reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hymmm faceci. Dziewczyny, może muszą to sobie na spokojnie przyswoić, w końcu to dla nich też rewolucja w życiu, mam taką nadzieję;-) ;)
Mój na szczęście bardzo ogarnia sytuację, przy armagedonie z K dzięki Niemu właściwie nie zrobiłam czegoś głupiego. On czuł macierzyństwo, a ja nie. Teraz też pomaga ile może i oczywiście robi dużą robotę przy K, a i gdy ma czas to przy L.

Kurde i u mnie przyszło wyczekiwanie qpy:-pUwielbiam ten temat. Hehe. L od 20 nie utoczył nic, a to dziwne. W ogóle ile Wasze dzieciaczki mają zmian pieluch codziennie? L ma ok 8-9

W ogóle w nocy było jedzenie o 1 i o 5 :-) :)

Szczerze Wam powiem, że czasem po całym dniu wieczorem mam dosyć mamowania, wczoraj tak było, bo oba dawały w kość. Na szczęście gdy się wyśpię to przechodzi .

Aaa i jak u Was po cięciu krocza? W sensie ja jutro mam 2 tyg i szwy jeszcze są:oo2: Po K mi chyba w 5 dobie zniknęły.
 
reklama
Misia no widzisz jaka masz rzekę mleka:-))

Abed czytałam też o tym :) ale gdzieś czytałam że ten pierwszy miesiąc najgorszy że powinniśmy się w całości oddać maluszkom. Moja takiego typowego otulania nie lubi bo placze, ale podobno jak się od początku nie otula to tak jest. A poza tym nie budzi jej moro:-)

Ola W też tak czasem mamy że cały dzień jest super a potem wieczorem tak marudzi i płacze poza cycem że nie wiem jak ja uspac ale w koncu pada. Widocznie przegapilismy moment kiedy zaczyna być śpiąca i nie umiała zasnac. W języku niemowlat jest napisane że do trzeciego ziewniecia jak się nie odłożył do łóżeczka to zasypianie będzie problemem.

Ewella nie martw się w koncu mąż ogarnie :-) dziecko wywraca nasze życie do góry nogami trudno przewidzieć jak sobie poradzimy, może potrzebuje więcej czasu na oswojenie się z sytuacją. Ja nie ukrywam że gdyby nie wsparcie męża to bym nadal wyła pod prysznicem:D ale u nas jak tata nie umie jej dłużej uspokoić to też się kończy cycem;-)

Aaggaa :* oby mu się szybko odmieniło :)

Madwoman zapomnisz o porodzie:D uczcie się siebie!:*

Emol gratulacje kupy:D normalna byla? Moja od 2 dni robi w nocy zielone

Chybra mi mój gin ściągnął mimo że rozpuszczalne w 8 dobie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova tak jak zawsze musztarda z serkiem wiejskim i takiej konsystencji jak zawsze.

Chybra my mamy sporo sikow, z 11 razy pieluche zmieniam, aby się nie odparzyl. Teraz chłodniej to i mniej pić bedzie.
Gratuluję przespanej nocy ;) my jak zawsze karmienie 4.30 i 7. Ale między tymi to spał ale stekal przez sen, że spać nie mogłam. ;) ale o dziwo się wyspałam. Mi dwa pierwsze szwy rozpuszczalne zdjęła położną bo "już nie trzymały ale uwieralo" a ostatni szef długo trzymał, po 2 tyg dopiero widziałam jak był na wkładce.

Sent from my HTC Desire 820G PLUS dual sim using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny czy was po porodzie tzn u mnie juz 4 dzień też tak bolały lub bolą piersi. Mam teraz nawał pokavrmu, mała wisi przy cycu całymi dniami, piersi jak balony, nabrzmiałe i całe obolałe. Rozmiar robi swoje bo przed już były duże. Czy to trwa wiecznie czy z czasem mija? Bo jestem skłonna zrezygnować z kp na rzecz mm.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol a miałam jeść serek wiejski na śniadanie [emoji19] haha ;-)

Olisiaa mija potem nie bolą ;-)! Coś Ty jakby ciągle tak bolaly. Przystawiaj a jak nie je to odciagaj bo będą bolały jeszcze bardziej. Takie masz aż twarde, nie?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olisia, może spróbuj laktatorem odciągnąć? Mi pomogło i uratowało tyłek przed konkretnym nawalem pokarmu.

Chybra, gratuluję[emoji6][emoji6]

Dziś chyba będzie dzień z cyklu "jestem nieodkładalna"[emoji12][emoji12] kosz gryzie, moje łóżko pali, jedynie rączki i mamy brzuszek nie robi krzywdy[emoji6][emoji6]
 
Widzę że temat kupy przewija się nieustannie [emoji16] mój to śmiał się ze mnie jak wieczorem oglądałam zawartość pampersa przy lampce nocnej [emoji16]
U nas generalnie bez większych problemów, przynajmniej tak było do wczoraj. Maja zaczęła strasznie lapczywie jeść polykajac przy tym powietrze, aż słyszę jak jej później po brzuszku jeździ. Zaczęłam podawać espumisan. Po jakim czasie zaczął u Was działać?
Olisia przed karmienie zrób sobie ciepły oklad albo prysznic. Ja się kiedyś tak rozgrzalam że krzyczalam do męża z łazienki żeby szybko Mała budził [emoji4]A po karmieniu zimny oklad. Może być ze zmrozonych i zabitych liści kapusty. Położna sprzedała mi też patent. Te wielkie podpaski zalać wodą i zamrozić. Przykładać po karmieniu, przez bluzkę, na piersi tak od strony pach. Po 3 dniach było po nawale. Aaa i laktatorem tylko do uczucia ulgi

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry