reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Zaczęłam rozszerzać wcześniej bo mało przybieral na wadze i szybko wkurzal się przy cycu, tak jakby jeszcze chciał a nie leciało i wogole jakiś taki niespokojny był. A że butli i mm nie chce:oo2:więc poszły w ruch kaszki i warzywa i jest lepiej. Rano je spokojnie cyca i do południa też, a później dostaje Warzywa, popija cycem, na wieczór kaszkę i też cyc:D po nowym roku wracam do pracy, więc skoro nie chce butli to dobrze że chociaż to mu podchodzi;)
 
reklama
Ola to zadzwoń do przychodni i spytaj czy u Was przychodzi:)

Ewella no właśnie zawsze po kąpieli oglądamy netflixa i tam ja karmię a jak męża nie było to nie włączalam tv, więc chyba jej brakowalo[emoji23]

Monti super pomysł:)

Joldzi aaa to co innego, jak wracasz do pracy to rozumiem:) wybacz że się wtracałam;) współczuję że już musisz wracać:p

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pełną parą idziecie z tym rozszerzaniem:) Emol te 180ml to tak jednorazowo je???
Pumelova masz fajne oryginalne pomysły na prezenty:) u mnie to przede wszystkim kosmetyki,książki...no ale u mnie tak lubią także nie kombinuje.Moja mama wymyśliła sobie książkę,której generalnie nigdzie nie ma, chyba wycofali ją, w Angli jest tego multum po angielsku a w pl 0.Ale udało mi się znaleźć na allegro używaną i ją licytowałam i mam,nikt nie był w stanie mnie przebić[emoji3] Jest jak nówka bo tylko raz przeczytana.
Ewella a nie chodzą do was ministranci i nie pytają wcześniej czy chcecie księdza przyjąć?czy ministrantów też olałaś??[emoji3]
Moje dziecko chyba się już przyzwyczaja do nowych warunków bo już przedwczoraj i wczoraj ładnie usypia uff
Jeśli chodzi o ćwiczenia na wnm to mi nie kazała ćwiczyć tyle i tyle razy dziennie tylko po prostu przy każdej okazji np przy każdym przebieraniu żeby ją na boki obracać trzymając pośladki, albo żeby wkładać ubranka przez głowę ale od tyłu a nie od przodu, żeby przy karmieniu butelką trzymała główkę wzdłuż własnej osi nisko itp bo.mówi że to też są ćwiczenia wszystko.Poleciła mi.książkę Pawła Zawitowskiego bo tam są różne ćwiczenia pokazane i jak się "zdrowo" bawić z niemowlakiem.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joldzy zmieniło się z 5 butelek na 3 i to nie zawsze wszystko wypija.

Pumeolba super ze bokserka w porządku.
Ja nie wiem czy tutaj chodzi kolęda. Nawet jeśli to nie mam jak go przyjąć aby obrusy ani świeczek. Jak coś to moja mama przyjmuje to tam będę.
 
Hehe Pumelova używamy kufli, polecam, są świetnym zakupem:laugh2:

Ja z cytrusami na pewno poczekam, bo K bardzo uczulały, a na banana ma do tej pory alergię. Ale muszę przyznać, że najlepiej sprawdza się podawanie dziecku sezonowych owoców, na prawdę, wiele razy to słyszałam i tak teraz też będę robić:blink:

No odkurzone, L śpi, ja ogarnęłam paznokcie i makijaż, ok 12 dzieciury zostawiamy i z ogromną chęcią uciekamy do kina i na zakupy:laugh2:
Buziaki!
 
Przyszła mamusia do mnie pielęgniarka ciągle dzwoni żeby się umówić ale nas ciągle w domu nie ma [emoji12] to przecież nie jest obowiązkowe [emoji6]

Coś pisałyście o smoczkach od butelek. Moja jest na nr 2 czyli wg Aventa powyzej miesiaca. Na nr 3 czyli powyżej 3 za bardzo ja zalewało. Jedyne co to mam smoczki nr 3 z regulowanym przeplywem i uzywam jak doskwierją zabki zeby wiecej zjadla.
Moja też sobie probuje warzywek a wczoraj jablko [emoji2] puszne bylo ale ja nie zmniejszam mleka w ogóle


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No nie daje rady z tym byciem na bieżąco nooo...
Aniek , Abed gratulacje z okazji 5 miesięcy! [emoji7]
U nas wczoraj stuknęlo [emoji5]

Polecam rzeczywiście wybrać się do fizjoterapeuty.... My byliśmy i oczywiście tak jak myslalam- opóźnienie, Szymek leży na brzuchu jak trzymiesięczny bobas. Okazuje się że ma słabsze napięcie na brzuszku.
Możliwe że mamy to jakoś genetycznie. No i trzeba turlać i brzuszkować na maxa.
No i boi się sam ruszyć z miejsca, słabo się odwraca na boczek...

Pumelova super! Smaczne te stopy [emoji23]





Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry