reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Opiszę wam zabawną rzecz :D
Śpię sobie, słyszę płacz dziecka, no to budzę się. Patrzę na projektor godziny- 2.35. Myślę sobie łaaał co się stało, moje kochane dziecko tyle na raz spało (w domyśle-a ja z nim) !
Po czym podczas karmienia patrzę na tel,a tam 23.35 :p okazało się że bez okularów źle odczytałam godzinę z projektora :D czar prysł kochanego dziecka :p
 
reklama
Też pije karmi na laktacje i wydaje się działać dobrze :)

U nas też popołudniu padało ale mąż i tak ż iga poszedł na spacer na chwilę ;)

Aim ja mam dni, że od rana patrzę na zegarek kiedy będzie 15 i mój wróci..a jak ma jeszcze coś po pracy do załatwienia to najczęściej jadę do rodziców.
No nieźle ż tą godziną karmienia ;)
U mnie historia taka..usypialam ige i myślę "jak dobrze że już tak nie płacze w nocy, tyko je i zaśnie" no to wstała 00:20 jeść nie chciała wielki krzyk był przez 30min i zasnęła na mnie dopiero wtedy ale o tak w ińnym pokoju bo co wychodziłam do sypialni był krzyk...teraz je zobaczymy czy zasnie :(
 
Mi włosy strasznie lecą, od początku września biorę Biotebal, zobaczymy czy coś pomoże:blink:

Kurczę L prawie wcale głowy nie trzyma gdy jest na brzuchu, tzn na chwilę podniósł wczoraj i dzisiaj tak wysoko i tyle. Będąc w pionie podnosi, ale asekurować go będziemy musieli jeszcze długo podejrzewam:frown:

L usnął 21:30 i wstał na jedzenie 4:30 i to chyba tylko dlatego, że K musieliśmy przebrać:blink:

Pierwszy raz napaliliśmy w kominku ( zamontowanym 2 mies temu ) w sb i mega śmierdziało tymi plastikami i klejem, martwiłam się, że tak już zostanie. Ale wczoraj znowu przepaliliśmy i było już na szczęście ok:blink: Uwielbiam go :laugh2:
 
Emol Twoja mama wygląda jak mama a nie babcia :D

Liluli:**
Mi wypadły chyba wszystkie po miesiącu od porodu. Przez 2 tyg garściami! Ale przestaly. Ciekawe czy jeszcze będą wypadac.

Aim wyczuwam śmiech przez lzy:D

Ewella najgorzej pochwalić. Jak ją się chwalilam że w nocy super śpi zasypia sama o 21 to tego wieczoru do 24 mąż ją nosił:D może nie lubi sypialni?

Chybra nasz fizjo powiedział że samo w sobie podnoszenie główki nie jest tak istotne jak inne rzeczy ale nie pytałam jakie. Ale powiedział że wokół główki robi się straszny zamęt;-)

Hahaha puściłam sobie piosenki dla dzieci na esce:D (melodia do ona tańczy dla Mnie)
Ja, uwielbiam dżem i gdy go jem, on w brzuszku tańczy,
Bo, ten słodki dżem, smaczniejszy jest od pomarańczy...[emoji23][emoji23][emoji23][emoji126][emoji322]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liluli- ja jeszcze nie zauważyłam, żeby mi wypadały. tzn trochę wypada ale nie jakoś tak garściami.

Chybra- jak Asia leży na brzuszku też jej się głowy podnosić nie chce. Ja to się boję jej nie trzymać ale muszę się jakoś przemóc.

U nas w poniedziałek i wczoraj bardzo ładna pogoda, słoneczko i w miarę ciepło. Byłam w ciuszku i kupiłam bluzeczkę dla Asi i sobie świetną kurtkę jesienną w stanie idealnym, rozmiar też jakby na mnie szyta :biggrin2: zapłaciłam za 2 rzeczy całe 23 zł :-) :) Dziś od rana leje deszcz, ciemno jakoś na dworze, a mnie głowa boli odkąd wstałam.:surprised: Przespałam całą noc- tzn od 22 do 6:50, ale mąż mi napisał sms z pracy, że w nocy Asia się kręciła bardzo, mało zjadła ale gorączki nie miała- to najważniejsze.
 
Pumelova Liluli mi wypadają bo widzę Ale nie jakoś dużo na raz. ;) a co do dzięki tanecznego w brzuszku to kto wymyśla te słowa to ma bujną wyobraźnię.

Ewella któraś kiedyś pisała ze kolyske przesunela o metr w prawo i już się dziecię nie denerwowalo. Może musicie przestawić łóżeczko.

dqprjw4zspqhi03q.png
 
Chybra - może kładziecie małego na zbyt miękkim podłożu? Mój tak dzwigal ładnie głowę u lekarza i okazało się, że twarde podłoże Plus trzymanie pupy w trakcie leżenia sprzyja podnoszeniu głowy.

Farbek nie sprawdziłam jeszcze...

Próbuje ten napój słodowy. Dam znać czy działa:)

Z dobrych rzdczy, ktore mnie wczoraj spotkaly to pierwszy taki wybuch smiechu w wykonaniu synka!
A zła- już w tym miesiącu zaczynają remont windy jak się okazało... i będę musiała chyba przesunąć termin chrzcin bo mobilność będzie bardzo utrudniona (9 piętro w wieżowcu) jak na zlosc... a miala być robiona dopiero w listopadzie...
 
My po szczepieniu już :) wszystko super tylko pani doktor woli się upewnić że bladość synka to uroda po tacie a nie choroba więc byliśmy też na pobraniu krwi :) i brawo tu dla pielęgniarki która żeby mniej traumatyzować młodego wyjęła mu tylko rączkę z chusty i tak pobrała :)
A na następnej wizycie dostaniemy skierowanie na badania w kierunku celiakii, cieszę się, bo myślałam nad tym :)
 
Mi włosy nie wypadają jak narazie, fryzjerka mówiła, że mogą zacząć jak się skończy karmić piersią oby nie ;)

Pumelova no super radio haha muszę sprawdzić :D my słuchamy piosenek po angielsku co trzeba części ciała pokazywać i jej się podoba zawsze się śmieje :)
Myślę , że sypialnię lubi może jakiś koszmar jej się śnił nie wiem ;) wstała z dobrym humorem tzn. Nie zapeszam :p

Emol w łóżeczku Iga tylko zasypia a przy pierwszym karmieniu już u nas w łóżku zostaje i śpi, chyba że nie chce u nas spać zobaczę dzisisj będę ją odkładać tyko, że wtedy tylko ńa brzuchu w łóżeczku bo na plecy jak ją odkładam to cały czas ma ten odruch moro, nie wiem dlaczego ..
 
reklama
Do góry