reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Szczerze mówiąc tego Sinlaca ja nie lubię, strasznie jest nie wydajny, wolę Alerlac z Bebilonu, ale rozszerzenie nie wiem kiedy zaczniemy, może za 2 m-ce, tyle spokoju gdy dziecko jest tylko na mleku, później się zaczyna bajlando, alergie, nie alergie, fochy, plucie:-p

Ja wkładkę z nosidła wyjęłam wczoraj.

Kuźwa przez weekend tyle się nasprzątałam, że dajcie spokój, głównie to było zw z nową szafą u góry 2,5 metrową. Był to dobry pretekst do wyrzucenia i przesegregowania rzeczy naszych i dzieci.

L znowu miał jakieś problemy z uśnięciem, ale finalnie od 22 do 7 spał. Pogoda piękna, ale i tak chyba nigdzie nie wyjdziemy, no zobaczymy. Męż dziś wziął auto i ma qpę rzeczy do załatwienia więc pieron wie kiedy z roboty wróci.

L ukochał sobie przekręcanie na lewą str, no cały czas to robi i gdy dochodzi do pewnego momentu ro się drze, bo dalej mu nie idzie:laugh2: Aaa i odkrył swoje stopy, uwielbia na nie patrzeć i gdy się go po nich gryzie czy mizia:laugh2:

Coś słyszałam o śniegu w przyszłym tyg hymmm. No miłego!
 
Ostatnia edycja:
Witam sie po dlugim czasie,staralam sie podczytywac na biezaco ale nie zawsze dalam rade.
U nas sie pozmienialo. Wrocilismy do domu z Szymkiem. I probujemy ukladac wszystko na nowo. Zobaczymy jak to bedzie.u
Tesciowa jest obrazona ze nie moze miec Szymka u siebie praktycznie 24h na dobe. Ale nie przejmuje sie tym.

Szymek ladnie obraca sie z brzuszka na plecki. I w koncu polubil lezenie na brzuchu.


Pisalyscie o wkladkach w nosidle. My juz nie mamy jakod 2 tyg.bo Szymek mial wygieta glowe.

Chybra my tez po 6mcu dopiero zaczniemy rozszerzac diete.
Ale juz teraz daje czasami jakis owoc do polizania i bardzo Szymowi smakuje.

Aim Ty robilas badania w kierunlu celiakii? Co Wam wyszlo?
Ja ostatnio mowilam naszej p.dr ale powiedziala ze dopiero jak maly zacznie jesc rzeczyvz glutenem bo poki KP to nic nie wyjdzie.

Agniesiam86 my mamy vaxol do uszu bo mi polecila szwagierka ale szczerze nie uzywalam tego jeszxze bo sie boje.

Emol sliczny szczur [emoji5]
Ale ja sie boje wszystkich zwierzatek klatkowych.



Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej:)
Agniesia tylko że ja od początku coś podejrzewam u mojej wnm także mi nie tylko chodzi o podkurczone paluszki:)

Szczur...chciałam się kiedyś zaprzyjaźnić ze szczurem mojego brata i nie wyszło mi to na dobre bo mi pogryzł rękę,krew cały dzień tamowałam hehe

U mnie też jakiś armagedon nie tylko z usypianiem ale ogólnie,maruda straszna,nieodkładalna,złośnica,ale zaczęłam jej smarować teraz dziąsełka dentinoxem i tak jakby po tym się trochę uspokaja czyli może faktycznie ją dziąsełka pobolewają...w dodatku mało je.Jak jadła 7 razy na dobę po 120ml to od soboty jednorazowo zje 30,60...jest mega niespokojna przy butli.Jedynie w nocy wypiła wszystko.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chybra ja myślę o bebiko aby zmienić mleko (ale trzy będziemy zmieniać na 2) i również inne rzeczy z tej firmy. No zobaczymy, muszę się wczytać w składy. Mały od 7.20 ma 2 drzemkę. :) o 14 z nim pójdę na spacer
Miałam na olx wystawiona suknie ślubna, nikt się nie zgłosił, wystawilam na fb sprzedam, kupię Warszawa... 5 kobiet się o nią bije. No cóż, kto może się wcześniej umówić to ma większe szczęście. Dzisiaj jedna przychodzi o 17, druga ewentualnie 18. A trzecia napisała ze weźmie w ciemno ale może jutro odebrać, więc jest trzecią w kolejności :)
Za to na laktator nie ma zainteresowania. Ale zapytam się bratowej męża, bo ma na kwiecień termin czy będzie chciała odkupić lekko używany czy nie.
 
Ooo Pola super! Dzięki :)
Ja jak sie cEgos dowiem tez Wam napisze :)

Liluli olej teściowa. Miała swoje dziecko, mogła wtedy sie angażować.
Moi widza małego rzadko, nie zamierzam im zostawiać. (I mojej mamie i teściowej). Raz, ze soe pozmieniało i teraz np sie nie wyciąga raczek z buzi, czego np moja mama nie wiedziała i chciała mu wyjmować na rzecz smoczka (którego ja chce sie pozbyc), a dwa prawdopodobnie to moje jedyne dziecko.
Na imprezy bede mogła chodzic pozniej. Takiego malucha dla siebie juz noe bede pewnie miec. Wiec łapie chwile i nie zamierzam sie dzielić. A nie jak większość rodzicow/tesciow za młodu oddaje dziecko czesto pod opiekę, zeby isc na randkę/imprezę/odpocząć, a potem stając sie babciami orientują sie, ze fajnie miec takiego malucha. No sorry... wiem, ze pkt widzenia sie zmienia i ja jako babcia tez bede chciała miec wnuka jak najcześciej, ale No taka kolej rzeczy... kazdy ma szanse na swoje dziecko i oddanie sie mu w pełni. Wychowanie po swojemu.
Pewnie gdyby u nas wszystko było tak, jak chciałam tzn poród sn, spokojne dziecko, brak problemow z napięciem, brak komplikacji u mnie i myślenie o kolejnym dziecku jedynie z obawa przed bólem porodowym, to bym zostawiła młodego chociazby, zeby wyjsc wieczorem ze znajomymi. Ale cała ciaza minęła mi w sek. Problemy z niezrozumieniem go itd odebrały mi na 3 miesiace jakakolwiek radość z macierzyństwa. W miedzyczasie to napięcie i moje poczucie winy. I znowu minęło w sekunde... noe zamierzam skracać sobie ejszcZe bardziej .zwlaszcza ze niedługo Zlobek, moja praca, wiec juz w ogole bede miała go mało... nie zamoerzam jesCZe go oddawać konus pod opiekę. Imprezy itd poczekaja


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Karuzela u mnie z karmieniem jest podobnie :sorry: najlepiej jakbym się zamknęła w pokoju, bo inaczej non stop się odrywa i główka lata za każdym dzwiekiem:sad: i zanim zje to w końcu przysypiao_O
 
Ola W.nie przejmuje sie nia juz. Najwazniejsi jestesmy my. Ja nie zostawiam Szymka praktycznie wogole. Jednynie jak ide do lekarza. Pozatym jezdzi ze mna wszedzie. I nie zamierzam tego zmieniac. Rozumiem Cie doskonale. Mi ciaza za szybko przeleciala i nie zdarzylam sie nia nacieszyc bo ciagle zylam w strachu czy tym razem uda sie donosic i urodzic dzieciatko. Nie wiem czy bedzie mi dane miec wiecej dzieci,chociaz bardzo bym chciala. Dlatego chce sie cieszyc teraz bo wiem ze takie chwile z maluchem juz nie wroca.
Ola niedlugo? Kiedy wracasz do pracy?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam to samo. J wracam w lipcu. Z urlopem w sierpniu. Wiem, ze yo jeszcze kupa czasu ale napisałam „niedługo”, bo wirm jak mi zleciał rok odkąd zrobiłam test. Początkowe 2 miesiace powoliX a potwm poleciało... teraz tak bedzie pewnie. Zwłaszcza ze jest konkretny plan dnia, a wtedy zawsze szybciej czas leci


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Niedawno czytałam artykuł o tym że dzieci powinny wychowywać się w rodzinie tzn nie tylko mama i tata ale dziadkowie,wujki,ciocie itp, że każdy powinien mieć wpływ na dziecko żeby poznawało różne poglądy na świat a nie tylko rodziców,że w ten sposób wychowują się dzieci w mniej cywilizowanych krajach, w plemionach.I może bym się na coś takiego zgodziła gdybym właśnie znalazła się wśród takiego mądrego plemienia ale jak czytam o tych frankfurterkach,miodach itp (ostatnio pewna dziewczyna na takiej grupie psychologicznej opisywała sytuację że jej matka dała jej kilkumiesięcznej córce łyk piwa!!!) to chętnie bym Emile zamknęła w 4 ścianach hehe no i te starodawne sposoby wychowania też mi zupełnie nie odpowiadają wrr.Jak moja mama u mnie była to rozmawiałyśmy o tym kiedy dziecko zaczyna odwzajemniać uśmiech,że w poprzednich dekadach pisano w książkach że w 3 miesiącu...A przecież to się dzieje teraz o wiele szybciej-Emilka już w 3tyg nieśmiało odwzajemniała.I moja mama się przyznała ze w latach 80tych i wcześniejszych zostawiano płaczące dziecko samo sobie i nie zwracano na nie uwagi dlatego te dzieci socjalizowały się znacznie później.No i jak ktoś miałby tak zrobić mojej ukochanej to bym rozerwała[emoji3]więc lepiej niech się z nami wychowuje hehe

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry