reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

U nas kupki też ruszają na szczęście.Teraz mała śpi od 2 gdz jakimś cudem na ogródku, mają przyjść znajomi R na obiadek to będzie udawać spokojną a jak pójdą to będzie jazda.
Mój R jest bardzo zaangażowany w opiekę, już jak mnie szyli w szpitalu to położna mu objasniala wszystko, pokazywała jak trzymać, przebierać i mega go to ekscytowalo i w dalszym ciągu tak jest.Zwariował na punkcie małej nosi, przebiera, wymysla piosenki itd itp.Np w ciągu dnia zajmuje sie nia a mi każe iść spać, jestem mu ogromnie wdzięczna i cieszę się że wziął ten tacierzyński bo nie dałabym rady sama bo małA jest raczej z tych wymagających.
Misia czytałam te artykuły i przy okazji trafiłam na artykuł o high need baby , zaraz wkleje linka może się którejś przyda bo jak czytałam to jakby opisywali moją Emilke...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chybra gratki:D

Patuszka ja dziś wręcz przeciwnie, młoda śpi cały dzień w wózku bo jesteśmy w terenie, karmiłam w aucie normalnie cud malina- teraz wracamy do domu więc pewnie pokaże nam jak się wyspała:D

Ika Moja też strasznie polykala. U mnie najgorsze były pierwsze 3 dni podawania kropelek i tak całkiem pomogły chyba po 5. Nie pamiętam już ale pamiętam że weekend był straszny a zaczęliśmy podawać w piatek.

Ewella znam i takich którzy w ogóle nie brali udziału w pomaganiu przy dziecku - np jeden się brzydzil pieluszek. Z czasem się z nią oswoi:-) ona pewnie wyczuwa jego niepewność i zdenerwowanie więc mu nie ulatwi. Ciesz się że mama Ci pomaga i jakoś możesz przetrwać ten trudny czas :-)
Też nie odkładam przed 3 ziewnieciem bo też płacze na zmianę ze ssaniem wszystkiego dookola:D ale super znać teorie haha
No tam w tej książce było że jak był płacz to podnosiła i jak się uspokoila to ta babeczka znów odkładala itd. I tak 126 razy pierwszej nocy. Serio - mąż to przeczytal i kiedyś młodą 20 razy odłożył:D

Aaggaa.. [emoji11] szkoda że tak jest, życzę Ci żeby się trochę zmieniło, żeby Ci było lżej [emoji173]
Moja ma 5,5tyg i wali po 8 kup dziennie.

Olisiaa nam na szkole rodzenia też mówili żeby rozgrzać przed karmieniem i schłodzić po. Chyba żeby się zastój nie zrobil?
A laktator masz? Troszkę odciagnij, do momentu ulgi

Aniek po co dowod?
Pewnie się zapomina albo inaczej - nie ma czasu się nad sobą uzalac;D
Jak brzuszek?

Bab lepiej już się goisz;)?

Ewella też tak mieliśmy że ciągle płakała i właśnie wtedy się podlamalam i zabronilam mu zapraszać gości i tak zrobilismy. Dopiero wczoraj przyszedł kumpel którego wtedy zapraszal. Bądź stanowcza albo nie wychodź z sypialni jak sobie kogoś zaprosi. Nie daj się bo zwariujesz dziewczyno. Musisz odpoczac!

Kasia831 to wy możecie mieć oboje wolne? Fajnie :) albo Ty nie pracujesz? Nie pamiętam dokładnie.




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella zgadzam sie z Pumelova nie mozesz sie dac i tyle. Nie ma ze nie chce czy nie potrafi to tez jego dziecko.


Aga 88 ehh a myslalam ze u Ciebie po porodzie sie zmieni:-(


Olisia nie rezygnuj z KP to tylko na poczatku tak boli i jest ciezko pozniej bedzie tylko lepiej.Wiem co mowie bo sama przeszlam juz 3 zapalenia piersi.


Aniek ja mam wit D Bioaron takie kapsulki twist off.


Abed tez o tym slyszalam i do tego sie stosuje blizej mi do tej teori jak wlasnie do jezyka niemowlat...wg mnie takie dziecko potrzebuje duzo bliskosci i my ja musimy dac.


U nas kup z 3-4 dziennie.Mloda mi sie zmienia coraz mniej placzu sama zasypia w lozeczku czy legowisku nie potrzebuje juz lulania .No i spi od 21-22 do 3-4 a wczesniej pierwzze karmienie bylo juz o 1 tak wiec jestem szczesliwa i wyspana.

Lecimy teraz na spacer bo dzis pogoda sprzyja.

A we wt czeka nas szczepienie choc jesli bedzie upal to przekladam.



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyszla Mamusia - gratuluję! [emoji4] [emoji7]
Pumelova dziękuję za info [emoji4] dzizas Szymek skończył 3 tygodnie i codziennie liczę na to, że nie bedzie kolek brrrr

Za to ma srake dzis jakby biegunkę bo taka płynna i nie wiem czy rzeczywiście czy to normalne. ... ech



Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj cały dzień na działce płakałam bo już nie miałam sił na nic ... mąż zobaczył chyba, że naprawdę już nie radzę sobie i trochę małą się zajął.
Wiem, że muszę go bardziej angażować ale mi on mówi, że musi pieniądze zarabiać i takie tam...
Znajoma wpadła tylko na chwilę oddać laptopa do naprawy i jak zobaczyła jak młoda płacze to stwierdziła, że na pewno ma problemy z brzuszkiem bo tak nogami robi...ale co więcej mam jej dac, daje ten espumisan już.. może jutro pójdę do pediatry zapytać ale wiem co powie, że mam dietę zastosować ale czego bym miała nie jeść? I tak już ostatnio ograniczylam jedzenie, no chyba że inne podejście ma ten lekarz.. eh ...

Maziajka cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze i jesteś wyspana :) czekam na takie dni i u mnie ! :)

Myślicie, Ze jak Iga je z piersi co te 2,5-3h sama jej nie odkładam tylko ona kończy jeść to jest najedzona ? Bo mi mówią żebym może dała na wieczór butelkę bo może za mało wartościowe mleko i ona głodna jest ...
 
Ewella nie ma czegos takiego jak niewartosciowe mleko moja Jagoda jest starsza od Igi a dopiero 2 dni ma taka przerwe nocna tak budzila sie co 2.5-3h.Nie dawaj zadnej butli bo dopiero bedzie ja brzuch bolal.A co do znajomej to wcale nie musi miec racji moja tez ciagle nogami wymachuje a problemow z brzuchem nie ma.

A co do meza pewnie musi dorosnac jeszcze.Moj takie odchyly przy 1 dziecku mial.Teraz robi wszystko przy malej od poczatku.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewella tez nie sadze ze butla pomoze. A czy Iga robi kupe przy kazdej pieluszce ? U mnie tak bylo i polozna powiedziala ze nie radzi sobie z trawieniem i zaczelismy podawac Delicol, u nas pomoglo. Pozniej jeszcze espunisan zeby latwiej powietrze uchodzilo. U nas troche lepiej. A przede wszystkim stres nie jest wskazany przy karmieniu, powiedz to swojemu m, masz dobre mleko i wystarczajaco :-) uwierz w to :-) przekarmianie tez nie jest dobre. A nie masz gdzies doradcy laktacyjnego ? Lepiej moze poradzi niz lekarz.
 
reklama
Abed kupę robi jedną dziennie i to z wielkim wysiłkiem właśnie, położna mi tylko ten espumisan zalecila. Wiesz, nawet nie wiem czy jest gdzieś u mnie taki doradca muszę popatrzeć a myślisz że co sposób karmienia zły czy co ? :)
 
Do góry