reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Monti muszę takiego kleju poszukać. Myślałam że coś konkretnego znacie.
Pumelova zakupy się udały.
Saba dobrze ze chorobsko tylko postraszyło i nic się nie rozwinęło.
Abed cieszę się że u Ciebie lepiej.
Emol jaki cudny, to wistarek nie? Mój Gucio do 1,2 kilo dolecial. I jakie ma super imię. Jak Linoone polecam 2 wtedy są szczęśliwe.
Jenny o nie, byle was nie dopadło.
Bab to pewnie skok.
Linoone nam każdy mówi że żeby bo pięści w buzi i slini się, ale dziaselka temu przeczą, u was cis widać?
Chybra jaki bystrzaka z Leona.
Ola z tym mijaniem masz racje, cała ciąża i te 4 miesiące przelecialy nie wiem kiedy. Moja mama się dziwi często, czemu Grzesia trzymam na kolanach jak śpi, a ja po prostu go chlone wtedy cała sobą. Daje mu bliskość ale i sama ja biorę.
My też w środę szczepienie. A ja jak zwykle mam katar i ból gardła. No już mam dosyć. Cały wrzesień chorowalam.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Misia bardzo ładnie to napisałaś:) mi też Emilka często na rękach usypia i uwielbiam ją tak trzymać i się patrzeć na nią:) godzinkę temu mi tak usnęła,i w.nocy jak ja.karmię mm to nie odkładam od razu do łóżeczka tylko jeszcze ją chwile lulam a ona tak się fajnie śmieje przez sen jak pojedzona jest;)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
No czas zasuwa jak szalony. Przecież w lipcu minie 3 lata odkąd jestem w domu, masakra, aż nie wierzę. Wczoraj nawet gadałam z moim o powrocie do pracy, a będę wracała na pewno nie wcześniej niż za rok i tak heh. Wydaje mi się jakby to miało być zaraz. Ale wiem, że jak już wrócę do pracy to mi dopiero będzie czas uciekał przez palce. Teraz trzeba się cieszyć ile wlezie, bo jak pomyślę o zostawieniu dzieci to aż mnie mdli:-p

Co do zwierzaczków to u rodziców mieliśmy dużo chodników i przeważnie miały na imię Dżordż lub Fred:laugh2: Ale faktycznie za krótko żyły i często płakaliśmy także nie chcę już gryzoni. Kotów nie lubimy więc u nas wchodzi w grę jedynie piesek za jakiś czas.
 
Ostatnia edycja:
Aniek WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN[emoji320][emoji813]

Emol Faldek super :D

Ola W jest taka apka bobovita i tam jest plan rozszerzania diety ale zaczynają od warzyw, oczywiście na sloiczkach ale przynajmniej jest jakiś zamysł - marchewka, brokuły itp
Większej wiedzy nie mam - jeszcze się nie interesowalam. Jakoś trudno mi uwierzyć że mój bąbel będzie zaraz jadł coś więcej niż cyca:o

Agniesia86 a co to jest agama?
Nastawienie najważniejsze!:*

Jenny zdrówka!

Bab to może być ten skok który wg internetow jutro kończymy.. (19tyg) haha współczuję [emoji23] chociaż nie zauważyłam żeby się poprawiło u nas to wszystko co się popsulo przez ten miesiąc

Linoone do wtorku jeszcze jeden wieczor, dasz sobie rade!:*
Gratulacje 4[emoji7][emoji324]

Ewella ja mam krolika, ale siedzi w klatce, przezyjesz?[emoji23]
Co to za szczepienie macie we srode? Pneumo czy te drugie?

Karuzela u mnie to samo, ino ktoś wejdzie i coś powie to pojedzone i się odwraca jakby to do niej było [emoji85][emoji23]

Liluli dzielna jesteś :-)

OLA Ja też nie mam problemu z tym że nigdzie nie wychodze. Wolę spędzić sobotni wieczór w domu niż gdzieś isc, cenie sobie ten czas z córą[emoji173]






Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia szczytem dumbo :) 1,2kg to spory szczur :) u nas też zawsze zwierzątka ponad normę wazyly i były długości, a jeść normalnie dawalusny, pewnie były pełne miłości :)

Aniek najszczersze życzenia! :)

Pumelova, ja wychodzę ale młody już wtedy śpi w łóżeczku :)
 
Emol jakby się Agatka obudziła to ja ja muszę utulic:p mąż nie zrobi tego tak jak ja;-) nie mówiąc o kimkolwiek innym;-) jeszcze się naimprezuje. Pomijając ile się już naimprezowalam;-) może mi już wystarczy [emoji23] Poczekamy aż znajomi będą mieć dzieci i będziemy sie.umawiac o 12 w poludnie[emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola W. załączam kroki wprowadzania diety z BoboVity. Z tego co mi mówiła pediatra to na razie ilość się nie liczy, bo dziecko dopiero próbuje, więc nie rezygnujesz z żadnego mlecznego posiłku. My zaczęliśmy od soczków, jeśli je ogarnie to dopiero będę wprowadzała warzywa. Do ostatniego posiłku dodaje kleik ryżowy, na początku dawałam łyżeczkę, teraz już dwie.
 

Załączniki

  • 9907152_9907120_IMG_20171106_183409.jpg
    9907152_9907120_IMG_20171106_183409.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 87
  • 9907153_9907119_IMG_20171106_183403.jpg
    9907153_9907119_IMG_20171106_183403.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 83
Misia, no wlasnie mój też pakuje piąstki i strasznie się ślini, na prawde okropnie. Jak go trzymam na ręku to mi jego ślina ciurkiem cieknie po ramieniu. [emoji6] Ale w buzi nic nie widac..

Dziewczyny, ja też praktycznie nie rozstaje się z moim, wszędzie go zabieram, nie męczy mnie to. Uwielbiam go! Uważam, że nie po to go mam, żeby komuś oddawać pod opiekę. Też cieszę się każda chwilą i trochę mi smutno ze tak szybko rośnie.. i też tęsknię za ciążą i byłabym już pewnie w następnej, gdyby nie zdrowy rozsądek [emoji12]

Umówiłam się jednak na konsultacje do fizjoterapeuty. Niby wszystko ok, ale wolę się upewnić. Może jakieś fajne ćwiczenia nam zaproponuje [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ANIEK NAJLEPSZEGO!!!!


Pumelova Haha dokładnie!

Agniesia dzięki!
Ja wiem, ze na razie nie zrezygnuje. Z ta ilością bardziej mo chodziło o to, zeby nie podać za duzo :)
A jak ten kleik rozbisz? Wg instrukcji porcje i od tego bierzesz łyżeczkę/dwie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Z tego co piszecie to chyba tylko ja zostawiam młoda z dziadkami. Oczywiście nie na długo ale na 1-2h jak muszę coś załatwić a bym nie mogła z nią wejść do środka albo jak mialam wizyty u dentysty . Jak odwiedzam rodziców albo teście wpadają to też bardzo chętnie daje młoda do noszenia bo to zawsze odciążenie chociażby dla kręgosłupa ;) a im również sprawia to radość. Zresztą wychodzę z założenia, że dziecko musi się socjalizować i poznawać różne osoby bo później może być duży problem jak będzie musiała zostać z kimś innym niż z nami (tak było u znajomej wiec nie planuje popełnić jej błędu ;) ). Kolejna sprawa że u teściow to pierwsza wnuczka także tym bardziej teściowa jest wkręcona :)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry