reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumoleva - dla pieniądzy zrobią wszystko:-p w sumie to nawet nie pomyślałam że nie zrobi, bo skoro robią w ciąży to teraz tez:happy: tylko obraz jest trochę inny bo taki pofalowany, czyli typowo laktacyjne, jak to określił Pan doktor:) dobrze ze juz trochę mniej Cie boli.
Anię - jeśli czujesz potrzebę wizyty u specjalisty to oczywiście lepiej pójść. Ja się wczoraj kilka razy w końcu poryczalam z tej bezsilności że mały nie chce jesc:no: w końcu nerwy puscily:o i hormony tez:baffled: fajnie że Twoje chłopaki mimo takiej różnicy wieku dobrze się dogadujemy, a to głównie mamusi zasluga:yes:
 
reklama
Joldzi mam za darmo bo to pakiet medyczny z pracy więc mi nie szkoda ;) w końcu z czegoś skorzystam bo do gina chodziłam prywatnie;-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joldżi ja bym poszła już do specjalisty, bo nie uważam tego za wstyd, a po co się męczyć, ale wiem źe jak karmię, to i tak nie dostanę leku, więc czekam. Może samo się poprawi. A jak będzie mnie trzymać, to się wybiorę.
Nieskromnie przyznam, że masz rację. To jakie są dzieci w większym stopniu zależy od rodziców. Dzieci bardzo naśladują zachowanie dorosłych z najbliższego otoczenia. Ja moim ciągle powtarzam że je kocham.
Udało ci się w końcu sukcesywnie nakarmić małego? Oj z tym płaczem widzę że nie tylko u mnie problem. Nie żebym się cieszyła że macie zły nastrój, ale lepiej mi jak wiem ,że nie tylko ja tak mam. Już się martwiłam że zaczyna mi odbijać.

Pumelova dobrze że mniej cię boli. Oby ci się ten kanalik odetkał. Nawet nie wiedziałam że on może się zatkać.
Nie będę jeszcze rozszerzała diety, tak na próbę jej dałam, czy potrafi to przełknąć, bo syropek wypycha jęzorkiem kilka razy nim coś przełknie cwaniara. Kupy wczoraj była normalne.
Wiesz jak mnie się nie chce codziennie wychodzić. Deszcz czy śnieg, a ja muszę, ogarnąć siebie i Majkę wyrwać z ciepłego domu, bo młody do szkoły i ze szkoły musi jakoś się dostać. a z drugiej strony, może to dobre dla mojej psychiki że muszę się uabrać, pomalować i wyjść?
Ile kosztuje wizyta u doradcy laktacyjnego?

Kasia no stopy, kolana czy nawet nadgarstki to jeszcze bym zrozumiała, bo w ciąży ciężar, a teraz też dźwigamy, ale mi w nogach tylko strzelają stawy, a w palcach u rąk mnie bolą i nie potrafię tak mocno zacisnąć pięści.

Panowie rozkładają rusztowania. Ja już po śniadaniu, Majcia nakarmiona. Budzę młodego i zbieramy się do szkoły, po wynik Majki i muszę w piecach w starym mieszkaniu napalić bo zimno na zewnątrz. Nie chcę dopuścić żeby mury przemarzły i muszę tam 2-3razy w tyg.napalić..
Miłego dnia
 
Mamusia muminka...moja mala wazyla 3300g przy urodzeniu. W pierwszy miesac przybrala 1 kg...a dalej idzie jak idzie. Ja mam 168 cm i waze ok 54 kg..wiec raczej do szuplych sie zaliczam. Maz wzrostowo podobnie...tylko ciezy o 25 kg.;)

Aga km. Sloiki zamykalam na goraco. To za chwile bedzie zuzyte wiec nie bawilam sie w pasteryzacje. Do gotowania bede uzywac pozniej tej zamrozonej w kawalkach.

Aniek..ja tez przywam jakis kryzys...dzis prawie po 4 tygodniach w domu corka poszla do przedszkola...ciagle na cos chora...a jak.nie chora to w domu musiala zostac bo siostra ma szczepienie i tak sie bujamy od wrzesnia.

Pumelova ja staram sie codziennie na spacer wyjsc...nawet jak mi sie bardzo nie chce...chociaz na godzinke...a jak mam w pakiecie jeszcze moja strasza...mowile Ci to sa dopiero wyprawy. Chociaz pamietam ze 3 lata temu nie bylo tak deszczowo...ze np 5.dni trzeba bylo w domu siedziec bo deszczy czy orkan. Gratuluje ostatniego szczepienia. Ja szczepie tymimszczepionkami co Ty..tylko ja rozlozylam na jedna wizyte jedno szczepienie. Jeszcze 2 przed nami.
.w tym jedo 6 grudnia:) takze taki Mikoja bedzie.:oops:
 
Aniek szacunke dla Ciebie...bo tyle ile Ty.kobioeto ogarbiasz w ciagu dnia to pelen podziw. Ja tez musze rano wstac i zawiezc starsza do przedszkola i mlodsza tez jezdzi ze mna. Zaatanawiam sie czy nie zapytac saaaidki czy by nie wpadala na 10 min do malutkiej zebym nie musiala jej pakowac do samochodu...bo pod przedszkolem i tak ja zostawiam w aucie. U nas dziecko oddaje sie w sztani..wiex raptem nie ma mnie 2 minuty. No ale za mnie taka du....jak.mam o cos kogos prosic...
 
Ja też nie lubię prosić o pomoc:eek: na szczęście mieszka z nami dziadek, więc przypilnuje chwilę malego a ja odwoze starsza do przedszkola. Ni chyba że go nie ma to już większą wyprawao_O
Anię - w nocy na szczęście ssie normalnie, więc nawet się cieszyłam że jadł 3 razy, a nie 1 jak zazwyczaj. Żyje nadzieja ze ten tydzień będzie lepszy;) ja też się staram mówić dzieciom że je kocham i narazie córka to odwzajemnia i do rodziców i do brata:-) :) a zobaczymy co będzie za parę lat:p
 
Cześć wszystkim z poniedziałku. Na wstępie tylko powiem, że bardzo się cieszę, że jest to forum i że ja na nie trafilam. Jesteście pocieszeniem dla początkującego mamy i przez was nie czuje się wyrodna ani dziwna z moimi lekami i obawami. Na żywo to wszystkie znajome że jest super, uśmiechnięte, zrobione. A tu jest w macierzynstwie wiele problemów, choć i tak jest ono dla mnie cudowne. Także dziękuję że jesteście. :*
Któraś odważna dziś na spacer wychodzi, ja chyba poczekam aż śnieg stopnieje.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova dzieci są różne. Jak Artur był we wrześniu jeszcze na samym kp i spał 8-9h i pytałam się lekarza to powiedzieli że nie wybudzac, bo to już duży bobas, je na zapas na noc i poza tym dobrze przybiera. Wtedy 50 centyl. Więc nie widzą potrzeby. Co lekarz to inna opinia.
My też niby szczepienie ale Artur chory więc go raczej nie zaszczepia, weźmiemy skierowanie do okulisty dziecięcego

Kasia współczuję. Kurczę teściowa jakby sama dziecka nie miała? A twój mąż też nie widzi i nie rozumie jakie jest jego dziecko? :/

Agniesiam mam nadzieję że bardzo nie cierpi i ze może będzie lepiej. Trzymaj się.

Aniek ja również lubię dobrze doprawione. Ale nie znam żadnego palacza co je niedoprawione. Ale znam takie osoby niepalace :)bo pamietalam że syn około moim wieku a drugi jakoś w klasie 1-3 właśnie. :) poza tym na zdjęciach widziałam a mam fotograficzną pamięć :)

Artur spał w nocy ale bardzo niespokojnie. I dlatego chyba aż 11h. I po 1h po obudzeniu drzemka.Ja niewyspsna bo jego jeczenie przez sen mnie budziło.
 
Hej.
Ewella90 ja tez rodze wymagajace dzieci. Teraz mam chwile bo mala baraszkuje na podłodze. Normalnie to musze z nia siedziec i sie bawic.

Co do witamin. Ja w ciazy bralam vita-min mama a teraz te dla kobiet. Niestety zrobilam sobie dwu miesięczna przerwę i teraz wlpsy mi leca. W ciazy i podczas kp mialam tak bujne wlosy ze poezja... I co najciekawsze luszczyca na ktora choruje siedem lat calkowicie mi usyapila. Niestety po odstawieniu wrocila:-(
Emol gratuluje zaliczenia. Dzielna dziewczyna!! Ja jak bylam w twoim wieku to wróciłam do szkoly. Miałam dziecko, prace na caly etat i szkole!! Masakra. Modlilam sie o dłuższe wolne żeby sie wyspac i pobyc z malym. Ale da sie.... Jak mysle o tamtych czasach to sie zastanawiam jakim cudem mi to wyszlo:-)

Agniesiami86 bardzo Ci współczuję. Trzymaj się i wspieraj rodzine.

Ja nie mialam okazji ogladac listow do M i jakos mi do nich nie po drodze. Wole vege z polskich i czekam na gwiezdne wojny!!

Cdn..

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej a za nami noc w miare bo nawet i 4h przerwy bylo szok!!

Integral oj luszczyca wstretna choroba moj maz choruje trzeba o siebie nega dbac bo byle przeziebienie i wraca.Moj teraz ma nawrot juz 3 miesiace na sterydach.


Misia bo BB jest wspalaniale mowie Wam ja tu jak w domu juz 9 lat!:-)

Anieek bede w szpitalu conajmniej 3 dni...poki co nic nie boli ale @ strasznie obfita...Elewacja dadza rade polozyc nam tez w zeszlym roku w listopadzie kladli.
A powiedz mlody ma dalekk do szkoly ? Nie da rady sam isc?
Ja mojego juz w 2 klasie bede puszczac samego nie mamy daleko jakie 0.5km.Zadnych pasow nie ma jefynie przejscie kolejowe ale strzezone.


Pumelova a dajesz rade to piersia karmic?
Moja tez tak spala i jej nie budzulam...za to ostatnio nadrabiala niespaniem ale juz hyba tfu tfu idziemy w dobra strone..Podziwiam z ta dieta ale czego sie dla dzieci nie robi..dalej tak malo produktow mozesz jesc?
Kupy Jagody po kaszce sa ok.Nic innego nie jadla ewentualnie polizala jablka, mandarynki, winogrona troche soku z nich dostala ale tez wszystko bylo ok.

Mamusia muminka wydaje mi sie to wina tego ze mam bardzo duzo mleka...te pierwsze 3 zapalanie byly na poczatku wiec mloda jeszcze efektywnie nie ssala ...a te ostatnie to przy katarze i nie miala takieo apetytu ..


Ja mieszkam z babcia i naszczeszcie jak nie ma pogody zostaje z mloda a ja odwoze jasia do szkoly.Jak jest ladnie idziemy na nogach.
Zima to wybawienie bo musialabym ja pakowac do fotelika itp a jak ma na 8 to juz w ogole tragedia bo mloda spi do 9-10.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry