reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ewela mam też nosidełko z Chico, kupiliśmy z wyprawką, ale raz próbowałam Maję nosić i to faktycznie jest dla starszego dziecka.
Fajnie z tym mikołajem, że się Iga nie bała.
A słodycze się nie stracą :-D
Ja do pracy chyba dopiero będę mogła jak Majka pójdzie do przedszkola.

Mamusia Muminka ja też pluję jadem. Najgorsze że ze zmęczenia dostaje się przeważnie młodemu, który też jest upierdliwy, bo zdaję sobie sprawę że potrzebowałby więcej mojej uwagi, a ja zwyczajnie nie daję rady. A jak do Majki coś z nerwów powiedziałam podniesionym tonem, to tak zaczęła płakać, że nie dało się jej uspokoić. I znów wyrzuty. Tak że myślę że u każdej tak jest w większym albo mniejszym stopniu.
Smacznych gwiazdek milki.
Do nas przychodził Mikołaj ze słodyczami, a pod choinkę większy prezent. Ale że młody już tak umownie wierzy w Mikołaja, a słodyczy nie je. to wybrał sobie płytę z grą i mu kupiliśmy, od rodziny słodycze(dla mamy)za rok zaprosimy mikołaja dla Majki.

Liluli kradnę przepis.
Z tym noszeniem to różnie słyszałam, więc nie przeginamy w żadna stronę, ale w nosidełku tylko przodem do siebie.

Emol dobry pomysł z tym losowaniem.
Jak chodziliśmy na wigilę do teściów bo naciskali, to nie dosyć że zanosiłam większość potraw na 11 osób(bo Ania lepiej potrafi to przyżądzić) to robiliśmy wszystkim fajne prezenty. A sama dostawałam perfumy z Avonu który mi nie odpowiada, albo jakiś inny bzdet, który wyrzucałam.Koszt takich świąt mnie przerastał, więc to ucięłam.

Palę w piecu w starym mieszkaniu, wiozę młodego na karate, a my z Mają idziemy do szwagierki na kawę.
U nas dziś na rynku o 16.00 budzenie św.Mikołaja dla dzieci impreza, ale zaczęło padać, więc nie pójdziemy oglądać.
 
Aha zgodnie z ustaleniami tzn? Rehabilitacja po prostu o potem usg?

Dziewczyny, sorry, ze o sobie, ale jestem w biegu. Ale szybkie pyt: czy powinnam sie niepokoić, jezlie wszystkie książeczki i obrazki kontrastowe interesują Kubę, ale złe zasadzie tylko pod katem wsadzenia sobie do buzi?
Czy Wasze dzieci naśladują wasze miny, dźwięki jak cos robicie? Nie cjodzi mi przypadkowo tylko celowo lezycycie u robicie z ust „o” i czy dzieci naśladują?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie to samo, potrafię krzyknąć na małą z bezsilności, później płaczę i ją przepraszam i tak w koło macieju:( nie wyrabiam ostatnio,jak mi ten wyjazd nie pomoże to też będę musiała z kimś pogadać.A przez 3 miesiące naprawdę miałam angielską cierpliwość i dumna z siebie byłam, a teraz szkoda gadać...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella u nas prezenty były dostosowane do wiek :) i afera była ze starszym bo chciał lego a one były w grupie wiekowej powyzej 6 lat a on był do 5 lat. wrócił taki nie zadowolony

Mamusia udanego koncertu :)

Aha powodzenia w umawianiu wizyt, załatw to szybko i daj nam znać, trzymam kciuki &&&

Kasia tak sobie myślałam o tobie - może jak bedziesz w polsce to zacznij od wizyty u pedriatry, tylko dobrego zeby ci głupot nie nagadał. moge ci polecic mojego jesli chcesz

Ola mi się wydaje ze to normalne, mój też chce wszysko pchac do buzi nawet ubrania ;)

co do MIikołaja to my raczej male prezenty, a na gwiazdke większy, ale tez dostaje od babci, wujka. tylko prosze zeby to była gra lub puzle nie zabawki.
 
Kasia ja zanim nie urodziłam to byłam nerwowa, pilnowalam się w ciąży i taka dumna ze jestem ponadto. A ostatnio też mi puszczają nerwy. Ale od kilku dni znowu "mnie nic nie rusza"

Czy wasze dzieci też nauczyły się piszczec? Mój już nie płacze, tylko piszczy jak coś chce
 
Abed a to fajnie takie prezenty, ah to na pewno młody był niezadowolony a co on dostał ?

Ja jak już bardzo się zdenerwuje to zostawiam Ige w pokoju nawet jak wrzeszy, wracam po chwili...

Kasia ile do wyjazdu zostało ? :)
 
Abed też tak myslę, że muszę z nią do pediatry.Podaj namiary proszę.
Ewella lecę w pt.
Emol ja się zaczynam bać tego że zaczyna mnie nie ruszać jej wrzask...z jednej strony tracę panowanie a jak już się opanuje to jestem taka wypruta z uczuć ehh

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia u mnie to samo. Też czasami już nie reaguje na płacz i mi wszystko jedno i wtedy tak jak Ewella wychodzę na moment z pokoju i kilka oddechowe po tym wracam.

Z tymi Mikolajkami fajny pomysł bo już się bałam że podwojny duży prezent... finansowo bym chyba...
I z tym głosowaniem genialny pomysł! Ile to razy słyszałam, że ktosbral chwilowe na święta bo każdemu prezent porządny chciał kupić a inny dla zieci po paczce gum także da się? Da!
 
Do góry