reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Panika najwazniejsze ze wam nic nie jest. A emocje beda jeszcze dlugo :-( my tez nasze auto kupilismy pod koniec sierpnia, nie bylo nowe z salonu. Trzymaj sie :-) ja mam schize teraz jak prowadze wydaje mi sie ze ktos we mnie wjedzie :-(
 
reklama
Abed wiem wszyscy cali!!! Też już przeżyłam zderzenie z sarna i zawsze w tym miejscu zwalniam!! Tu nie bylo szans ich ominąć... autko uzywane :D nie z salonu ;) nowe w sensie dopiero co kupione :D no ale szok dla M ogromny! Taki ze wolałam się nie odzywać bo zional jadem :D
 
Judith my mamy niby 65 ale wydaje mi się że jest dłuższy. Bodziaki nosi 68 a dół to już wszystke spodnie na 74.

Aga km dzisiaj nie mam zajęć, ale musiałam sama zostac, bo Arturem mnie rozkojarzal. Zrobiłam zadania zlecone do domu, poprzegladalam notatki z mikroekonomii, zaraz zabieram się za czytanie o normach prawnych.
Tak myślałam że mój jest chyba źle zamierzony. Ja miesiąc temu jak Artur wyprostowal się w wanience to był równo na jej długość i wtedy miał 66 cm. A urodził się to miał 56.

Pouczenia się to może dzisiaj jeszcze skoczek na zakupy. Teraz wszędzie jest -20% w sklepach.

Paninka mam nadzieję że wszystko z wami ok. Samochód to samochód, normalna rzecz ze kiedyś i tak by się poobijal.
 
Judith u mnie chyba podobnie, chociaz to j mierzylam, a wiadomo ze tak trudniej. Ale za to jest chudy :) i Kuba urodzeniowy 58cm. Z 8 lipca
ZresTa zdjecie jego nóg:
1508688244-acdf12eb6db616e5-aaaaaa.jpeg


Waga ok 5,7kg. Ale ja go nie głodze [emoji23]

Paninka matko... No dovrze ze Wy cali i zdrowi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella zapycham sobie dni żeby zleciało:D ale ograniczam się już do 1 aktywności, dziś popołudniu sobie spalysmy a w południe byłam u prababci młodej [emoji16]
Jak na urodzinkach? Mam nadzieje ze Iga jak aniołek [emoji16]

Judith moja nie była mierzona od narodzin ;-) tylko się wazymy

Aga km a co u Ciebie?

Paninka Jezus jakie przygody! Dobrze że wszystko dla Was bez szkód się skończyło oczywiście poza samochodem. I szkoda że Nowy, wyobrażam sobie ten wk*rw;-) sarna przezyla?

Emol korzystaj na znizkach:D ja mam zamiar skoczyć w tygodniu, w weekend nikt mnke nigdy w galerii nie widział bo nie znoszę tlumow[emoji16]
Kupiłaś cos?

Ola W moja też chuda, jak to mówi fizjo drobna po mamusi[emoji7] nikt nigdy nie powiedział że jestem drobna[emoji7][emoji7][emoji7] ah[emoji16]
Na 3 miechy miała 5,5 kg więc podobnie. Ciekawe ile będzie teraz - za tydzień skończymy 4 miesiące j mamy ważenie na szczepieniu. Na którym jesteś centylu z waga? My na 25.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dawno nie pisalam ale czytam na biezaco jedynie czasu na pisanie brak.

Mloda dalej gorzej sypia bylam nawet u lekarza z tymi jej pierdzochami nocnymi przepisala priobiotyk.

Mamy tez zrobic badanie moczu bo mlodej troche srom zarastal ale juz opanowane przy okazji robiny morfo bo w sr szczepienie.

Dzis mloda skonczyla 4 miesiece ale to przelecialo!!!!!

Ewela Pumelova fajnie ze Wam sie udal spacerek ja w tygodbiu jestem uziemiona przez szkole nlodego bo ma 3 razy na 11 a 2 na rano.Ale mam nadzieje ze na wiosne sie nam uda wyskoczyc moze w Pszczynie z Aniek na lody:-)

Paninka Abed kurcze ale przezycia dzieki Bogu ze wszystko ok!!

Pumelova kurcze ale zazdroszcze mezowi!!

Ola W rzeczywiscie chudziutkie nozki moja to ma takie salcesoniki;D ale syn tez takie mial.


Emol kupilas cos fajnego?



Widzialam ze pisaluscie o rozszezaniu diety ja karmie piersia wiec dopiero w grudniu zaczniemy zas na mm mozna juz w 4 mies rozszezac.
Ja poki co zbieram sloiczki darmowe mam juz 2 z hippa i kaszke i sloik z bobovity ale jeszcze musza poczekac.


Pogoda sie zepsula....ale i tak w deszczu dzis spacerowalismy godzinke tyle dobrze ze nie wialo.


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola w. Ja na prywatnym wątku dodaje zdjęcia, nie wiem czy tam zagladasz. Ale również mamy takie długie nogi a o 1 kg jest cięższy. Może taka jego uroda.

Pumelova nie jechałam dzisiaj a zniżki są do dzisiaj :/ jutro wyślę siostrę to niech kupi jak będzie w centrum. Ja z małym tam nie będę się pchala. A fizjoterapeuta chciał sobie zaplusowac :)

I ja zaraz sprawdzę jak my się klasyfikujemy na który centyl to napiszę.

Maziajka najlepszego! Super ze przynajmniej tobie wysyłają. Mi tylko z Hipp doszła paczka. Drugi słoiczek do odebrania w rossmanie tak?

Aha czyżby Mikołaj dzisiaj również 4 miesiące konczyl?

Ola w. Mi zmierzyła źlee i taki wzrost wpisała w książeczkę. -.-
 
reklama
Maziajka u nas częściej niż rzadziej są częste pobudki w nocy. Pierwsze karmienie po 4h a potem co 2 więc i tak nie mam najgorzej - np w porównaniu do ewelli:** kiedyś na pewno uda nam się umówić:-)
Gratuluję 4 miesiecy!:* też dostałam słoiczki poczta, jeszcze ciocia mi coś dostarczyla od przedstawicieli więc zbieramy zapasy na styczeń:-) (Noo po 27.12:D)

Ola W to w normie tyle że nisko. Mi nie zmierzyła ale nawet nie pytałam.

Emol ja właśnie z młoda na zakupy to tylko w tygodniu rano - wtedy nie ma ludzi:-) chyba że będzie padać cały tydzień to odpuszcze. Napisz ten centyl. My od pierwszego ważenia ciągle w 25 więc jestem spokojna, bo ważne żeby było stabilnie z tego co czytałam:D


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry