reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova tak sushi było duuzo, daliśmy jeszcze rodzica :)
O rolowaniu napiszę na priv :) Igi policzki to nie ż kaszki bo ma je dalej ale tylko popołudniami bardziej czerwone ale moja mama mówi że ja też ż takimi chodziłam przez pewien czas ;) kaszka nie ma żadnych dodatków ale na coś musiałam zwalić :p
No to narobiłaś się w weekend, a już lepiej ręką męża ? Bułeczki z czekoladą pyszne też to przyznaje ;) sernik wyszedł był to mój pierwszy sernik w życiu :D tu jest przepis Link do: Sernik bez jajek- najlepszy! :)
To była jednak barbórka męża na Mikołaja przychodzą znowu w środę :p
Tak ten fotelik mega drogi gdybym miala kupić to bym nie kupiła :p na pewno znajdziesz coś fajnego w dobrej cenie :)
A u Was jak Mikołaj ? :)

Iga wczoraj grzeczna była chociaż miała tylko jedną drzemkę, zasnęła o 18.30 a jak szłam spać o 22 to się obudziła i koniec spania do 1.40:baffled: dobrze, że mąż dzisiaj wolne ma to właśnie skorzystałam i spałam 2h ;) wstaje ugotować obiad ;)
 
reklama
Witam kochane.
Nie wiem kiedy was doczytam. Dwie noce masakra, a ostatnia to najgorsza od urodzenia. Maja na śnie wrzeszczała jak opętana. Musiałam ją potrząsać żeby się obudziła i trochę mniej płakała. Po czym ze zmęczenia padała i po kilku minutach znów przez sen ten ryk. Całą noc na rękach i tak do 5.00 potem obie zasnęłyśmy jak zabite i spała do 9.00 karmienie i do 11.00 spała, nie wiem o co chodzi? Teraz siedzimy i się bawimy jakby nigdy nic. Oczywiście nawet z młodym do szkoły nie dałam rady zajechać i zrobiłam mu dzień lenia.
Ogarniemy się na jakieś zakupy, a na 17.00 idziemy do babci męża na Barbórkę.
Plecy mnie tak bolą że zwariuję zaraz, muszę coś przeciwbólowego wziąć.
Abed , wiem że podobno nie wolno, ale ja ostatnio pomieszałam z 2 różnych dni i nic nie było, bo tak jak piszesz i tak w brzuszku się miesza.
Miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
Hej


Ewella mialam Ci wczesniej pisac moja tez ma takie poliki wlasnie glownie popoludniami mowie na nia babcia ze wsi.

Pumeliva to super ze z reka ok!

Aniek o kurcze a moze jej sie cos snilo za duzo wrazen wczoraj miala?


My Barborke robilismy w sobote ale maz chory byl...na szczescie ja poki co sie trzymam .
Dzis mamy sesje swiateczna:-)

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova Używane chodzą po 150.Nowy maclaren 500, ale Bujak super sprawa, masz blokadę aby się nie Bujal czyli krzesełko do karmienia. I masz szynę zamiast zębatek i ukladasz dziecko jak chcesz.
Lekarz powiedział że to ząbek ale długo będzie się wybijal więc w międzyczasie wyjdą dolne.
 
Ostatnia edycja:
Poranna burza byliśmy prywatnie raz u Neurologa i raz na rehab. Dostaliśmy dwa ćwiczenia do domu i teraz za 3 tyg. Wizyta i pokaże nam kolejne ćwiczenia. A kontrola u Neurologa na koniec stycznia, ale to już na NFZ bo akurat terminy pasowały:D a ćwiczenia nawet mu się podobają i jak ma dobry humor to go strasznie cieszą:) nie lubi tylko za bardzo pozycji do noszenia, no i ma narazie zakaz leżenia na brzuchu a lubil to:-) :) ale już sama widzę poprawę po zaledwie kilku dniach więc widac że problem nie jest duży.

Ale powiem wam że przeżyłam w sobotę szok:szok::o bo wpadła na chwilę do mnie znajoma, która ma córkę 9mies. i ona jeszcze nie siedzi, nie przekreca się ani na brzuch, ani na plecy, nie trzyma sztywno główki a nawet jej nie ciągnie przy podnoszeniu...:no: A jak zapytałam czy coś z tym robi to usłyszałam że byli u Neurologa który stwierdził że wszystko w swoim czasie i dopiero rehab. Pokazała im ćwiczenia, ale generalnie pediatra i sami rodzice też nie widza w tym problemu:oops: jak tak popatrzyłem to mój Krystian, który ma 4 mies.jest żywszy niż onao_O wiem że nie powinnam się porównywac dzieci, ale moja Hanka mając 10 mies. zaczęła chodzić, więc po prostu porazila mnie ta lekkomyslnosc :baffled:
 
Ola W no właśnie może to od ogrzewania, bo najbardziej czerwone są pod koniec dnia.

Maziajka udanej sesji pokaż później zdjęcia :D u nas też wczoraj barbórka :)

Joldżi87 kurczę dziwię się koleżance, że ją to nie martwi w końcu już dziecko ma 9msc. A ciekawe co pediatra na to..hmm
 
Hej:)
Dziewczyny pierwsza noc od wtorku przespana...uff..bo wczoraj rano jak wstałam to już się obijałam o futryny ze zmęczenia i tak sobie pomyślałam że jak jeszcze jedną noc zarwe przez jej wrzaski to oszaleje...jeszcze się wczoraj naczytałam o gorszych efektach poszczepiennych i miałam schizy.No bo te jej wrzaski zaczęły się we wt po szczepieniu...
Mówiłam ostatnio że jestem przeżarta słodyczami no ale.mój R zrobił wczoraj tiramisu no więc wcinam heh
Moja też tak zagryza dolną warge, czytałam że to dobrze bo będzie potrafiła zatrzymać jedzenie jak wprowadze jej pokarmy stałe.Dzieci non stop papugują nasze miny i ruchy też:) ostatnio czytałam artykuł dlaczego warto śpiewać i tańczyć przy dzieciach i pisało że dzieci naśladują też ruchy i chyba coś w tym jest bo.zauważam jak młoda się rusza to identyko jak ja jak tańczę tzn obserwuje moje ruchy rąk i tułowia i naśladuje:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Abed ja też nie ze Śląska ale mam znajomych,którzy pracują na kopalni i wiem,że są organizowane dla nich bale,imprezy no i jakaś dodatkową kasę dostają.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry