reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Judith najlepszego na 4 miesiące :)
Powodzenia na szczepieniu, my jutro 4msc i szczepienie ;)

Liluli my idziemy teraz w listopadzie 2 raz na bioderka.

Kasia ja w niedzielę prawie zapomniałam biorę o 14 a przypomniałam sobie o 23...

Aniek to zapach w pokoju zapewniony na dłużej chyba ;)
 
reklama
Ola hahah nieźle! Idziemy w przyszłym tygodniu, we wtorek [emoji4]

My na usg byliśmy tylko raz i nie mówili że mamy przyjść na kolejne, więc nie wiem. Za dwa tyg mamy pediatre to się dopytam czy nie trzeba powtórzyć.

Kasia, o matko, trzymam kciuki żeby nic z tego nie było [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i dziwna pobudka o 5:30 z mega krzykiem... Dałam butlę i pewnie zaraz go odłożę, ale już raczej nie usnę.

Uszka czyszczę L zawsze przy kąpieli, ale tylko dłonią i najmniejszym palcem.

Usg głowy L miał robione jeszcze w szpitalu, w sumie dobrze, bo do nowej neurolog jest potrzebne.

A usg bioderek mieliśmy jedno, a w planie jeszcze jedno w list i st. Ale u nas to chyba jest spowodowane przerostem czegoś tam w lewej miedniczce.

Zostawianie. Póki co dwa razy nam się udało obu zostawić u moich rodziców aby oddychnąć. Z teściami nie zostawiałam K i L też nie, ale pieron wie jak to się pozmienia gdy np w kwietniu na wesele chcemy jechać , a u moich niekoniecznie chcę dzieci na noc zostawiać. A imprez i ludzi bardzo mi przy ciąży z K brakowało. Teraz kolejne osoby z paczki się zaślubiają i zaciążają więc fajnie, bo już na wiosnę gdzieś razem będziemy się spotykać.

Kurczę ja miałam niedawno identyczną sytuację z tabsami, ale nic z tego na szczęście nie wyszło.;-) ;)
 
Dzien dobry [emoji8]
My juz od 6 nie spimy,ciezka ta noc ogolnie co godzine pobudka [emoji27]

Pytam o te bioderka bo bylismy juz 2x. Dr mowi ze wszystko dobrze ale mowila zeby przyjsc jeszcze raz za 10tyg. I juz sie zastanawialam czy napewno dobrze z tymi bioderkami.

My tez mielismy usg przezciemiaczkowe i brzuszka w szpitalu.

Aniek to teraz bedzie Wam pachniec w pokoju [emoji85]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oczywiście do lekarza czy gdzieś nie zabieram młodej, zostaje z babcia lub z ciocia:p ale to były pojedyncze przypadki że tata nie mógł się zająć.

Ola W ja myślę że przy naszych sklonnosciach do alergii, w pierwszy dzień dam młodej łyżeczkę lub 2 i poczekam na reakcję, jak nic nie będzie to następnego dnia dam ile będzie chciała.

Emol to ja chodzę spać wtedy kiedy moja Agatka spi[emoji23]
Gratuluję sprzedaży

Ewella mój królik jest nieszczęśliwy bo nie wychodzi z klatki - pies się go boi;-)))

Agniesia86 nie miałam do czynienia z takim stworzeniem:D ciekawe ale wolę futerkowe

Okulisty mi nie zlecali więc nie byłam ale usg bioderek miała już 2 razy i jeszcze mamy przyjść raz w grudniu bo jesteśmy ciągle na granicy normy. I nadal podwójnie pieluchujemy na noc

Judith gratki:*[emoji173]
Oo to też lubię, jak idziemy do dziadków to my odpoczywamy a dziadki zabawiaja i nosza;)

Kurczę my dopiero raz z mężem.. Ale tak mnie bolało że nie wykazuje inicjatywy [emoji19]☹

Aniek fajnie że trafiłaś na dobrego lekarza:) ojoj współczuję perfum! Ja się właściwie nie psikam niczym odkąd jest Agatka, chyba że wychodzę sama, więc jestem.wyczulona na wszystkie zapachy.

My Chyba też mieliśmy e szpitalu usg glowki:D nie pamiętam.

Młoda się obudziła w nocy o 1 i nie chciała zasnac, nosilam chyba z pół godziny i się poddalam, i uwaga! Mąż wstał i ponosil i uspil! Byłam w szoku:-) ostatni raz ja usypial jak miała miesiąc [emoji173] spala do 5, nakarmilam i teraz się budzi dopiero.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bab sprobuj moze w boramedzie na beli bartoka? Ja tam robiłam. Mi tam lekarz pow, ze wiecje nie trzeba. Z kolei przezciemiaczkowe roilam w luxmedzie na kenie.

Ewella czemu 2 raz bodetla!

Linoone szkoda, my 23. Daj znac po wizycie :) (a jaki powód wizyty??) mozesz na priv. Chetnie wymienię sie opiniami :D
Jedno moge pow na prwno- super miła kobieta.

Pumelova jak to podwójnie pieluchujecie?

Dziewczyny u nas wnm, wiec pewnie to przez to, ale ciekawa jestem czy takie krzyżowanie nóg występuje tulko przy napięciu mięśniowym czy moze u dzieci z prawidłowym tez? A jesli tak to jK czesto?
Pa czy Wasze dzieciaki wkładają juz stopy do buzi?
1510041382-4a605209c510fa00-aaaaaa.jpeg


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola L ma obniżone i podgina nogi do góry, ale nie krzyżuje i cieszy się jak głupi, stopy w buzi beda chyba za sto lat:-p L póki co nieustannie jara się pięściami w buzi i przekręcaniem na lewą str.
 
Pumelova Iga o 3 wstała z uśmiechem i dopiero o 4 zasnęła ;)

Ola W na pierwszej wizycie było wszystko dobrze, ale lekarka powiedziała że zawsze jest kontrola za 2 msc.
Iga tak krzyzuje nogi np. Na basenie jak nie chce pływać a tak w domu to nie zauważyłam bo więcej leży na brzuchu :) stop do buzi nie wklada jeszcze ale rączkami cały czas łapie stopy :)
 
Pumelova ja mam czas się wyspać 23-7 spokojnie :)
Dzisiaj spał Artur 21.40-7.20 więc lajcik :)
Mi pomaga wielką ilość żelu. I z każdym zblizeniem jest coraz lepiej( tylko na początku trochę dyskomfort a potem już go nie czuc) :)

Ola w to jest normalne zjawisko krzyzowania stop. Nasz nie wkłada jeszcze ale się na nie intensywnie patrzy :)
 
reklama
Ola, szkoda. Ale dam znać po wizycie. U nas wszystko ok, ale idziemy się skontrolować. Bo u koleżanki też było ok, a potem w 7 miesiącu wyszło że jednak nie ok, także chce się upewnić.

Mój pakuje stopy do buzi od tygodnia. Przez to muszę mu częściej myć [emoji6]
A wczoraj pierwszy raz sam się przekręcił z pleców na brzuch, myślałam że oszaleję z radości [emoji6] a z brzucha na plecy nie chce się przekręcić wcale..

Pumelova, brawo dla męża. Mój wcale w nocy nie wstaje, leń jeden [emoji6]

Chodzicie normalnie na spacery jak są te alarmy smogowe?

Sent from my SM-G903F using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry