reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Maziajka Ty to się masz.. ;( oby szybko przeszło :)

p19u3e3k9ugosgbi.png
 
reklama
Maziajka - u nas, jest tak, że jak ktoś chce oddać, to stają na rzęsach żeby z Ciebie odpowiednio uczknac [emoji3][emoji23]. Mówię Ci..z godzinę prawie tam siedziałam, gdzie obok mnie leżanka średnio co 10 minut zmieniała klienta [emoji6].
Ostatni raz byl organizowany przez centrum onkologiczne (oddział dziecięcy) no i pigulom nie poszło ze mną [emoji19].


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga takiego schabowego z surówka tez bym zjadła mmm mięsna jestem i ostatnio z synkiem na raz zjedliśmy na czysto 4 kotlety haha. jaka surowke robisz?? jej z kiszonej bym zjadła.. chybamwiem co dziś na obiad choć moi juz z kotletami nie dadzą rady..

Rzadko sid klocimy, wiec mocno to przezywam.. juz minęły lata niedomówień i dziwnych zachowań. w tym doku 15 rocznica.. A pomysłu dalej brak..
Mimo plamien mieliśmy wczoraj przytulanki i czysciutko..dzis również, nie wiem skąd to..

Vicarika może powiedz rodzinnemu, że wizyte masz u giną za dwa tygodnie i czy może na te dwa tygodnie Ci wypisać??

Aga a to nie są zwolnienia z powodu że żona miała cc?? moj maz w Polsce po pierwszym porodzie takie dostał.

Paaalina weź aspiryne. ja dostaje bo moja mama i babcia miały stany przedrzucawkowe a w poprzedniej ciazy tez mjalam mega wysokie w ciazy.. U nas tez się to tak nazywa i w Pl tez. krew + usg. ja mam dodatkowo Refleks. jakby wyszło coś nie tak to darmowe Nifty.. jest najlepsze.
Dziwne z tym rodzeniem ale to chyba dorze??
Po ostatnim porodzie miałam mieć transfuzje krwi bo żelazo 7 tak duzomkrwi straciłam ale udało mi się stanąć na nogi dzięki konskim dawka i zgoda do domu była..
Pisz proszę w jednym poście,.

Maziajka juz 9tc, to pinoc najgorszy. trzymam mocno by szybko minęło.

Aninek uważaj Ty na siebie, bo jednak to nie jest typowe i jak tylko coś leć do lekrza. dobrze, że dziś czysto.

Aga ja rzygalam mega jeszcze w dniu porodu a cora była sporo przenoszona bo trafilam na mega marna opiekę.. za to miałam kroplowki i mówili że to wymioty niepowsciagliwe czy coś. każda ciąża to był dramat i minus ileś na wadze na początku ake to mija..ważne, żeby dzieciątko było.. i zdrowe się uridzilo..
Ta ciąża cud :D prawie nic mi nie jest.
Taka wizyty ekstra!! akurat mamy rocznicę,.

Witam nowa mamę!!

Aaaa krew.. kiedyś wam pisalam, ze do mnie przyjeżdża stała pielęgniarka pobierać krew. mam mega urazy zndziecinstwa i do teraz mimo, że przychodzi od ponad 3 lat nie udaje się odrazu a npmza 3 bo żyły pękają.. temat dramat dla mnie i jak mam dużo tatulazy, kolczyków tak pobierania krwi boje się potwornie. nawet doczytywac nie mogę..

Joanna juz przerabialam ten temat wizyt z kilka razy i nikt mi nie odpowiada.. prowadziłam takie cudo na listopadowkach i fajna sprawa.

Na wzdęcia espumisan dobry i można.
 
Dziewczyny.. poród w 4h?? zazdroszczę. Ja rodziłam w wieku 23 lat uwaga uwaga - 14 bitych godzin. Tyle czasu na łózku porodowym i w mega silnych skurczach krzyżowych i normalnych. Gdyby nie mój mąż to bym nie urodziła naturalnie. Miałam wywoływany poród przez białkomocz i nadciśnienie. Dlatego jestem przerażona jak będzie tym razem. Tamten poród był 6 lat temu i nadal go pamiętam.

Ja mam dziś wizytę o 19.00. To będzie wg OM 6+1 a wg USG 6+4 więc mam nadzieję, że będzie biło serduszko. Bardzo by mnie to uspokoiło bo jakaś nadwrażliwa jestem na tą ciążę i ciągle się czymś martwię.
 
Lilith widziałam taki kalendarz na wątku "invitrówek" i uważam, że to super sprawa :)

A z tymi żyłami to macie przerąbane. U mnie jest jedna, taka dyżurna. Resztę ciężko znaleźć.

Morela współczuję z tym porodem. Niestety wiem, co to są bóle krzyżowe. U mnie tylko takie występują. Ale 14 h chyba bym nie dała rady.
 
Witam was mamuśki,nie pisałam 2 dni,bo mam chyba gorzej niż Maziajka,praktycznie widzę na lubelski cały czas,przez te skurcze żołądka kompletnie opadlam z sił,wiem że to się nadaje do szpitala ale próbuje się jeszcze jakoś trzymać,zadzwoniłam po teściowa więc na jutrzejszy ranek będę miała pomoc.
Wczoraj miałam wizytę,okazało się że jednak w jajniku zostały resztki cialka żółtego które teraz powinny się wchłonąć,a w macicy miałam już ładna fasolkę i nawet biło serduszko,dlatego w szpitalu nie wiedzieli co ze mną zrobić bo była ciąża pozamaciczna a jednocześnie pusty pęcherzyk w macicy i beta rosła.prawdopodobnie ciąża mnoga i jeden tylko dotarł do macicy,niejasna sprawa jest z beta,bo przy ponad 12 tyś.było widać sam pecherzyk,do tego ciąża wcześniejsza o pełne 2 tygodnie,wczoraj był 6t 6dz.wychodzi na to że zaszlam w ciążę dzień przed spodziewanym @.nawet mój gin.nie potrafił mi tego wytłumaczyć.teraz będę trzesla gatkami ze strachu przed 12 tyg.I przeziernoscia karkowa.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga takiego schabowego z surówka tez bym zjadła mmm mięsna jestem i ostatnio z synkiem na raz zjedliśmy na czysto 4 kotlety haha. jaka surowke robisz?? jej z kiszonej bym zjadła.. chybamwiem co dziś na obiad choć moi juz z kotletami nie dadzą rady..



Aga a to nie są zwolnienia z powodu że żona miała cc?? moj maz w Polsce po pierwszym porodzie takie dostał.


Aga ja rzygalam mega jeszcze w dniu porodu a cora była sporo przenoszona bo trafilam na mega marna opiekę.. za to miałam kroplowki i mówili że to wymioty niepowsciagliwe czy coś. każda ciąża to był dramat i minus ileś na wadze na początku ake to mija..ważne, żeby dzieciątko było.. i zdrowe się uridzilo..
Ta ciąża cud :D prawie nic mi nie jest.
Taka wizyty ekstra!! akurat mamy rocznicę

No ja właśnie nigdy nie byłam za bardzo mięsna [emoji6]. Najbardziej to drob (i to też w sumie filety z kurczaka bądź indyka), ale schab też jadalam przed cisza. A teraz to tylko na myśleniu co by tu zjeść się kończy. Nie jadłam wczoraj ani schabowego, ani ziemniaków z surówka (wczoraj była z buraczkow).


Zwolnienia od ginow dla panów - Ci panowie, o których wspomniałam mają ponad 50 lat, więc żon już nie zaciazaja. Podejrzewam, że tak jak w przypadku mojego taty, akurat wtedy dyżur w przychodni miał gin z praktyką rodzinną i podpisywał L4 jak leci [emoji6]



Współczuję przeżyć ciążowych, z całą gama objawów do końca :-(.



P.s. Co do surówki z kiszonej kapusty.. I ja mam na nią ochotę. Od 4 dni mam kupione opakowanie i trzymam w lodówce - może w sobotę sobie zrobię (z dużą ilością marchewki i odrobiną cebuli, bo boję się, że będzie mi się później odbijala cały dzień i noc) [emoji3].
Po powrocie z pracy do domu, muszę wszystko szybko robić (w tym przypilnowac lekcje córy), bo padam na pysk. Więc tylko na zupie kończę obiad i zarazem kolacje, bo jak usne ok.18:00 to budzę się przed północą [emoji6].


Dziewczyny.. poród w 4h?? zazdroszczę. Ja rodziłam w wieku 23 lat uwaga uwaga - 14 bitych godzin. Tyle czasu na łózku porodowym i w mega silnych skurczach krzyżowych i normalnych. Gdyby nie mój mąż to bym nie urodziła naturalnie. Miałam wywoływany poród przez białkomocz i nadciśnienie. Dlatego jestem przerażona jak będzie tym razem. Tamten poród był 6 lat temu i nadal go pamiętam.

Ja mam dziś wizytę o 19.00. To będzie wg OM 6+1 a wg USG 6+4 więc mam nadzieję, że będzie biło serduszko. Bardzo by mnie to uspokoiło bo jakaś nadwrażliwa jestem na tą ciążę i ciągle się czymś martwię.

Trzymam kciuki Kochana za pięknie bijące [emoji173]

Ojjj, to Ci zeszło na porodowce :-o. Trzymam kciuki, żeby teraz było błyskawicznie ;-). Ponoc drugi poród jest lżejszy :-)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@tea80 trzymam kciuki :happy2: oby wszystko było dobrze

Ja postanowiłam jutro iść na I wizytę nie dam rady czekać do 9.12 wiem że będzie dobrze, ale chce się przekonać na własne oczy może będzie już serduszko bo 7 tydzień się zaczął. Ale byśmy byli szczęśliwi :rolleyes:
 
reklama
Dzien dobry juz w południe :)

Lilith mam nadzieje ze dziś czysto i spokojnie z mężem, ze przez noc w głowie sie wszystko ułożyło i powitał Was słodki poranek. Juz doczytałam ze juz ok

Aninek dobrze ze juz bez plamien, oby tak zostało

Agness i tak powinno byc na tym etapie, dobra wizyta

Aga u mnie jakos potrawki z kurczaka sie nie robi, znam tylko z podstawówki ze szkolnej stołówki, na pewno tez zrobie któregoś dnia. Na dziś spagetti. W przyszłym tygodniu muszę zrobić kapuśniak. Mam tyle kapusty od teścia

Maziajka pisałaś ze w poprzedniej tez tak miałaś i ladowalas na kroplowce, nie pomyliłam? Wiec na pewno znasz granice swojej wytrzymałości

Paulina miałyśmy takie same porody . Tez mam skłonność do wysokiego ciśnienia. Na studiach aż do zajścia w pierwsza ciaze byłam na lekach. 1sza ciaze zaczynałam z depegytem, ale im dalej tym ciśnienia niższe. Od tamtej pory mam spokój. Choć znając życie dostanę kartę do wypełniania 3 lub 4 razy dziennie pomiar i dodatkowo cukier

Luczija witaj. Nie masz obowiązku leżenia w związku z kosmowka na razie?

Karo współczuje! Mnie zaczyna łapać ok 20tc to jest masakra! W nocy budziło mnie to. Renni moim przyjacielem i zimne mleko. Choć słyszałam ze mleko nie działa. U mnie działa. Nawet jeszcze w porodzie mnie męczyła. A tak to tez nie miewam nigdy

Zonagraja to od progesteronu, mam nadzieje ze niedługo Ci przejdzie

Morela bidulo z tym porodem, ale drugi idzie szybciej a parte to juz ekspresem u mnie po 3cim skurczu Misiek był. Ale krzyżowe i ja zaliczyłam w pierwszym. Okropieństwo nic nie daja a wali po plecach coś strasznego. Te z brzucha mialam wrazenie ze to pikus

Tea bardzo skomplikowane faktycznie. Ja juz w poniedziałek mam przeziernosc
 
Do góry