reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Aga km życzę szybkiej przeprowadzki i żeby było jak najmniej przeszkod!

Ewella właśnie próbowaliśmy - super poszło zjadła bez zmarnowania chociażby kropelki - taka zwykła z aventu butelka. Ta calma to niedosc że lalo jej się po buzi to nie chciala.
Mogę wychodzić z domu!!

Nas nie zmierzyli na długość, podobno tylko obwód główki i klatki piersiowej jest miarodajny.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem dziewczyny czy u Was jest tak samo, ale chyba dla Artura już jestem TYLKO mama, bo potrafi być niezadowolony z niewiadomego mi powodu. A wystarczy że ktoś przyjdzie, Kuba z pracy czy w ogóle goście to on grzeczny, się przygląda, uśmiecha a po wyjściu gości idzie grzecznie spać. Jakby czekał na gości ze przyjdą ;) czy Wasze dzieci też są takie towarzyskie?

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aim no właśnie chyba sie umowie z kolezanka ktora sama wpadla w szał chustowy. Bo czesto nie wyrabiam z noszeniem Szymka. On nie zaaypia inaczej tylko na rekach buuuuuuu

Aha wspolczuje Ci ogromnie. Nie daj sie depresji! Maja taka była ze zero spania w dzien. Po 15 minut na rekach. Szymon lepiej ale tez sie zrobil nieodkladalny. Kurde ludzie karmią i odkładają a u nas od razu ryk [emoji52][emoji22]. I nasz tez sie drze w samochodzie jak nie jedzie (na światłach, w korku). Okropnie. Potwierdzam trzeba silnych nerwow zeby jezdzic....a wieczorem od kilku dni placze, bąki, odkladany od razu się budzi grrrř... do2 godzin to trwa. Juz się zastanawiam czy to nie kolka...

A propos kolczyków to ja tez jestwm z tych co to uważają że przeklują jak dziecko będzie chciało. Moja jeszcze nie cgce pomimo ze uwielbia moje kolczyki i udaje ze je nosi... ale kolezanki corka ma od 9go miesiąca i jest spoko. Tak ze kwestia podejścia rodziców. ..

U nas jest uczulenie na pampersy wiec jedziemy na Babydream żółtych. Juz w 2 wskoczylismy [emoji4]


Paninka ladna waga! [emoji50]
Patuszka co to kurka jest za licho nooo.. po antybiotyku będzie juz dobrze! Jak bioderka?

Paninka jest extra! Bardzo fajna sukienka!
Misia wow ale pazury! [emoji4] jej! !

Ewella pediatra widziala wyniki bilirubiny i stwierdziła ze czekamy. .. kurde [emoji52]







Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kylesa no to już nie wiem...tutaj mi mówili, że w domu można podawać do picia wodę z glukoza wtedy szybciej schodzi no ale jak lekarz Wam nic nie kazał, podobno żeby tylko nie utrzymywała się pow.3msc bo wtedy nie jest dobrze. No i żeby nie szczepic jak jest ta bilurbina podwyższona. Pisze tylko to co się w szpitalu dowiedziałam :)

Pumelova no to super, ze ładnie pije :) Iga też z tej butelki avent małej lubi pić ale to wody czasami trochę dawalam a mleka jeszcze nie odciagalam i nie próbowałam ale pod koniec sierpnia mamy zaproszenie do znajomych i Iga ma zostać z rodzicami to odciagne ale też wcześniej spróbuję czy będzie chciała tak :)
Czyli możesz wychodzić sama :D a tata da radę! :)

U mnie mąż po miesiącu napisal na Facebooku, ze nie przyjmuje laptopów itp. Przez jakiś czas do naprawy ( tym zajmuje się po pracy na etacie) bo ma dziecko małe w domu- dobrze, że się skapl że ma dziecko :p

Aim super, ze chusta się u Ciebie sprawdza, ja jutro idę do fizjoterapeuty to zobaczymy co powie, jak pozwoli na chustę to też będziemy się nosić :)

Iga urodziła się 53cm a tutaj jak ją mierzyła to wyszło 52... Spoko ktoś mierzyć nie umie :p ciuszki na 62 ubieramy.

Noc ciężka Iga od 19 do 23 płakała, a w nocy jak zjadła też zasnąć nie umiała przez jakiś czas a teraz już z tego co widzę spać nie zamierza :p

Miłego dnia
 
Ewella współczuję Ci tego szpitala z malutka, ale przynajmniej jasno Ci powiedzieli np żeby odłożyć szczepienia, bo jeszcze byś nie wiedząc mogła zaszczepić Ige i mogłoby to zaszkodzić.
A sama też przerabiałam temat żółtaczki z pierwszą córeczka, oby Wam szybciutko bilirubina spadła!

