reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Mi się kiedyś obiło o uszy że cytrusy daje się jak najpóźniej bo mogą uczulac, ale jak małej nic nie jest to fajnie:)
Emol pocieszylas mnie ze Twój synek tyle zjada bo mój też:D a mleka dużo mniej przez to pije? W sensie tak przez cały dzień. Mój tylko na cycu więc cięzko stwierdzić, a u Ciebie chyba mieszane więc możesz określić czy jest duża zmiana.
 
Joldzi wszystko moze uczulac przeczytaj artykyl ktory podrzucilam zreszta juz tu pisalam ostatnio w hiszpanii to od pomaranczy rozszezaja diete bo to ich najpopularniejszy owoc tak jak u nas jablko;-)

Aha moja uwielbia mandarynki i winogrona a na banana sie krzywi.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ojciec wrocił to dziecko zasnęło i jadlo bez zająknięcia. Najlepsze jest to że te 2 dni bez męża karmiłam w innym pokoju i bez serialu.. możliwe że aż tak jej to przeszkadzalo?!
Chachor:)

OLA w no u Agatki też tak było dlatego byłam posrana, bo pamiętam jak to się odbiło na mojej psychice;)
Bezglutenowe można podać nawet jako pierwsze:) równolegle z warzywem
Oby to mleko wam podeszlo!
Jak na wigilii? My zawsze robiliśmy sobie z przyjaciółmi święta tydzień wcześniej ale jak my nie organizujemy to nikt się nie odzywa eh

Liluli udanej zabawy mikołajkowej[emoji173][emoji16]

Mumusia o fajnie że masz rozpisane z czym do kiedy warto poczekać, nie chciałabyś się tym podzielić?
Z prezentów to książki, posrebrzana zakładka do książki, tusz do rzęs, koszulki ze slaskimi napisami, zegarek, kamienie do whisky, coinsy do fify18, masaż tajski głowy, rękawiczki, bransoletki, kufel mrożony do piwa, kufel porcelanowy z gry o tron (Chybra to Twoj pomysł, w końcu kupiłam[emoji16][emoji16])
I jeszcze babciom coś wymyślam

Maziajka bardzo fajny art dzięki:)

Przyszła mamusia nie przejmuj się, co Ci z nerwów? Moja teściowa przynosi pampki ale od narodzin poza chrzcinami nie kupiła nic Agatce ale cóż trudno;)
Nie miałam żadnej takiej wizyty pielęgniarki, skąd jesteś?

Misia Agatka krzyczy już chyba od miesiąca, Mega głośno, aż się nie da rozmawiać. Świetna zabawa[emoji23]

Zuza na blogu hafiji jest przegląd kup i po bananie też jest bo jest bardzo specyficzna z czarnymi kawałkami

Patuszka Antosia też ma niezła wagę:o
My już od jakiegoś czasu też śpimy w ciemnym. Ona śpi dobrze tylko z zasypianiem był problem

Aha83 szybko nadrobicie ćwiczeniami:)
Typowa koleda:/ my nie prxyjmowaliśmy ostatnio ale w tym roku trzebaby

Joldzi jak Twój synek tyle zjada a jest tylko na cycu to żeby Ci się sam nie odstawil- czytałam że to nie ma zastępować posiłku tylko być dodatkiem. Chyba że chcesz szybciej odstawić. Bo mleczka bedzie mniej;)

Byliśmy na bioderkach ostatni raz, w końcu jest dobrze i nie trzeba pieluchowac[emoji173][emoji173][emoji173][emoji7][emoji7][emoji7]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pumelova z legnicy jestem, czytałam, że ta wizyta zgodnie z rozporządzeniem jest obowiązkowa po 4 miesiącu życia. Też byłam zdziwiona tak jak wy, ale to jest normalne, wpiszcie w google wizyta patronażowa pielęgniarki i będziecie wszystko wiedzieć.
Ciekawe:) ciekawe czy przyjdzie w ogóle;) A jak już to mam nadzieję że będzie lepsza niż moja położna środowiskowa[emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja bym niw pogardziła, gdyby przyszła do mnie w tym tyg. Mam kilka pytań, a nie chce 50raz biegac do lekarza....

Dziewczyny, moze wiecie- ile dni po zmianie mleka organizm die przyzwyczaja i kupa moze byc inna/zła/niemiarodajne?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przyszla_Mamusia z tego co wiem u nas w miescie nikt taki nie chodzi po 4msc ;)

Aha ja kolędy nie wpuszczam, a w tamtym roku to pukal to drzwi chyba z 5 min :D

Pumelova może tak byc, ze jej tv przeszkadzał, zobaczysz dzisiaj. Super, że juz bioderka są dobre ! :*

Moja też lubi mandarynki, mąż ją karmi nimi :D

Iga dalej kaszle, we wtorek idziemy na kontrolę, mam nadzieję, że juz będzie wszystko dobrze.
Mam zamiar kupic dzisiaj kubek doidy któraś moze używa ?

Miłego dnia
 
reklama
Dziewczyny trochę ostatnio znowu przepadałam i widziałam, że pojawiają sie ciekawostkì w plikach których nie da się wysłac na forum. Dlatego też pomyślałam, że przyda nam się grupowy mail, na którym będziemy mogły dodawać, pobierać różne ciekawe materiały.
Adres wraz z hasłem podałam na zamkniętym wątku galerii [emoji4]

Mam nadzieję, ze pomysł przypadnie wam do gustu [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry