Ja sylwestra też nie lubię, więc mam generalnie w nosie co robimy. No i u nas też zostawienie dziecka z kimś nie wchodzi w grę. [emoji6]
Uważam podobnie jak Chybra, idźcie choćby na godzinę, mąż będzie zadowolony, zmienicie na chwilę otoczenie.. a tekstami znajomych o zostawianiu z dziadkami się nie przejmuj [emoji4]

Też mam urządzenie do gotowana na parze. Korzystam z niego częściej niż z garnków, także bardzo polecam.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
My wcześniej mieliśmy plany ze moja koleżanka przyjdzie ze swoim chłopakiem. Ale on chciał gdzieś się pobawić niż siedzic z nami i tylko gadac, bo w drugim pokoju dziecko.
 
Ostatnia edycja:
A my z mężem i Grzesiem pierwszy raz Sylwester w domku. Zamówimy cos dobrego, oczywiście dużo wcześniej. No i postaramy się młodego w miarę wcześniej położyć. Tyle że hak h chce go wcześniej to on to chyba wyczuwa i nie chce spać. Kupiłam zimne ognie to troszkę mu popale. A tym czasem na siłownię mykam. Trzeba rozbić zakwasiory.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u nas „zabawa sylwestrowa” o 15 przychodzi moja przyjaciółka która przyjechała z naszych rodzinnych stron (okolice szczecina) do wrocławia pospotykać się ze znajomymi. Ona będzie z synkiem ( urodzony 6.06.2017) pobalują z Hanką (btw ur 7.07.2017 [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]) i wieczorem wracaja do hotelu położyć małego spac. Po swiątecznym hejcie czas na sylwestra - nie lubię sylwestra! Zawsze wychodziło jakoś tak, że było tyle presji na dobrą zabawę że zawsze jakaś kicha wychodziła. Każda inna impreza w ciągu roku byla lepsza od tej sylwestrowej [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hehe Judith dobry sylwestrowy hejt [emoji23]
U mnie akurat wszystkie imprezy z dobrymi znajomymi były super więc jakoś źle nie wspominam [emoji16]
Niestety w zeszłym roku byliśmy w domu i w tym też. A właściwie to mamy isc do szwagierki -beda dwa maluchy lipcowe, roczniak, dwulatek i moja 5 latka [emoji41] myślę że będziemy szybko zwiewać bo ten dwulatek tak wrzeszczy że Szymon szybko ma dość...
K na uberze więc przynajmniej nie będę się denerwować że pije... Ech [emoji41]

Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja daję jeszcze raz dziennie warzywo bo kurcze jakoś mi się nie składa czasowo żeby dac 2 razy bo ona ciągle śpi. Dziś miała drzemkę o 9 11 I teraz zasypia i to takie po 45 minut a w międzyczasie ćwiczenia.

Po tym ziemniaku też macie taka ciemna kupę? Chyba już każdej kupię zrobię zdjęcie. :/ jestem na fb w grupie mama karmiąca na diecie eliminacyjnej i jak czytam co one przeżywają to modlę się żeby u nas to było tylko bmk i jajo.

Liluli ja miałam być swiadkowa ale przecież mam dziecko o_O i wzięli mojego na świadka. Ich strata

Mmag18 rolada Śląska to moje ulubione danie ale jeszcze nigdy sama nie robiłam[emoji7] mięsko wieprzowe/ wołowe a w środku zalezy co kto lubi ale u mnie ogórek musztarda cebula boczek[emoji7]

Kasia831 współczuję teściowej.
Kiedy wracacie do domu?

Kylesa ja jestem cwana ale nie w każdej sytuacji jestem taka twarda;) niestety. Ale jeśli chodzi o dziecko to jestem bezwzgledna

Sylwester w domu, przyjaciele robią domowke , ale odpuszczamy bo Agatka chodzi spać o 20. Nie będziemy jej wozić nigdzie:) może ktoś do nas wpadnie ale nie robię sobie nadziei, rok temu miałam nakaz leżenia więc będzie powtórka z rozrywki:D

Ola W mi jakoś nie zależy, priorytety się zmieniaja, dziecko najwazniejsze, Jak nie rozumieją to trudno. U nas nikt nie ma dzieci wiec myślę że nas nie zrozumieja. Babciom nie chce jeszcze zostawiać bo ledwo mąż umie ja uśpić poza mną wiecnie będę dziecka stresowac.

Przynajmniej nie muszę sobie wymyślać ubrania na sylwka[emoji23][emoji23]

Do siego laseczki!




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tam Sylwka lubię, zawsze coś fajnego udało nam się wymyślić z ekipą, nawet na ostatnią chwilę:blink:

Heh moja kumpela nie dostała pozwolenia na bycie świadkową u swojej przyjaciółki od swojej babci, bo była świeżo po ślubie. Przepraszam, ale jest to przedurne zachowanie jak dla mnie.

Byliśmy u ojca na obiedzie, teraz dzieci śpią, gdy wstaną może skoczymy po szafeczkę do kuchni i kran:-p

Narobimy sobie jedzenia i napijemy się czegoś i pewnie coś obejrzymy. No to kochane Szczęśliwego Nowego Roku , oby był lepszy niż poprzedni! Zobaczycie ile się wydarzy przez ten rok i nasze dzieci hohoho tyle zrobią i tak się zmienią:-D Cieszcie się każdą chwilą z Nimi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry