reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Abed fakt, przecież się wymieszaja. To co za różnica gdzie:D

Ewella tak dziś lepiej z reka, ćwiczył już z Agatka uff[emoji173]
Ja mam swój jeden sprawdzony przepis[emoji23]
Mój tata z okazji barborki zamiast imprezki pojechal do ustronia[emoji16]

Aniek biedne jesteście:* może ja coś bolalo?

Maziajka pochwal się zdjeciami[emoji7]

Joldzi ja bym już schizowala:/ dziwne.. najwyraźniej nie udziela się na żadnym forum [emoji23]

Kasia831 dobrze że w koncu pospalas!

Abed no barborka to takie święto górników, a że u nas każdy ma w rodzinie górnika to się spotykamy jak na urodzinach imieninach itp. Mają dzisiaj wolne. Dostają kase. Mój tata jest gornikiem, dziadek byl, teść byl, chrzestny Agatki i facet mojej mamy też ś gornikami. Tak sobie świętujemy ten dzien:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Abed dokładnie tak jak dziewczyny napisały, mąż tydzień temu miał imprezę z pracy barborkową a wczoraj rodzinną :) kasę też dostał a ja od męża dostałam kasę chyba jako żona górnika haha
 
Pochodzę z okolic Płocka, czy jakaś mamusia mieszka niedaleko mnie? :)
Agniesiam ja przed ciąża też lubiłam nosić dopasowane ubrania dlatego teraz w niewiele rzeczy mieszcze się. Szkoda mi kupować nowe bo cały czas mam nadzieję że schudne a z drugiej strony nic w tym kierunku specjalnego nie robię więc zostaje mi Nadzieja.... o_O
Kylesa moja też jeszcze się nie przekreca, połowe ciała wygina do tyłu a pupy jeszcze nie może dzwignac. Jak położę ja w łóżeczku to za chwilę już leży w poprzek :-) :) Musiałam ochraniacze założyć jej dookoła łóżeczka bo bałam się że nozke włoży między szczebelki.

Emol ciekawe z tymi zabkami... Jakie postanowienie adwentowe sobie zrobiłaś, szacun. Ja chyba nie wytrzymałabym bez słodkiego zwłaszcza przed miesiączka.

Aniek współczuję

Joldzi dziwna sytuacja z tym dzieckiem...

Ewella dobrze nauczyłas męża :D
 
Mmag ja niby okres miałam od razu po połogu (nie skończyłam go a miałam spore krwawienie) ale od tamtej pory nie miałam. Ale kusi słodkie ale staram się. Moja motywacja jest to ze na święta widzę się z rodziną i chce pokazać ze dobrze wyglądam po porodzie. :)
 
U nas noc ok, ale przed snem się dowiedziałam, że kumpel ma raka strasznie wrednego i organizują dla Niego i Jego rodziny zbiórkę kasy i rzeczy( jutro się dołożę) i całą noc o tym myślałam i takie rzeczy mi się śniły okropne, że ehhh:-( :( Mówią, że nie ma ratunku, chemia się nie przyjęła, może będzie nadzieja w Krk. A ićta...

K był u dziadków, była u mnie Jego chrzestna i przywiozła prezent, ja Jej też dałam. Heh nawet pifko w spokoju wypiłyśmy.

L tak fajnie strzela językiem, a gdy widzi jak ktoś je to zamiera i sapie:laugh2: Hehe niedługo już mu będę coś dawać. A i w ogóle jeśli chodzi o Jego siadanie i chodzenie to raczej długo na to będziemy czekać, to nawet nie będę o tym pisać:-p

Wnerwia mnie to, że nie możemy z mężem normalnie wieczorem usiąść i sobie jakiegoś filmu obejrzeć. Gdy maluchy idą spać to my też od razu się kładziemy, wiecie tak w razie czegoś, bo zaraz któryś się obudzi... A no i Mąż jest zmęczony po pracy więc mu to nie przeszkadza.Przesrane.

Rano rehab, w śr fryzjerka, a w pt ta impreza firmowa, zastanawiam się cały czas czy jechać, ale zobaczymy w pt.
 
Ostatnia edycja:
U mnie dzisiaj dzień w rozjazdach. Najpierw rehabilitacja, potem oglądaliśmy dom do kupienia. W sumie podoba nam się, jest tylko jeden minus- okropny dojazd. Normalnie jak w górach, jedzie się zboczem góry. Teraz mamy dylemat.

Ola W. fajną synuś ma czuprynkę :D Ja tylko czekam jak mojej włoski urosną, żeby zrobić pierwszego kucyka :)

Poranna burza a może idź do lekarza rehabilitacji albo po prostu kontynuuj rehabilitację, bo ona na pewno nie zaszkodzi ? U mojej córki neurolog stwierdził asymetrię, dopiero lekarz rehabilitacji określił problem z napięciem mięśniowym.

Pumelova mój pod Tauronem w Libiążu pracuje. Super, że wszystko w porządku z Maluchami.

Ola W. półleżącą na kolanach można, my nawet mamy ćwiczenia w takiej pozycji. Fizjo zwracała nam tylko uwagę, że to jest na półleżąco.

Aniek wytrwałości i dużo siły Ci życzę.
 
Hejka dziewczyny,

Melduje tylko, że mam zjazd formy , ach niedawno Emol pocieszalam, a dziś sama narzekam. Chodzę zestresowana, nieusmiechnieta [emoji58] dziś w nocy wszyscy spali, włącznie z juniorem a ja od 4 przewracalam się z boku na bok.

Dziś byłam na szczepieniu z Mikim, super dzielny, wcale nie płakał, aż zapytałam pielęgniarki czy to nie boli [emoji6]

Jutro usg przezciemiaczkowe , a w czwartek pierwsza rehabilitacja, ale jakąś godzinę od czapy ustawilam [emoji21] więc nie wiem, czy nie przeloze.

Poza tym wszystkim to w międzyczasie robie prezenty, internet moim domem, niestety. ... ale bym się wyrwała gdzieś

Aniek współczuję nocki i trzymam kciuki za dzisiejsza

Emol ja chyba tez muszę z tymi słodyczami powalczyć, ale co postanowię to na drugi dzień pekam

Kasia_831 mój też zagryza warge non stop [emoji4]

Chybra o losie, współczuję bardzo choroby kolegi, przerażające jest to , że młodzi ludzie coraz częściej zmagają się z tym cholerstwem
 
reklama
Chybra skąd ja znam to sapanie i ten wzrok wyrzutu ze nic nie dasz.
Wiem co czujesz. Pamiętam jak kilka jak temu mój kolega 16 lat rąk krtani. (!) Nie palił, nikt w domu nie palił a walczył chemia przynajmniej. Wszyscy trzymali kciuki

Aha za to ja dzisiaj lepiej nawet. Ale i tak kasliwa jestem dla męża. Ale mam więcej cierpliwości dla Artura i nie załamuje się
 
Do góry