reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ewella u mnie już spadł snieg[emoji23][emoji23]

Aha ja używam od urodzenia katarka do odkurzacza i nie wyobrażam sobie używać czegoś innego:D

Integral czyli znów przegląd kup będzie:D

Emol powodzenia z kanalikiem

Misia ja pytałam :D też odstawiłam już wszystkie krople jakiś czas temu i spokoj:)



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia zaniza wzrost ta deska. Na Żoliborzu na ulicy Kochanowskiego.
My nie uzywalismy jakoś kropel codziennie. A teraz mamy zielone kupcie, wodniste ale to od przeziębienia. A były ostatnio z grudkami niestrawionego brokuła. I była wtedy bardziej zielona.
 
Ojjj misia słodka jesteś, ale ja też mam takie odczucia, najlepsze jest upewnienie się w tym, że macierzyństwo to nie bajka i że inne mamy też borykają się z takimi samymi problemami i mogą poradzić, super to jest!:laugh2:

Kasia no też bym się wnerwiła, może coś do R dotrze tylko z opóźnieniem? Mnie moi rodzice miliard razy nie słuchali ws K i się z Nimi kłóciłam i w końcu za którymś razem docierało dopiero, że miałam rację.

Agniesia kochana współczuję i życzę siły:*

Ufff leżę, L i K śpią, w kominku się pali, byłam z L na rehab, wymęczyły go tam nieźle, ale robi postępy i ja się dużo uczę:blink: Byliśmy też u rodziców, bo tam K zostawiłam. Ręce mi odpadają, bo wszędzie musiałam taszczyć nosidło z L i jestem jakaś zmęczona po tym weekendowym bólu brzucha, dziś też boli, lecz słabo, ale apetytu nie mam, nie wiem, tak sobie myślę, że może podświadomie się stresuję? Hymmm, nigdy się nie dowiem:-p

Ymmm Emol, siedząc w domu 2,5 roku nawet za mikroekonomią tęsknię hehe.

Ja biorę ten Biotebal, 3 opakowanie, ale nie widzę różnicy...

L wydaje się jakby wrócił do siebie po środowym szczepieniu, wieczorem odziwo normalnie zjadł, poprzytulaliśmy się, odłożyłam go śpiącego do łóżeczka i nie było miliona pobudek, uffff oby tak zostało.
 
Ostatnia edycja:
Hej
Pumelova masz całkowitą rację, powinnam być bardziej stanowcza jednak liczyłam na mojego R zwłaszcza że już raz kilka miesięcy temu za mną się wstawił no a teraz lipa.Już 2 dni temu byłam przekonana o mojej stanowczości no ale widać mam do czynienia z głupkami.Co więcej dziecko jest mi odbierane non stop tylko słyszę daj ją,daj ją i se bierze.A przecież ja uwielbiam ją nosić,kołysać, usypiać a mój R ani się nie odezwie:/ Wiecie, jakby zapytała np Kasiu chcesz żebym ja ją teraz ponosiła? to inaczej bym to odebrała a ona cały czas z łapami do niej i mi ją wyrywa :/

Może też sobie powinnam kupić jakiś preparat z wapnem na te stawy no i zęby też mnie pobolewają a nigdy nie miałam problemu.

Aha83 ja mam taki problem z usypianiem...jest masakra.Na palcach jednej ręki mogła bym policzyć ile razy usnęła spokojnie.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jenmy84 dobrze ze przynajmniej jest sąsiadka i ze jakos radzisz. Zmam ten ból. Ja od wrzesnia jestem w ostrym konflikcie z moimi rodzicami. Od 8 wrzesnia ich nie widzialam..... Wszedzie gdzie sie da zabieram Mala. Albo zostawikam na troche z synem.

Misia12 popieram Cie. Gdyby nie forum juz bym sie kilka razy zalamala. Także ja też Wam dziekuje za wsparcie i miłe słowo:-*

Emol zdrowka dla Arturka!!

Maziajka z moja łuszczyca jeszcze nie ma tragedi. Bylam tylko raz w szpitalu jak mnie wywalilo na 80% ciała. Teraz tylko lokcie i piszczele. Obeszlam sie bez sterydow. Ja swojego puszczalam samego do szkoly juz podkoniec pierwszej klasy.

Co do pogody to unas jes "0" !!!

Byliśmy dzis na zakupach. Mloda tak sie rozwyla ze caly sklep ja slyszal. Nie dala rady zasnac. Fajnie by bylo jakby w takich ogromnych marketach zrobili miejsce dla mam z malymi dziecmi. Czy to do karmienia czy uspania. A tak bylam zmuszona zabrac ją tam gdzie prawie ludzi nie ma i nakarmic butla i uspac..... Miedzy kozakami a kapciami:-(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia jak długo teściowa u Was będzie ? :) I może pogadaj z mężem ? Chyba że już to zrobiłaś i nie dociera...

Chybra dla mnie to nosidełko z Iga już jest mega ciężkie dobrze że często nie jeździmy autem .

My po badaniu bioderek wszystko ładnie rozwinięte nie trzeba już przychodzić na kontrolę :)
Iga dzisiaj nie ma zamiaru spać chyba...nakarmilam ją usypiala mąż miał dokończyć poszłam na zakupy wracam a ona jakby wyspana śmieje się i chce bawić :szok:
 
Wczorajsza noc tragedia. Co chwile pobudka i przerwa w spaniu od 3 do 5 [emoji52]
Za to dzis Szymko spi juz od ponad godziny [emoji3]

Aga km moi rodzice chetnie by sie zajmowali Szymkiem ale Mama jeat po udarze i ma niedowlad prawej strony ,a Tato i tak ma duzo obowiazkow,ale nadrobie kiedys a poki co poogladam w domu [emoji6]

Zakupilam i ja saszetki mm na wszelki wypadek [emoji5]

Pumelova co lekarz to co innego powie. Ja tez bym nie budzila [emoji12]
Jaki masz pakiet na ipli? Bo tyle tego tam jest jal patrzylam i nie wien ktory lepszy.

Misia podpisuje sie pod tym co napisalas. Tu mozna sie wygadac i kazda kazda zrozumie.

Integral a mi sie ostatnio udalo obejrzec caly "Manipulacja". Polecam. Szymek przespal grzecznie od poczatku do konca [emoji3]

Aha my od poczatku uzywamy katarku do odkurzacza.

Kasia 831 jakbym o mojej tesciowej czytala. Przychodzila brala na rece,wyrywala mi z rak albo deptala za mna krok w krok [emoji35][emoji35] teraz mam spokoj bo obrazona.
Na dlugo do Was przyjechala tesciowa?

Chybra, Ewella ja rzadko kiedy chodze juz z nosidelkiem. Zazwyczaj przekladam Szymka do wozka,bo mi jest za ciezko.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aha ja też używałam katarku od samego początku :)

Pumelova a myślałam że mój najmiejszy ;) byłm go w czwartek zważyć i 5840 dalej na 15 centylu :)

ja was czytam jak karmię :) ale czasu na odpisywanie nie mam ostatnio bo mały chce być noszony tylko... a jak nie spełniam jego zachcianek to tak się wydrze jak by chciał wszystkim powiedzieć mam wyrodną matkę !!!
 
Do góry