Pumelova super! Możesz wychodzić!:) Ja też olalam ta butelkę calma;) ps. I moja córa też;)

Kylesa chusta super sprawa, ja mam elastyczna i tkana. Na razie wkładam dzidziola do elastycznej, to się mota super szybko, wg mnie do nauki motania elastyczna chusta wystarczy spokojnie YouTube:) przy elastycznej to jest fajne, że możesz dzidziola wyjąć na chwilę z chusty bez rozwalania całej konstrukcji i wsadzić za chwilkę z powrotem, nie trzeba następny raz motac, to się przydaje bardzo:)

Aga km spokojnej przeprowadzki!:)

Aha oby Twój dzidziolek szybciutko przestał płakać tak dużo, może cierpi na kolki i od tego? Wierzę Ci, że jesteś wykończona, jak moja Oliwia czasem dłużej popłaczę, to ja jestem po prostu szczepkiem nerwów;) na szczęście (odpukac) u nas malutka nie ma dużych kolek (albo na wysoki próg bólu) i dodatkowo wie że noc to noc i służy do spania:)

Aniek ciekawa jestem jak minęła Wam podróż nad morze? Też bym chętnie wybrała się gdzieś dalej z malutka:) na razie jeździmy tylko do nas na wieś, to jest ok 30 km w jedną stronę:)

Co do kolczyków, to uważam że dziecko musi samo chcieć, moja starsza ma pięć lat i chciałaby już żeby jej przekłuć uszy, ale ja jeszcze to odwlekam:)
 
Ostatnia edycja:
O,u mnie z mierzeniem było podobnie, przy porodzie 53 i po miesiącu też 53 tylko ubranka coś się jednak skurczyły ;)

U nas wczoraj doba była super super i noc i dzień a dziś noc to był dramat, najpierw sen od 21 do 23, później od północy do 2 ( to tu już ja też spałam) a później już tylko 2 razy po pół godziny :D z rana też mu się nie zachciało spać więc do chusty i już wróciliśmy z zakupów w Carrefour (szybko przydała się opcja ich 24 godzinnego otwarcia) które przespał. No ale ja dalej nie więcej słabo widzę dzisiejszy dzień :p
 
Kylesa my Tez babydream żółte. Ale ja mam jeszcze 2 paczki zamknięte więc je wykorzystam i chyba też 2 spróbujemy, bo trochę na udzikach się odciskaja.
Ewella co do mężów to oni w innym świecie zyja ;) dobrze że napisał.

Pola też mój jakiś większych problemów nie miał z brzuszkiem, noc to noc to on spał. Ale dzisiaj to chyba pierdki wyjście nie mogły lub kupa bo jak ma się kolke to chyba nie ma takich chwil ze dziecko się uspokaja? Ubudzil się już o 2, a nie o 4.30 jak zawsze. I płacze i pręży się. Dałam termofor, szum odkurzacza na Youtube, do łóżka go wzięłam, tulilam, tetre dałam przy buzi.... po 20-30 min już nie płakał, ale pokwekiwal do 4 rano. Więc i ja nie spałam. I obudził się o 7 i też na zmianę je i się pręży i puszcza baczki to chwile jest uśmiech i satysfakcja. I znowu skupienie się na kolejnym baczku...

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny podobno w 6 tygodniu wszelkie kolki itp osiągają apogeum.
Wiec dziecko moze byc hardkorem :) tak czytałam i pediatra mi sama z siebie powiedziała, ze w kwestii spraw brzuszkowych, kołek itp to wlasnoe w okolicach 6 tygodnia jesy takie apogeum. Potem juz powinno byc lepiej.

Ja natomiast podejrzewam u Noego alergie/nietolerancję.
W dodatku był sluz w kupie i czasem puszcza baki i w pieluszce jest woda..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kylesa my Tez babydream żółte. Ale ja mam jeszcze 2 paczki zamknięte więc je wykorzystam i chyba też 2 spróbujemy, bo trochę na udzikach się odciskaja.
Ewella co do mężów to oni w innym świecie zyja ;) dobrze że napisał.

Pola też mój jakiś większych problemów nie miał z brzuszkiem, noc to noc to on spał. Ale dzisiaj to chyba pierdki wyjście nie mogły lub kupa bo jak ma się kolke to chyba nie ma takich chwil ze dziecko się uspokaja? Ubudzil się już o 2, a nie o 4.30 jak zawsze. I płacze i pręży się. Dałam termofor, szum odkurzacza na Youtube, do łóżka go wzięłam, tulilam, tetre dałam przy buzi.... po 20-30 min już nie płakał, ale pokwekiwal do 4 rano. Więc i ja nie spałam. I obudził się o 7 i też na zmianę je i się pręży i puszcza baczki to chwile jest uśmiech i satysfakcja. I znowu skupienie się na kolejnym baczku...

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
Emol to kolka jak nic, oby przeszło szybciutko!
 
Do góry